Czech Virus Perfect Milkshake 2000g

Perfect Milkshake je náš najnovší prírastok do kategórie proteínov. Pozostáva zo 100 % srvátkového proteínu spracovaného ultrafiltráciou za studena bez akejkoľvek chémie. Proteín obsahuje aj ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Perfect Milkshake je náš najnovší prírastok do kategórie proteínov. Pozostáva zo 100 % srvátkového proteínu spracovaného ultrafiltráciou za studena bez akejkoľvek chémie. Proteín obsahuje aj prírodné arómy a farbivá a je mierne sladený sukralózou. Okrem toho sme do výrobku pridali tráviace enzýmy (bromelaín a papaín). Ide o"zlatý štandard" medzi proteínmi s najlepším pomerom cena/výkon.

Kľúčové vlastnosti produktu Perfect Milkshake

Zdroj bielkovín

  • Perfect Milkshake obsahuje 100% srvátkový proteín spracovaný šetrnou ultrafiltračnou metódou bez použitia chémie. Tým sa zabezpečí vysoká kvalita bielkovín a nízky obsah sacharidov a tukov, ktoré sa z veľkej časti odstránia filtráciou. Najaktívnejšia forma srvátkového proteínu. Vysoká biologická hodnota a rýchla absorpcia.

Čisté zloženie a skvelá chuť

  • Ako už bolo spomenuté, hlavnú časť tvorí čistý 100% srvátkový proteín spracovaný šetrnou metódou. K tomu sme pridali len prírodné arómy a farbivá, sladidlo sukralózu, malé množstvo xantánovej gumy a kyselinu citrónovú (v závislosti od príchute). Nakoniec 2 tráviace enzýmy a výsledkom je dokonalý mliečny koktail, ktorý si môžete vychutnať bez výčitiek!

Maximálne bioaktívne frakcie

  • Proteínové frakcie majú pozitívne účinky na ľudské zdravie. Ide o aminokyseliny, ktoré sú zoskupené do rôznych bielkovinových štruktúr, a preto majú rôzne účinky. Sú to beta-laktoglobulín, alfa-laktalbumín, glykomakropeptid, imunoglobulíny G,A, hovädzí sérový albumín a laktoferín

Zlatý štandard medzi proteínmi:

  • Perfect Milkshake sa v našej ponuke radí najnižšie - ale nenechajte sa oklamať, nie je to žiadny lacný šmejd :-) V našom porovnaní s ultraprémiovým modelom Pure Elite CFM a skvelým viaczložkovým modelom MPS-5 PRO má len ťažkú úlohu. Ak ho porovnáte s výrobkami iných značiek, je celkom možné, že nebude patriť k "zlatému štandardu", ale k špičke.

Tento produkt bol vytvorený s víziou ponúknuť skvelý základný proteínový produkt hlavne pre hobby športovcov, ktorí ocenia čisté zloženie a skvelú (naozaj SKVELÚ) chuť. Je vynikajúci na doplnenie bielkovín do vášho jedálnička a tiež na vychutnanie si mliečneho kokteilu bez toho, aby ste ohrozili svoje výživové normy. Neuveríte, že proteín s takouto výživnou hodnotou môže chutiť ako plnotučný kokteil plný cukru. Ponuku príchutí sme bez preháňania vylepšovali takmer rok a každá príchuť mala niekoľko verzií, než sme ju použili vo finálnom výrobku. Perfect Milkshake je náš proteín s najlepším pomerom ceny a kvality.

Výživové hodnoty:

Výživové údaje:

100 g

30 g

RP%*

Energetická hodnota

1629 kJ/385 kcal

489 kJ/ 116 kcal

6%

Tuky

6,7 g

2 g

3%

- z ktorých sa nasýti

2,3 g

0,7 g

4%

Sacharidy

6 g

1,8 g

1%

- z toho cukry

4 g

1,2 g

1%

Proteín

75 g

23 g

45%

Soľ

0,89 g

0,27 g

4%

Tráviace enzýmy (bromelaín 6 mg, papaín 6 mg)

40 g

12 mg

*Výživové údaje sú založené na variante jahodového mliečneho kokteilu. Výživové údaje pre iné príchute sa môžu mierne líšiť.

*% RHP = referenčná hodnota príjmu

Zloženie:

príchuť citrónovej oplátky: srvátkový koncentrát (z mlieka), sušený tvaroh (z mlieka), aróma, sušený jogurt (z mlieka), chlorid sodný, sladidlo (sukralóza), xantánová guma, srvátkový izolát (z mlieka), papain získaný z Carica papaya (1,5 FIP u/mg), bromelaín získaný z Ananas comosus (1200 GDU/g)

príchuť jahodového mliečneho kokteilu: srvátkový koncentrát ( mlieko), aróma, chlorid sodný, farbivo (extrakt z červenej repy), sladidlo (sukralóza), xantánová guma, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), srvátkový izolát ( mlieko), papain získaný z Carica papaya (1,5 FIP u/mg), bromelaín získaný z Ananas comosus (1200 GDU/g)

jogurtová príchuť čerešňa: Srvátkový koncentrát (z mlieka), jogurtový prášok (z mlieka), aróma, farbivo (extrakt z červenej repy), chlorid sodný, sladidlo (sukralóza), xantánová guma, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), srvátkový izolát (z mlieka), papain získaný z Carica papaya (1,5 FIP u/mg), bromelaín získaný z Ananas comosus (1200 GDU/g)

Obsah tráviacich enzýmov na 100 g výrobku: bromelaín: 20 mg, papaín: 20 mg

Dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (30 g) v 150 ml vody. Použite mixér alebo šejker. Užívajte 2-3 dávky denne v závislosti od vašej dennej potreby bielkovín.

Upozornenia:

Doplnok stravy. Vhodné najmä pre športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí! nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C. Nevystavujte ho priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za chyby spôsobené nesprávnym skladovaním a používaním.

Upozornenie pre alergikov: alergény v zložkách výrobku sú zvýraznené tučným písmom.

Balenie: 2000 g

Dávka: 30 g

Počet dávok v balení : 66

Minimálna trvanlivosť: pozri obal

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty