Czech Virus Synephrine MAX 200 tablet

Čo je Synephrine MAX? Synefrín MAX je produkt so štandardizovaným obsahom synefrínu (10 mg v jednej kapsule = najvyššie množstvo povolené legislatívou v Českej republike!). ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Čo je Synephrine MAX?

Synefrín MAX je produkt so štandardizovaným obsahom synefrínu (10 mg v jednej kapsule = najvyššie množstvo povolené legislatívou v Českej republike!). Tento prírodný extrakt pochádza zo šupky horkého pomaranča, takže je prirodzenou pomôckou pri chudnutí. Synefrín je termogénny, takže môže potenciálne zvýšiť výdaj energie.

Synefrín je zlúčenina podobná efedrínu. Môže pomôcť urýchliť metabolizmus zvýšením lipolýzy a bazálneho metabolizmu. Tieto účinky väčšinou nie sú závislé od stravy, avšak logicky je vhodné dodržiavať diétu pri užívaní synefrínu, aby sa dosiahol pozitívny výsledok. V porovnaní so zakázaným efedrínom je synefrín bezpečný. V zahraničí je povolená vyššia dávka ako 10 mg/deň (v Českej republike maximálna povolená dávka), bežne sa používa 30 mg synefrínu bez akýchkoľvek negatívnych účinkov

Synefrín pôsobí synergicky s kofeínom, preto je vhodné kombinovať Synefrín Max s Kofeínom Max!

Synefrín MAX v bodoch:

  • najpoužívanejší právny doplnok na chudnutie
  • prírodný extrakt z horkého pomaranča so štandardizovaným obsahom synefrínu
  • 200 kapsúl, 200 dávok

Výživové hodnoty:

na 1 kapsulu
Citrus Aurantium extrakt 250 mg
z toho synefrín 10 mg

Ako sa Synephrine MAX dávkuje?

Užívajte 1 kapsulu denne pred cvičením s dostatočným množstvom vody. Neprekračujte 1 kapsulu denne.

Varovanie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok vyrobený v zariadení, ktoré spracováva mlieko, vajcia, sóju, mäkkýše, rybí olej, orechy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Spotrebujte do 1 roka po otvorení. Tento výrobok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty