Czech Virus M3/S PUMP 362,5g

M3/s PUMP od spoločnosti Czech Virus je odpoveďou na brutálne napumpovanie počas tréningu, ale aj na kvalitný rast a hlboký spánok. Predtréningové stimulanty sú ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

M3/s PUMP od spoločnosti Czech Virus je odpoveďou na brutálne napumpovanie počas tréningu, ale aj na kvalitný rast a hlboký spánok. Predtréningové stimulanty sú skvelé, ale ak cvičíte po práci, môžu ovplyvniť kvalitu vášho spánku. Väčšina predtréningov sa spolieha len na stimulanty a neobsahuje nič vhodné na extrémne prekrvenie svalov. M3/s PUMP obsahuje 10 dokonalých synergických látok, ktoré sú obsiahnuté v ich najčistejšej forme a v optimálnych dávkach (alebo ešte vyšších, ak by nám to zákon umožnil!!) pre najlepšiu pumpu vôbec!

M3/S PUMP v bodoch:

 • 10 výskumom overených účinných látok v mega dávkach
 • Najlepší predtréningový doplnok pre extrémnu svalovú pumpu
 • 362,5 g, 50 dávok

M3/s Pump: večerná alternatíva k stimulantom (recenzia)

Výživové hodnoty a účinné látky:

Účinná látka NA HRUBÚ DÁVKU (14,5 g)
L-citrulín 5000 mg
L-ornitín 2000 mg
AAKG 1000 mg
L-arginín 1000 mg
L-Lyzín 1000 mg
Glycerol 1000 mg
Vitamín C 500 mg
Kyselina jablčná 250 mg
Sabeet® extrakt z červenej repy 250 mg
Extrakt z korenia BioPerine® 5 mg

Aké je zloženie M3/S PUMP?

Všetky zložky v m3/s PUMP sú laboratórne testované na čistotu a zakázané látky. Výroba potom prebieha v spoločnosti s viac ako 20-ročnými skúsenosťami s výživovými doplnkami, ktorá vlastní certifikáty kvality EN ISO 9001 a 22000.

 • L-citrulín sa v tele mení na arginín a ďalej na oxid dusnatý (NO). Podľa výskumu môže citrulín zvýšiť hladinu arginínu a NO v tele lepšie ako samotný arginín. Arginín sa v tele ďalej rozkladá, zatiaľ čo citrulín je už pripravený na vstrebanie a využitie. Citrulín malát preukázateľne zvyšuje energiu, podľa výskumu zvyšuje ATP o 35%.
 • L-ornitín zosilňuje účinky L-arginínu (logicky teda aj L-citrulínu) a vytvára synergickú kombináciu pre svalovú pumpu (oxid dusnatý do svalov) a vylučovanie rastového hormónu.
 • AAKG sa skladá z arginínu a alfa-ketoglutarátu pre lepšiu anabolizáciu. AAKG prekrvuje svaly a pôsobí synergicky s L-ornitínom a L-lyzínom.
 • L-arginín vo svojej čistej forme dopĺňa funkcie silnejšieho L-citrulínu a AAKG, zosilňuje sa spolu s L-ornitínom a zvyšuje vylučovanie rastového hormónu a zlepšuje prekrvenie svalov.
 • L-Lyzín sa používa na produkciu hormónov a enzýmov. Výborne blokuje vedľajšie účinky arginínu, čím sa produkt stáva úplne bezpečnou voľbou. Produkty s arginínom bez lyzínu môžu byť potenciálne nebezpečné!
 • Glycerol extrémne natiahne vodu do buniek. Viac glycerolu vo vnútri svalových buniek zlepšuje maximálnu možnú pumpu. Do ciev tiež vťahuje viac vody, čo spôsobuje ich rozšírenie a zvýšenie prekrvenia.
 • Vitamín C je najznámejší antioxidant na svete. Môže tiež pomôcť napumpovať svaly. Vyššie dávky vitamínu C spomaľujú odbúravanie NO2 a NO3, čím pomáhajú udržiavať svaly dlhšie napumpované.
 • Kyselina jablčná zohráva dôležitú úlohu pri zlepšovaní celkovej svalovej výkonnosti, zmierňovaní svalovej únavy po cvičení a oddiaľovaní únavy počas cvičenia.
 • Sabeet® (Beta vulgaris, extrakt 20-25:1) obsahuje štandardizované množstvo prírodných dusičnanov - 2 %. Dusičnany sa v tele menia na oxid dusnatý (NO) a zlepšujú prietok krvi a prekrvenie.
 • BioPerine® (95 % piperínu) zlepšuje vstrebávanie ostatných látok o 30 až 2000 %.

Príchuť kiwi:

 • L-citrulín, L-ornitín, aróma (kiwi), glycerol monostearát, L-arginín alfa ketoglutarát, L-arginín base, L-lyzín HCl, kyselina citrónová, kyselina L-askorbová, kyselina DL-jablčná, Sabeet®-Canola (beta vulgaris, koreň, 20-25:1 extrakt), sladidlá: steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia, prírodného pôvodu), sukralóza; BioPerine® - extrakt z čierneho korenia (95 % piperínu)

Ako dávkovať M3/S PUMP?

 • Zmiešajte jednu dávku (7,25 g) so 175 ml vody.
 • Zmiešajte dve dávky (14,5 g) s 350 ml vody. Neprekračujte 2 dávky (14,5 g) denne - maximálna denná dávka.
 • Znalcom odporúčame najvyššiu kombináciu - 1 odmerku Beast Virus a 1 odmerku m3/s PUMP.

Varovanie:

Nie je určené pre deti, mladistvých do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Výrobok vyrobený v závode na spracovanie mlieka, vajec, sóje, mäkkýšov, rybieho oleja, orechov. Tento výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. NIKDY NEPREKRAČUJTE ODPORÚČANÚ DÁVKU! Pred použitím sa vždy poraďte so svojím lekárom!

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty