Czech Virus Joint Max Ultimate Blend 460g

Joint MAX Ultimate Blend je horúca novinka od najoriginálnejšej českej značky Czech Virus®. Ide o komplexnú kĺbovú výživu s vysokým obsahom funkčných látok v jednej ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Joint MAX Ultimate Blend je horúca novinka od najoriginálnejšej českej značky Czech Virus®. Ide o komplexnú kĺbovú výživu s vysokým obsahom funkčných látok v jednej dávke(viac ako 8600 mg!!). Sofistikovaná receptúra sa zameriava na celkový stav kĺbov (chrupavky, spojivové tkanivo, zápal, rozsah pohybu...) a bola navrhnutá podľa najnovších poznatkov v tejto oblasti. Veľkou výhodou tohto výrobku je aj jeho dobrá rozpustnosť a skvelá chuť - nebudete veriť, že pijete kĺbovú výživu. A to všetko absolútne BEZ CUKRU!

Peptan

Peptan® sú značkové peptidy hydrolyzovaného kolagénu. Účinnosť kolagénových peptidov pri podpore zdravia kĺbov je podložená rozsiahlymi vedeckými štúdiami. Bezpečné a prírodné kolagénové peptidy sú telu vlastnými stavebnými kameňmi chrupavky a ideálnou látkou nielen pre starších spotrebiteľov, ale aj pre tých, ktorí sa často venujú opakovaným športom, ako je fitness, beh alebo cyklistika. Kolagénové peptidy ponúkajú jedinečné a overené výhody a čoraz častejšie sa používajú ako kľúčová účinná látka v úspešných prípravkoch na zdravie kĺbov.

Czech Virus Joint Max Ultimate Blend - nová najlepšia kĺbová výživa na trhu? (Recenzia)

Hydrolyzované kolagénové peptidy

Stráviteľnosť Peptanu® sa testovala v modelovej situácii1 napodobňujúcej trávenie v ľudskom čreve. Viac ako 90 % Peptanu® bolo strávených s veľkosťou molekuly 2000 daltonov - veľkosťou, ktorá je ľahko využiteľná v črevách. V štúdii in vivo2 sa merala absorpcia Peptanu® do krvi. Peptan® sa absorbuje približne 30-60 minút po požití. Výsledky potvrdzujú, že Peptan® sa veľmi účinne vstrebáva priamo do krvi.

Pôvodné zloženie

Trh je presýtený kópiami konskej kĺbovej výživy, ktoré nielenže neprinášajú nič nové, ale ich príchuť nestojí za veľa (a to by mala byť jediná výhoda kópie...). My v Czech Virus® sme sa s tým nechceli uspokojiť, a preto vám prinášame našu originálnu receptúru, ktorá obsahuje mimoriadne vysoké dávky účinných látok. Len pre porovnanie - má vaša súčasná kĺbová výživa viac ako 8600 mg účinných látok v jednej dávke? V opačnom prípade odporúčame vyhľadať niečo silnejšie (a chutnejšie).

Jemná chuť

Chápeme, pravdepodobne si práve teraz ťukáte na čelo a čudujete sa, ako môžeme napísať "jemná chuť" na opis rozpustného kĺbového jedla. Je to jednoduché. Pamätáte si na našu bombu Super Greens PRO? K dnešnému dňu je to bezpochyby najchutnejšia zmes zelených superpotravín. Rozhodli sme sa pristupovať k tomuto výrobku rovnakým spôsobom, keď základ chutí naozaj hrozne. Po desiatkach rôznych testov sme nakoniec dospeli k úplne jedinečnej chuti, ktorú nenájdete nikde inde na trhu. Preto sme hrdí na to, že náš výrobok má skutočne delikátnu chuť, akú ste u podobného výrobku ešte nezažili!

Komplexný prístup

Pri tvorbe klasickej kĺbovej výživy zvyčajne pracujeme s klasickými surovinami, ktoré už pravdepodobne poznáte: MSM, glukozamín, chondroitín alebo dokonca želatína. Niekedy je prítomný aj kolagén, ale zvyčajne len v základnej kvalite. Chceli sme produkt poňať naozaj komplexne, aby mohol skutočne pomôcť v čo najširšom spektre. Preto sme okrem štandardných zložiek vybrali značkový a mimoriadne kvalitný Peptan® (kolagénové peptidy), kurkumu alebo vynikajúci hyaluronát sodný. Celkovo výrobok obsahuje 7 účinných látok!

Žiadne ďalšie veci

Dalo by sa povedať, že je to pre nás štandard, ale je dobré mať to na pamäti. Vo výrobku nenájdete žiadne lacné plnidlá, kontroverzné sladidlá ani syntetické farbivá. Opäť sme vytvorili čo najčistejší produkt bez akéhokoľvek balastu. Zložky výrobku, ktoré sú "neaktívne", majú svoje opodstatnenie - je tu aróma, kyselina citrónová a jablčná a trochu sušeného masla pre skvelú chuť. Pre lepšiu štruktúru je v malom množstve pridaná xantánová guma. Na zafarbenie sme použili prírodný extrakt z papriky (+ aktívna zložka kurkuma tiež farbí). To všetko je sladené osvedčenou sukralózou, o ktorej doteraz nebola vykonaná jediná kontroverzná štúdia ako o iných sladidlách. A to je všetko, jednoducho nie je nič navyše, čo by výrobok nepotreboval a zbytočne zaťažovalo telo.

Použité ingrediencie:

Peptan® Hydrolyzované kolagénové peptidy
2000Da kolagénové peptidy sú enzymaticky štiepené fragmenty kolagénu, ktoré majú preukázanú biologickú aktivitu. Vyživujú bunky spojivového tkaniva a podporujú ich proliferáciu, pôsobia ako stavebný materiál a zvyšujú produkciu kolagénu.

Metylsulfonylmetán (MSM)
MSM je organická zlúčenina síry. Síra je obsiahnutá v mnohých molekulách, ktoré sú nevyhnutné pre fungovanie živých organizmov. Je to jedna z najpoužívanejších látok v podobných výrobkoch.

Glukosamín sulfát 2KCl
Glukosamín je doteraz najpoužívanejšou látkou v starostlivosti o kĺby a chrupavky. V ľudskom tele sa prirodzene vyskytuje v kĺbovej chrupavke a spojivových tkanivách.

Chondroitín sulfát (90 %)
Chondroitín sulfát je súčasťou extracelulárnej matrice spojivových tkanív. U ľudí je fyziologickou súčasťou kĺbovej chrupavky a nachádza sa aj v kostiach, rohovke alebo koži.

Vitamín C
Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, zubov a pokožky. Vitamín C (na rozdiel od iných vitamínov) má v tomto výrobku logické využitie. Ostatné výrobky zvyčajne obsahujú nelogicky celé spektrum vitamínov, ktoré sa používa len na "marketing" a následné započítanie veľkého počtu účinných látok.

Kurkuma
Kurkuma podporuje: normálne trávenie, funkciu pečene, funkciu kardiovaskulárneho systému - krvný obeh, funkciu imunitného systému, zdravie kĺbov a kostí.

Hyaluronát sodný
Hyaluronát sodný je prirodzene sa vyskytujúci glykozaminoglykán a je soľou kyseliny hyalurónovej. Kyselina hyalurónová je jednou z hlavných zložiek medzibunkovej matrix. Je súčasťou spojivového, epitelového a nervového tkaniva.

Ďalšie použité zložky
aróma, kyselina citrónová, kyselina jablčná, sušené maslo, xantánová guma, sladidlo: Sukralóza, farbivo: extrakt z papriky (+ farbivo z aktívnej zložky kurkuma)

Odporúčané dávkovanie:

  • Zmiešajte jednu dávku (11,5 g) s 300 ml vody. Neprekračujte 1 dávku (11,5 g) denne - odporúčaná denná dávka.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok vyrobený v zariadení, ktoré spracováva mlieko, vajcia, sóju, mäkkýše, rybí olej, orechy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Výživové hodnoty

na jednu porciu 11,5 g RHP
Peptan® (hovädzie kolagénové peptidy) 4000 mg
Metylsulfonylmetán (MSM) 2000 mg
Glukozamín sulfát 2KCl 1600 mg
Chondroitín sulfát (90%) 1000 mg
Vitamín C (kyselina askorbová) 100 mg 125 %
Kurkuma 22 mg
Hyaluronát sodný 20 mg

RHP - referenčná hodnota príjmu

Zloženie:

Peptan® (hovädzie kolagénové peptidy), metylsulfonylmetán (MSM), glukozamín sulfát 2KCl(z mäkkýšov), aróma, chondroitín sulfát, kyselina citrónová, kyselina jablčná, sušené maslo, xantánová guma, sladidlo: Sukralóza, kyselina askorbová, farbivo: extrakt z papriky; kurkuma, hyaluronát sodný

Alergény

Mäkkýše. Vyrobené v závode, ktorý spracováva mlieko, vajcia, sóju, mäkkýše, rybí olej, orechy.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty