Czech Virus CLA 60 tablet

CLÁ | PRIRODZENÁ POMOC PRI ZNIŽOVANÍ VÁHY CLA Je prirodzenou zložkou mäsa a iných potravín a často ho používajú športovci v obdobiach znižovania a zvyšovania ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

CLÁ | PRIRODZENÁ POMOC PRI ZNIŽOVANÍ VÁHY CLA

Je prirodzenou zložkou mäsa a iných potravín a často ho používajú športovci v obdobiach znižovania a zvyšovania hmotnosti. Každá kapsula obsahuje 1 000 mg CLA (konjugovanej kyseliny linolovej). Konjugovaná kyselina linolová je spoločný názov pre zmes konjugovaných dienových izomérov kyseliny linolovej ( C 18:2 n-6). Jednotlivé izoméry sa dajú rozlíšiť. Hlavnými, najsilnejšími sú c9, trans 11 a trans 10, c12. Súčasné legislatívne opatrenia EÚ nám neumožňujú opísať ďalšie výhody tohto produktu, ako to bolo možné predtým. Webová stránka ponúka množstvo dostupných, objektívnych informácií o účinných látkach v tomto produkte.

CLÁ | VÝROBA A LÁTKY

Naše výrobky nakupujeme priamo v Českej republike. Je to prírodný produkt vhodný na chudnutie.

Odporúčané dávkovanie:

  • Užívajte jednu až tri tablety denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Upozornenie. Tento výrobok nie je určený na diagnostiku, liečbu alebo prevenciu ochorení. V týchto prípadoch sa poraďte s lekárom. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a pre alergikov. Ak užívate nejaké lieky, pri užívaní tohto produktu sa najprv poraďte so svojím lekárom. Ak sa u vás vyskytnú akékoľvek problémy, okamžite prestaňte výrobok užívať a vyhľadajte odbornú pomoc.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty