Czech Virus Essential Minerals 60 kapslí

Essential Minerals je zmes základných minerálov na podporu normálnej funkcie imunitného systému. Obsahuje vysokú dávku vitamínu D3, vitamínu K2, horčíka a selénu - všetky v ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Essential Minerals je zmes základných minerálov na podporu normálnej funkcie imunitného systému. Obsahuje vysokú dávku vitamínu D3, vitamínu K2, horčíka a selénu - všetky v dokonale vstrebateľnej forme. Zloženie tohto produktu prispieva k mnohým pozitívnym procesom v tele - k udržaniu normálneho stavu kostí, k zníženiu miery únavy a vyčerpania, k normálnej duševnej činnosti a ďalším.

VITAMÍN D3

Vitamín D3 prispieva k dosiahnutiu normálnej funkcie svalov a normálnej funkcie imunitného systému. Je to vitamín rozpustný v tukoch, ktorý sa syntetizuje slnečným žiarením. Cholekalciferol (D3) je prirodzene sa vyskytujúca forma vitamínu D. Štruktúrou je podobný steroidom, ako je testosterón, cholesterol alebo kortizol.

VITAMÍN K2

Vitamín K2 je vitamín rozpustný v tukoch. Vitamín K zabezpečuje uvoľňovanie vápnika do kostí. Vitamín K sa spája najmä s procesom správnej zrážanlivosti krvi, ale má vplyv aj na iné oblasti súvisiace so stavom kardiovaskulárneho systému. Pôsobí synergicky s vitamínom D3 a výborne ho dopĺňa.

Horčík je jedným z najviac nedostatkových minerálov u športovcov a je vhodné ho nejakým spôsobom doplniť do tela. Použili sme citrátovú formu, ktorá má vynikajúcu absorpciu v tele. Horčík prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, normálnej funkcii nervového systému, zníženiu únavy a vyčerpania, normálnej syntéze bielkovín, normálnej funkcii svalov a normálnej duševnej činnosti.

SELEN

Selén je nekovový prvok zo skupiny chalkogénov, ktorý má pre ľudský organizmus značný význam. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k normálnej spermatogenéze a k normálnej funkcii štítnej žľazy. Selén prispieva k udržaniu normálneho stavu vlasov a nechtov, podporuje normálnu funkciu imunitného systému.

ZÁKLADNÉ MINERÁLY

Essential Minerals bol vytvorený s cieľom ponúknuť komplexný produkt obsahujúci najviac nedostatkových minerálov. Ponúka veľmi jednoduchý spôsob doplnenia 4 základných látok v optimálnom pomere pomocou dvoch kapsúl denne. Essential Minerals neobsahuje zinok, pretože zinok je obsiahnutý vo veľkom množstve výživových doplnkov a z nášho pohľadu si tu nenašiel miesto. Produkt slúži ako ideálny doplnok k multivitamínom (napr. SuperVita PRO) alebo k ZMA (ktorý obsahuje zinok v chelátovej väzbe) - športovec sa naozaj nemusí obávať nadbytku horčíka, denná dávka predpísaná predpismi pre ťažko trénujúcich jedincov je zvyčajne nedostatočná.

Odporúčané dávkovanie:

  • Užívajte 2 kapsuly kedykoľvek počas dňa a zapite ich dostatočným množstvom vody. Neprekračujte viac ako 2 kapsuly denne!

Upozornenia:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.Chráňte pred mrazom. Spotrebujte do 120 dní od otvorenia. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty