Extrifit Carnigel 60g

Carnigel je nový produkt od spoločnosti Extrifit, ktorý prináša známy a medzi športovcami veľmi obľúbený spaľovač - karnitín - v novej gélovej forme. ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Carnigel je nový produkt od spoločnosti Extrifit, ktorý prináša známy a medzi športovcami veľmi obľúbený spaľovač - karnitín - v novej gélovej forme.

Aké sú výhody gélovej formy karnitínu?

Extrifit bol prvou spoločnosťou, ktorá priniesla na trh populárny produkt Hellgel® vo forme gélu, a vďaka tomu sme zistili, že gél je forma produktu, ktorá našim zákazníkom vyhovuje najviac. Je veľmi praktická - tašku si môžete vziať so sebou na športovisko, zbaliť do tašky na tréning alebo na cesty a nemusíte nosiť žiadne veľké obaly alebo sifónové tablety. Vždy máte po ruke jednu presne dávkovanú dávku, buď na priamu konzumáciu, alebo môžete obsah vrecka ľahko rozriediť vo vode a vypiť. Navyše, s jednou z 10 skvelých príchutí môžete svoj jedálniček obohatiť o chutný gél. Napriek skvelej chuti Carnigel ® neobsahuje cukor ani tuk a žiadne umelé farbivá! Jedno vrecúško obsahuje celých 2000 mg L-karnitínu!

Výživové hodnoty:

60 g
energetická hodnota 42 kJ/10 kcal
proteín 0 g
sacharidy 0,2 g
- z toho cukry 0 g
tuky 0 g
- z ktorých sa nasýti 0 g
vlákno 0,7 g
soľ 0,02 g
60 g
L-karnitínová báza 2000 mg

Zloženie:

L-karnitínová báza, čistená voda, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), xantán a guarová guma (stabilizátor, zahusťovadlo), aróma, sukralóza (sladidlo), sorban draselný a benzoan sodný (konzervačné látky), beta-karoténové farbivo (pre ananásovú, citrónovo-limetkovú, grapefruitovú, mandarínkovú, marhuľovú, pomarančovú príchuť), chlorofylové farbivo (pre jablkovú, kiwi príchuť), karmínové farbivo (pre malinovú, čerešňovú príchuť).

Odporúčané dávkovanie:

  • denná dávka je jedno vrecko (60 g) Carnigelu®
  • užívajte 30 minút pred tréningom alebo ráno, vždy nalačno
  • obsah vrecka je určený na priamu spotrebu
  • možno riediť v 100 - 200 ml vody

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty