Czech Virus Supreme Magnesium Complex 340 g

Supreme Magnesium Complex je komplexná zmes horčíka obsahujúca tri rôzne formy - bisglycinát, citrát a malát. Horčík je jedným z najdôležitejších a zároveň najviac nedostatkových ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Supreme Magnesium Complex je komplexná zmes horčíka obsahujúca tri rôzne formy - bisglycinát, citrát a malát. Horčík je jedným z najdôležitejších a zároveň najviac nedostatkových minerálov v ľudskom tele. Okrem kostí sa nachádza takmer vo všetkých orgánoch, ktoré využívajú horčík pre svoje fungovanie a biologické procesy. Ovplyvňuje viac ako 300 funkcií a nachádza sa najmä vo svaloch, srdci a obličkách. Pre športovcov je absolútnym základom suplementácie. V dvoch lahodných príchutiach - šťavnatý ananás alebo fantastický pomaranč.

BISGLYCINÁT HORČÍKA

Táto forma vzniká zložením 2 molekúl glycínu + horčíka = chelátovaný bisglycinát horčíka. Má upokojujúci účinok, pomáha znižovať kortizol a výborne pôsobí proti kŕčom. Má absolútne vynikajúcu použiteľnosť a nespôsobuje žalúdočné ťažkosti. Absorpcia tejto formy je približne 70-80 %.

CITRÁT HORČÍKA

Horčík v chelátovej (organickej) väzbe s kyselinou citrónovou alebo horčíkovou soľou kyseliny citrónovej. Citrát má vynikajúcu absorpciu - uvádza sa, že 80 až 90 % (áno, viac ako bisglycinát). Napomáha tráveniu, zmierňuje zápchu a tráviace ťažkosti. Vo vysokých dávkach môže byť preháňavý (dávka obsahuje 33 % horčíka v tejto forme, takže pre väčšinu ľudí nie je problém).

MALÁT HORČÍKA

Ide o jedinečnú kombináciu kyseliny jablčnej a horčíka s vysokou biologickou dostupnosťou (70 až 80 %). Áno, aj táto forma je chelátová. Má mierne povzbudzujúci účinok, pretože kyselina jablčná sa podieľa na procese výroby bunkovej energie ATP. Absencia laxatívneho účinku.

PREČO 3 DRUHY HORČÍKA?

Žiaľ, v našej krajine je módnym trendom, že jediným použiteľným horčíkom je bisglycinát. Niektorí sa tiež snažia tvrdiť, že je to jediná chelátová väzba, čo nie je pravda. V žiadnom prípade nechceme tvrdiť, že bisglycinát nie je horčík s výbornou vstrebateľnosťou (mimochodom, máme ho aj v prípravku), ale nemusí to byť prípad pre každého. Kombinácia troch rôznych typov komplexnejšie pokrýva viaceré potreby a zabezpečuje postupné vstrebávanie horčíka - každá forma sa využíva inak rýchlo. Okrem toho sa všetky formy použité v našom výrobku výborne vstrebávajú do ľudského tela.

NAJVYŠŠÍ KOMPLEX HORČÍKA

Z vyššie uvedeného popisu výrobku je zrejmé, že sme pri jeho tvorbe uplatnili našu klasickú logiku Czech Virus - maximum využiteľných účinných látok a dostatočné množstvo. Jedna plná dávka prípravku obsahuje 4350 mg horčíka v chelátovej forme (!!!) - z toho takmer 450 mg čistého elementárneho horčíka (120 % odporúčanej dennej dávky). Pri kúpe horčíka odporúčame vždy skontrolovať etiketu, aby ste zistili, koľko elementárneho horčíka dávka obsahuje - možno budete prekvapení. Je celkom bežné, že konkurenčné produkty nevypočítavajú odporúčaný príjem z elementárneho horčíka, ktorý slúži ako jediný ukazovateľ toho, koľko čistého horčíka človek dostane (a aj tak ho samozrejme nikdy nevyužije na 100 %). Ďalšou negatívnou vlastnosťou iných produktov môže byť ich nepríjemná chuť, pretože tieto formy horčíka nemajú veľmi dobrú chuť. Všetky tieto problémy sme vyriešili a ponúkame vám komplex horčíka novej generácie.

Odporúčané dávkovanie:

  • Zmiešajte jednu dávku (5,7 g) s 250 ml vody. Neprekračujte 1 dávku (5,7 g) denne - odporúčaná denná dávka. Vodu možno pridať alebo odobrať podľa chuti, nemá vplyv na vstrebávanie. Odporúčame vyskúšať užívanie v rôznych častiach dňa - na citlivých jedincov môže mať energizujúci účinok, títo ľudia by mali prípravok užívať skôr počas dňa.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok vyrobený v závode na spracovanie mlieka, vajec, sóje, mäkkýšov, rybieho oleja, orechov. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty