Czech Virus Testo Virus Part 2 120 kapslí

Produkt Testo Virus Part 2 poskytuje absolútne bezpochyby jeden z najkomplexnejších právnych vzorcov na optimalizáciu a zvýšenie testosterónu na trhu. Obsahuje 7 rastlinných látok, ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Produkt Testo Virus Part 2 poskytuje absolútne bezpochyby jeden z najkomplexnejších právnych vzorcov na optimalizáciu a zvýšenie testosterónu na trhu. Obsahuje 7 rastlinných látok, ktoré boli vytvorené podľa aktuálnych štúdií pre čo najvyššiu synergickú funkčnosť. Okrem iného obsahuje značkové extrakty Fenusterols® (s 50 % steroidných saponínov), ForsLean® so štandardizovaným forskolínom a AstraGin®, ktorý zabezpečuje skutočne lepšiu biologickú dostupnosť. Úplne bylinné zloženie vrátane kapsúl - vhodné aj pre vegánov. Pre konečné výsledky odporúčame kombinovať s Testo Virus Part 1.

MACA

Maca je takzvaná superpotravina, bylina pochádzajúca z Peru, ktorá sa používa od nepamäti. Maca nepôsobí priamo na zvýšenie hladiny testosterónu, ale zvyšuje množstvo jeho prekurzora DHEA, najrozšírenejšieho cirkulujúceho hormónu v tele, ktorý slúži ako základ pre syntézu všetkých ostatných androgénov (u mužov) a estrogénov (u žien). Nedostatok DHEA býva jedným z najčastejších dôvodov zníženia hladiny testosterónu u väčšiny mužov. Zvyšuje výkonnosť a vytrvalosť, pomáha zlepšiť plodnosť a optimalizuje hormonálny systém. Ideálna dávka sa zdá byť medzi 1500 a 3000 mg (Testo Virus Part 2 v dávke HC ponúka 1000 mg extraktu 4: 1 = 4000 mg sušeného koreňa Maca).

FENUSTEROLS®

Fenusterols® je extrakt získaný zo semien senovky gréckej a je štandardizovaný tak, aby obsahoval najmenej 50 % steroidných saponínov. Má významný vplyv na uvoľňovanie luteinizačného hormónu (LH). LH zase signalizuje hypofýze, aby produkovala viac testosterónu , a vyššia hladina testosterónu má logicky vplyv na športový výkon. Mechanizmus účinku uvoľňovania hormónov súvisí s premenou cholesterolu na aktívne hormóny, čo vedie k súčasnému zníženiu hladiny cholesterolu v plazme. Okrem testosterónu má senovka grécka účinok na zvýšenie libida a zníženie DHT (dihydrotestosterón, ktorý má negatívny vplyv napríklad na vypadávanie vlasov). Podľa štúdií sa zdá, že ideálna dávka je 400500 mg, Testo Virus Part 2 obsahuje 500 mg v dávke HC.

ASHWAGANDHA

Ašvaganda je adaptogén a jedna z najdôležitejších ajurvédskych bylín. Pomáha optimalizovať testosterón u silovo trénovaných mužov, má vplyv na zníženie kortizolu (ochrana pred stresom, upokojenie). Zvyšuje uvoľňovanie luteinizačného hormónu (rovnako ako senovka grécka), čím pôsobí synergicky a pomáha tak zvyšovať hladinu testosterónu. Ideálna dávka sa zdá byť medzi 300500 mg, Testo Virus Part 2 ponúka 500 mg v dávke HC.

FORSLEAN®

ForsLean® obsahuje patentovaný extrakt z koreňov rastliny Coleus forskohlii, ktorý je štandardizovaný na 10 % obsahu forskolinu. Forskolin je tradične známy pre svoju širokú škálu výhod, avšak jeho aktivita ako neadrenergného stimulátora enzýmu adenylátcyklázy, ktorý má podpornú úlohu pri regulácii hmotnosti a podpore svalovej hmoty, si získala pozornosť vedcov. Podľa tejto štúdie má forskolín vplyv na hladinu testosterónu, pričom hladina voľného testosterónu sa zvýšila v porovnaní so skupinou užívajúcou placebo(16,77 % oproti 1,08 %). Ideálna dávka podľa štúdií je 250 mg, Testo Virus Part 2 obsahuje 250 mg v dávke HC.

PANAX GINSENG

Ženšen má zanedbateľný vplyv na testosterón, pomáha však znižovať únavu, zvyšovať koncentráciu a zvyšovať prietok krvi. Je to najobľúbenejší adaptogén, ktorý pomáha optimalizovať funkciu organizmu (normálna hladina cukru v krvi, krvný tlak, fyzické a duševné zdravie...). Ideálna dávka sa zdá byť medzi 200 a 400 mg denne, Testo Virus Part 2 ponúka 200 mg v dávke HC.

RHODIOLA ROSEA

Druhým najobľúbenejším adaptogénom je šípka. Pridáva sa kvôli synergickému pôsobeniu so ženšenom ( a inými látkami). Ľubovník bodkovaný zvyšuje odolnosť nervového systému voči únave a stresu. Pôsobí na kognitívnu a mentálnu výkonnosť. Podporuje tiež kondíciu a fyzickú výkonnosť. Pôsobí tiež ako antioxidant a podporuje normálne trávenie, srdce a cievny systém.

ASTRAGIN®

AstraGin® je prírodný produkt, ktorý zlepšuje vstrebávanie iných látok. Umožní, aby sa viac živín dostalo z krvného obehu do buniek. AstraGin® poskytuje skutočne lepšiu biologickú dostupnosť a zlepšuje stav mikroflóry.

KDE JE TRIBULUS?

Tribulus je super látka, ale len na zvýšenie libida, určite nie na zvýšenie testosterónu (viac ako 8 štúdií preukázalo nulový alebo minimálny účinok na zvýšenie voľného a celkového testosterónu.) Tribulus je pravdepodobne najznámejšou látkou "zvyšujúcou testosterón" v krajine, bohužiaľ má v tomto smere približne rovnaký účinok ako L-karnitín na chudnutie. Pevne veríme, že vďaka nášmu produktu sa viac ľudí začne zamýšľať nad tým, čo má naozaj zmysel a čo je len reklamný trik.

Testo Virus Part 2 bol vytvorený ako druhá časť Testo Virus Part 1 (DAA, bór, zinok a vitamín D3), aby vytvoril konečnú kombináciu toho najlepšieho, čo môžete legálne získať na našom trhu. Pokiaľ ide o použité látky, časť 1 je vhodná najmä na PCT a na krátkodobé zvýšenie testosterónu (t. j. odporúča sa cyklovať produkt), časť 2 slúži na dlhodobú a účinnú optimalizáciu hormonálneho systému. Druhá časť obsahuje 7 účinných bylinných extraktov v pôvodnej kombinácii s funkčnými množstvami. Prípravky založené len na tribuluse sú už oneskorené, je čas na novú generáciu produktov, ktoré majú skutočný vplyv na optimalizáciu testosterónu!

Odporúčané dávkovanie:

  • Začiatočník.
  • HARDCORE: Užívajte 4 kapsuly kedykoľvek počas dňa a zapite ich dostatočným množstvom vody.

Varovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Tento produkt je vhodný najmä pre mužov.Produkt vyrobený v zariadení, ktoré spracováva mlieko, vajcia, sóju, mäkkýše, rybí olej, orechy.Neobsahuje dopingové látky. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.Chráňte pred mrazom. Spotrebujte do 60 dní od otvorenia. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom.

Výživové hodnoty:

4 kapsule
Maca 1000 mg
Fenusterols® 500 mg
z toho steroidné saponíny 250 mg
Ashwagandha 500 mg
z toho withanolidy 35 mg
ForsLean® 250 mg
z toho Forskolin 25 mg
Panax Ginseng 200 mg
Rhodiola Rosea 100 mg
z toho salidrozidy 1 mg
AstraGin® 5 mg

Zloženie:

Extrakt z koreňa Maca peruviana (Lepidium meyenii, extrakt 4:1, čo zodpovedá 4 000 mg sušeného koreňa), Fenusterols® (Trigonella foenum-gaecum, extrakt z senovky gréckej), Ashwagandha (Witania somnifera, extrakt z koreňa), ForsLean® (Coleus Forskohlii, extrakt z koreňa), Ženšen (extrakt z koreňa), Rhodiola Rosea (Rhodiola Rosea, extrakt), Plnidlo: Rastlinný stearan horečnatý, AstraGin® (extrakt z rastliny Panax notoginseng [koreň] v pomere 10:1), vegánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza)

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty