Czech Virus Protein Bar 45g

Kvalitný zdroj bielkovín, veľké množstvo orechov, originálny zdroj vlákniny, vlastná receptúra a dokonalá chuť - to sú nové tyčinky od spoločnosti Czech Virus. Bar, ktorý ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Kvalitný zdroj bielkovín, veľké množstvo orechov, originálny zdroj vlákniny, vlastná receptúra a dokonalá chuť - to sú nové tyčinky od spoločnosti Czech Virus.

Bar, ktorý je jednoducho numu uno, hoci svetlo sveta uzrel len nedávno! Prečo? Jeho výživové hodnoty sú jednoducho fenomenálne a chuť? Slov je málo, musíte to ochutnať. Mňam.

Proteínové tyčinky Czech Virus (Recenzia)

Zdalo by sa, že pri súčasných trendoch zdravého stravovania by každá proteínová tyčinka mala obsahovať len kvalitné zdroje bielkovín. Omyl! Trh je zaplavený sójovými proteínovými tyčinkami, v ideálnom prípade s prídavkom pšenice a kolagénu. Ako jediný a hlavný zdroj bielkovín v našich tyčinkách sme zvolili čistý a prírodný srvátkový proteín.

Rastlinná vláknina z čakanky má vynikajúce vlastnosti a zároveň dobre chutí. Okrem toho má vynikajúce výživové hodnoty, vysoký obsah vlákniny a minimum sacharidov.

V Coffeenel sú to lieskové orechy, v Coconel kokos a v Caramel arašidy (takže tu nejde priamo o orechy, ale o strukoviny). Orechy v recepte nám dodávajú skvelú chuť a veľkú výživovú hodnotu.

Czech Virus proteínová tyčinka v bodoch:

  • Tyčinka s vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom cukru
  • Vynikajúca chuť pri zachovaní čo najčistejšieho zloženia

Výživové hodnoty:

Hodnoty na 100 g
Hodnoty v 45 g
45g %RP*
Kalórie
352,3 kcal
158,54 kcal
8%
kJ
1472,77 kJ
662,75 kJ
8%
Tuk
13,7 g
6,17 g
9%
- z toho nasýtené
11,3 g
5,09 g
25%
Soľ
2%
Sacharidy
10,5 g
4,73 g
2%
- z toho cukry
3,4 g
1,53 g
2%
Vlákno
45 g
20,25 g
81%
Proteín
27,9 g
12,56 g
25%

Zloženie:

Coconela Zloženie: rastlinná vláknina (čakanka), srvátkový proteínový koncentrát, kokosový krém (kokos), jemný kokos, glycerín, slnečnicový lecitín, sukralóza

Zloženie Caramela: rastlinná vláknina (čakanka), srvátkový proteínový koncentrát, arašidový krém (arašidy), kúsky arašidov, organický panenský kokosový olej, glycerín, slnečnicový lecitín, sukralóza, himalájska soľ

Zloženie Coffeenela: rastlinná vláknina (čakanka), srvátkový proteínový koncentrát, lieskový krém (lieskové orechy), kúsky lieskových orechov, prírodné kakao, BIO panenský kokosový olej, glycerín, slnečnicový lecitín, káva, sukralóza

Alergény: mliečne bielkoviny, laktóza (zo srvátkových bielkovín), kokos

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty