Extrifit CFM Instant Whey 80 2270g

CFM Instant Whey 80 je vylepšeným, pokročilejším a modernejším nástupcom veľmi úspešného proteínu Professional WPC 80. Základom nového proteínu CFM Instant Whey 80 je opäť ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

CFM Instant Whey 80 je vylepšeným, pokročilejším a modernejším nástupcom veľmi úspešného proteínu Professional WPC 80. Základom nového proteínu CFM Instant Whey 80 je opäť najkvalitnejšia dostupná surovina, a to srvátkový proteínový koncentrát CFM. Je to instantný (ľahko rozpustný) proteín získaný zo srvátky najmodernejšou výrobnou metódou CFM (Cross-Flow Microfiltration). Tento spôsob výroby sa vykonáva za studena na keramických filtroch a je najšetrnejším spôsobom výroby srvátkových bielkovín.

Obrovskou výhodou je zachovanie všetkých bielkovinových frakcií (pozri zloženie). Do proteínu CFM Instant Whey 80 sme pridali komplex siedmich enzýmov pre dokonalé trávenie bielkovín a ich zabudovanie do svalovej hmoty. Tieto enzýmy sú: papaín, alfa amyláza, bromelaín, laktáza, celuláza, neutrálna proteáza a lipáza. Ako hlavné sladidlo sme potom zvolili sladidlo z rastliny stévia 97 %! CFM Instant Whey 80 sa dodáva v siedmich lahodných príchutiach - banán, čučoriedka, čokoláda, čokoláda s kokosom, sušienka, jahoda a vanilka. Ovocné príchute obsahujú skutočné sušené ovocie (teda žiadne chemikálie) a ich chuť je obrovským rozdielom! Teraz si dovolíme tvrdiť, že náš proteín CFM Instant Whey 80 chutí najlepšie zo všetkých! Chuť je plná, výrazná a nápoj je nádherne krémový. Obsah bielkovín je 72,4 - 76,2 % (líši sa podľa chuti). Okrem skvelého zloženia je tento výrobok obľúbený aj vďaka jednoduchej a bezproblémovej príprave - je dokonale rozpustný, nepráši a netvorí hrudky.

Extrifit Instant Whey 80 - Vysoko stráviteľný proteín dostupný v 12 príchutiach (Recenzia)

Výhody produktu:

  • 100 % obsahu bielkovín tvorí instantný srvátkový proteín CFM
  • 7 vynikajúcich chutí, pravé sušené ovocie a lahodná krémovosť
  • 7 tráviacich enzýmov pre vynikajúcu absorpciu
  • 97% prírodná stévia je hlavným sladidlom
  • prispieva k rastu svalov

Príjem tohto vysokokvalitného zdroja bielkovín prispieva k rastu svalov a ich udržaniu v situáciách, keď hrozí ich katabolizácia. Určené pre špeciálnu výživu - vhodné pre športovcov a osoby vystavené zvýšenej fyzickej záťaži.

O použitých pôvodných surovinách CFM:

CFM je prírodný, nechemický proces výroby srvátkového proteínu najvyššej kvality, filtrovaný na špeciálnom, high-tech keramickom prietokovom filtri, ktorý dokáže dokonale odfiltrovať všetky nežiaduce zložky (ako je tuk, laktóza,..) a izolovať čistú (panenskú) srvátkovú bielkovinu pri zachovaní všetkých cenných primárnych mikrofrakcií, ako sú beta-laktoglobulín, alfa-laktoglobulín, sérový albumín, imunoglobulín, glykomakropeptid, laktoferín, laktoperoxidáza, proteázové peptóny.

CFM je čisto prírodný, nechemický proces, pri ktorom sa nepoužívajú žiadne pomocné chemikálie ani rozpúšťadlá.

CFM je najšetrnejšia existujúca metóda výroby bielkovín, pretože surovina nie je vystavená žiadnym fyzikálnym premenným, ako sú vysoký tlak, teplota, ióny. Iba samovoľne prechádza vlastnou váhou cez keramické filtre. Výsledkom je, že konečný srvátkový proteín je neporušený = ničím a nikým nedotknutý = panenský proteín. Jeho štruktúra, zloženie bielkovín, vôňa, farba a chuť sú prirodzené, ničím neovplyvnené a nezmenené, zostávajú v pôvodnej prírodnej, tzv. natívnej forme.

Proces CFM je okrem zachovania všetkých cenných frakcií šetrný k minerálom. Proteín CFM obsahuje viac vápnika ako proteíny vyrobené inými metódami, napríklad iónovou výmenou, a menej nežiaduceho sodíka.

Výživové hodnoty:

Čokoláda vanilka jahody banán
energetická hodnota 1667,6 kJ/397,1 kcal 1675 kJ/398,8 kcal 1666,7 kJ/396,8 kcal 1673,4 kJ/398,4 kcal
proteín 73,5 g 76,2 g 74,4 g 75,1 g
sacharidy 9,1 g 7 g 8,7 g 8,3 g
tuk 7,4 g 7,3 g 7,2 g 7,2 g

Odporúčané dávkovanie:

  • závisí od telesnej hmotnosti, športovej aktivity a zloženia stravy
  • odporúčame rozdeliť dennú dávku (2 - 6 odmeriek) na 2 - 3 porcie, ktoré môžete konzumovať ako občerstvenie medzi jedlami alebo aj po tréningu
  • obsah 1 odmerky (= 30 g) instantnej srvátky CFM 80 rozmiešajte v 150 - 200 ml vody alebo odstredeného mlieka
  • množstvo vody určuje konzistenciu a chuť nápoja

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty