Czech Virus Liver Max 100 cps.

ČO JE PEČEŇ MAX? Zloženie Liver MAX complex bolo vyvinuté na podporu normálnej funkcie pečene a jej čistenia. Je plný prírodných extraktov a aminokyselín, ktoré ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

ČO JE PEČEŇ MAX?

Zloženie Liver MAX complex bolo vyvinuté na podporu normálnej funkcie pečene a jej čistenia. Je plný prírodných extraktov a aminokyselín, ktoré sa navzájom dokonale dopĺňajú a pôsobia ako jeden mimoriadne účinný antioxidant.

Liver MAX obsahuje 12 funkčných látok, ktoré spoločne pôsobia rôznymi synergickými spôsobmi na podporu jeho účinkov. Základom je štandardizovaný extrakt z pestreca mariánskeho, ktorý obsahuje 80 % silymarínu. Za hlavnú biologicky aktívnu látku sa považuje komplex flavonoidov silymarín. Pestrec mariánsky podporuje regeneráciu buniek a zdravie pečene, čo pomáha odstraňovať toxické látky z tela. Ďalšou dôležitou látkou je výťažok z artičoku - z listu aj z celku. Extrakt z listov je štandardizovaný na 5 % cynarínu, ktorý pôsobí na bunky pečene a obličiek. Extrakt z celého artičoku zvyšuje účinok cynarínu, takže sa navzájom dokonale dopĺňajú. Ostatné látky sú podrobne opísané nižšie.

V bodoch:

  • Komplexné zloženie, ktoré prispieva k normálnej funkcii pečene a podporuje tak detoxikáciu
  • Neutralizuje voľné radikály, prispieva k normálnemu tráveniu a čisteniu
  • 100 kapsúl, 50 dávok

ČO JE V LIVER MAX?

Pestrec mariánsky (80 % silymarínu - štandardizovaný extrakt zo semien ) - pestrec mariánsky sa používa ako antioxidant (10-krát silnejší ako vitamín E). Od nepamäti sa používa najmä na podporu správnej funkcie pečene. Môže stimulovať syntézu bielkovín v pečeni, a tak pomáha pečeni pri nahrádzaní poškodených buniek.Sylimarín zvyšuje hladinu glutatiónu v pečeni až o 35 %.

Extrakt z artičoku (list, štandardizovaný na 5 % cynarínu ) - cynarín je derivát organickej kyseliny kávovej, ktorý pôsobí na pečeňové a obličkové bunky a zvyšuje tvorbu žlče a moču. Žlč, ktorá sa vylučuje po užití artičoku, je redšia a tekutejšia, čo znižuje záťaž pečene a zároveň artičoky pomáhajú odstraňovať nežiaduce látky z krvi.

Extrakt z artičoku (celý ) - látky z artičoku pomáhajú Cynarinu zosilniť jeho účinok (pozri vyššie).

N-acetyl-L-cysteín - N-acetyl-L-cysteín je zmenená forma neesenciálnej aminokyseliny L-cysteínu, ktorá bola pripojená k acetylovej skupine. Acetylová forma cysteínu je prekurzorom silného antioxidantu glutatiónu. Nedostatok tejto látky môže byť príčinou pomalej regenerácie po tréningu a horšej ochrany pred zranením.

L-metionín - L-metionín je voľná forma aminokyseliny, ktorá prispieva k syntéze SAMe a L-cysteínu, ktorý je súčasťou glutatiónu.

Inozitol - spolu s cholínom sú tieto zložky ideálne na to, aby sa tuky nehromadili v pečeni a zlepšili ich transport a metabolizmus.

Cholín bitartrát - cholín prispieva k udržaniu normálnej funkcie pečene a normálneho metabolizmu lipidov. Okrem toho sa dokonale dopĺňa s inozitolom.

Glutatión - Glutatión je antioxidant, ktorý využíva každá bunka v tele. Suplementácia glutatiónom je užitočná na podporu vlastného glutatiónu v bunkách, a teda na udržanie účinnosti celého glutatiónového systému.

SAMe - SAMe je skratka pre S-adenozyl-L-metionín. Táto forma sa skúma u pacientov s cirhózou alebo steatózou (stukovatením pečene). V štúdii na 52 zdravých ľuďoch sa zistilo 22% zvýšenie sérovej ALT (alanínaminotransferázy) počas 8 týždňov užívania doplnkov. Ďalšie štúdie o SAMe zahŕňajú účinky hlavy na osteoartrózu a depresiu.

Vitamín B2 (riboflavín ) - Riboflavín je dôležitá látka, ktorá prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu. V tele vykazuje antioxidačnú aktivitu. Prispieva k normálnemu fungovaniu nervového systému a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Vitamín B6 (pyridoxín HCl ) - prispieva k normálnej syntéze cysteínu, normálnemu metabolizmu homocysteínu a normálnej funkcii imunitného systému.

Vitamín B1 (tiamín HCl ) - tiamín prispieva k normálnej činnosti nervového systému a srdca.

Odporúčané dávkovanie:

  • Užívajte 2 kapsule dvakrát denne (s raňajkami a večerou), spolu 4 kapsule denne. Neprekračujte 4 kapsuly denne. Užívajte 4 kapsule denne.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok vyrobený v zariadení, ktoré spracováva mlieko, vajcia, sóju, mäkkýše, rybí olej, orechy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Spotrebujte do 50 dní po otvorení. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Vyrobené v EÚ.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty