Czech Virus Testo Virus Part 1 280g

Produkt Testo Virus Part 1 ponúka originálnu kombináciu zložiek na optimalizáciu testosterónu. Prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii a k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Produkt Testo Virus Part 1 ponúka originálnu kombináciu zložiek na optimalizáciu testosterónu. Prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii a k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi. Náš produkt kombinuje extrémne množstvo kyseliny D-asparágovej so zinkom vo forme bisglycinátu(chelátu), bóru a vitamínu D3 (tzv. prohormónu). Optimalizácia testosterónu by mala byť jednou z priorít pre tvrdý tréning jednotlivcov, pretože od neho závisí množstvo činností v našom tele.

Na základe viacerých výskumov je bohužiaľ zrejmé, že dnešní muži majú zníženú hladinu testosterónu v porovnaní s mužmi spred niekoľkých desaťročí. Na vine je znížená hladina testosterónu v dnešnej dobe, sme viac obézni, vystavení väčšiemu stresu z hektickej doby a v neposlednom rade do seba dostávame viac chemických látok (ako BPA alebo triclosan), či už prostredníctvom potravín alebo iným spôsobom.

KYSELINA D-ASPARÁGOVÁ (DAA)

Kyselina D-aspartová (DAA) je aminokyselinový regulátor syntézy testosterónu a môže pôsobiť na stimulačný receptor (NMDA). DAA sľubne podporuje mužskú plodnosť. U zdravých mužov, ktorí dopĺňajú DAA, dochádza len k dočasnému zvýšeniu hladiny testosterónu, muži s nedostatočnou hladinou využívajú výhody viac.

DAA pôsobí v centrálnej oblasti mozgu a spôsobuje uvoľňovanie hormónov, ako je luteinizačný hormón, folikuly stimulujúci hormón a rastový hormón. Môže sa tiež hromadiť v semenníkoch, kde zmierňuje obmedzenie rýchlosti syntézy testosterónu, čo vedie k zvýšeniu hladiny testosterónu. Podľa jednej štúdie môže DAA zvýšiť testosterón až o 42 %.

BISGLYCINÁT ZINOČNATÝ

Zinok je jedným zo základných doplnkov na optimalizáciu testosterónu v tele. Ovplyvňuje veľké množstvo funkcií v tele a jeho nedostatok môže spôsobiť mnoho problémov, okrem zníženej hladiny testosterónu a nižšej citlivosti na inzulín napríklad aj letargiu, depresiu alebo kožné abnormality. Odporúča sa najmä doplnenie zinku z kvalitného zdroja, napríklad zinkuviazaného na aminokyselinu glycín(chelátový).

BÓR

Bór je minerál, ktorý sa tradične v "testosterónových posilňovačoch" príliš nepoužíva, pričom sa uprednostňujú látky ala Tribulus Terrestris, ktoré sú známejšie a priťahujú viac neznámych používateľov, než funkčný bór. Bór sa testuje v rôznych dávkach na rôzne problémy, napríklad ženy po menopauze užívajú 3 mg, ľudia s osteoartrózou 6 mg a muži na posilnenie hormónov 10 mg. Preto náš produkt obsahuje 10 mg bóru v dávke HARDCORE. Väčšina doterajších štúdií naznačuje, že toto je správna a optimálna dávka.

VITAMÍN D3

Vitamín D3 prispieva k normálnej funkcii svalov a normálnej funkcii imunitného systému. Je to vitamín rozpustný v tukoch, ktorý sa syntetizuje slnečným žiarením. Cholekalciferol (D3) je prirodzene sa vyskytujúca forma vitamínu D. Štruktúrou je podobný steroidom, ako je testosterón, cholesterol alebo kortizol.

Odporúčaná dávka vitamínu D je stanovená na 200 IU denne, čo je žalostne málo! Podľa zahraničných štúdií by sa dávka mala pohybovať medzi 1000 a 2000 IU (minimálne!). V tomto produkte teda nájdete 1000 IU, čo je podľa väčšiny štúdií dostatočná dávka. V prípade vyššej potreby vitamínu D3 odporúčame užívať samotný doplnok s vitamínom D3.

Testo Virus Part 1 bol vytvorený ako produkt založený na štúdii a mal by tvoriť jednu časť - základ - pre optimalizáciu testosterónu. Predpokladáme, že vás zaujímajú minimálne dve otázky [pokojne nasmerujte ostatných na náš zákaznícky servis :-)], prečo označenie "Part 1" a kde je tribulus. Časť 1 je logické označenie produktu, ktorý čaká na ďalšiu časť, časť 2. Veríme, že kombináciou týchto dvoch produktov ponúkneme zákazníkom skutočné maximum, ktoré možno legálne získať na zvýšenie a optimalizáciu testosterónu.

A kde máme Tribulus? Produkt nie je primárne určený na zvýšenie libida (hoci ho sekundárne zvyšuje). Tribulus je super látka, ale len na zvýšenie libida, určite nie na zvýšenie testosterónu (viac ako 8 štúdií preukázalo nulový alebo minimálny účinok na zvýšenie voľného a celkového testosterónu.) Tento produkt je okrem klasického prírodného zvýšenia testosterónu (optimalizácia) vhodný aj pre PCT.

Výživové hodnoty

4g RHP 8g RHP
DAA (kyselina D-aspartová) 1500 mg 3000 mg
Bisglycinát zinočnatý
z toho zinok 5 mg 50 % 10 mg 100 %
Bór 5 mg 10 mg
Vitamín D3 (cholekalciferol) 12,5 mcg 250 % 25 mcg 500 %

Zloženie:

Inulín, kyselina D-aspartová, regulátor kyslosti (kyselina jablčná, kyselina citrónová), aróma, sladidlo (sukralóza), bisglycinát zinočnatý, kyselina boritá, cholekalciferol

Alergény:

Tento výrobok bol vyrobený v zariadení, ktoré spracováva mlieko, vajcia, sóju, mäkkýše, rybí olej a orechy.

Odporúčané dávkovanie:

  • začiatočník: Zmiešajte jednu dávku (4 g, približne 3/4 odmerky) so 175-200 ml vody.
  • hardcore: Zmiešajte dve dávky (8 g, približne 1 a 1/2 odmerky) s 350-400 ml vody.

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok nie je určený pre deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Neobsahuje žiadne látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Spotrebujte do 60 dní od otvorenia. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte 2 dávky (8 g) denne - maximálna denná dávka!

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty