Czech Virus Thermo Virus 60 kapslí

Originálna kombinácia látok na podporu regulácie hmotnosti a metabolizmu tukov. Obsahuje 12 aktívnych zložiek (11 prírodného pôvodu + bezvodý kofeín) pre synergický účinok. Takmer 1200 ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Originálna kombinácia látok na podporu regulácie hmotnosti a metabolizmu tukov. Obsahuje 12 aktívnych zložiek (11 prírodného pôvodu + bezvodý kofeín) pre synergický účinok.

Takmer 1200 mg účinných látok v jednej dávke pre ideálny účinok, vrátane ForsLean® (s 10 % forskolínu) a ďalších štandardizovaných extraktov. Samozrejme, BioPerine® sa pridáva pre lepšiu absorpciu ostatných zložiek. Thermo Virus je jedným z mála "spaľovačov tukov", ktoré ponúkajú DRcaps® - vegánske kapsule s oneskoreným uvoľňovaním. Toto riešenie odstraňuje niekoľko problémov klasických "horákov". Vytvorené v spolupráci s Lenkou Myslivcovou, ktorá nám vďaka svojim skúsenostiam pomohla produkt vylepšiť.

FUNGUJÚ "HORÁKY"?

Áno aj nie. Ak niekto očakáva, že tento produkt bude revolučný a po užití kapsule jednoducho začnete chudnúť, musíme vás sklamať (pssst, ale tak to robí každý legálny produkt na trhu, značky vám to jednoducho nepovedia). Alfou a omegou chudnutia je kalorický deficit (a je jedno, či ide o nízkosacharidovú, keto, paleo diétu...), teda správna strava. Ruka v ruke s tým ide samozrejme tréning, spánok.. a potom možno "horák". Ak to však človek myslí s chudnutím vážne a riadi sa vyššie uvedenými zásadami, môže mu tento produkt pomôcť rýchlejšie optimalizovať hmotnosť, zlepšiť metabolizmus tukov a samozrejme dodať viac energie, keď ju najviac potrebujete. Pre maximálny účinok odporúčame kombinovať s LeanGard® - produkt bez stimulantov (ideálny aj na noc), funkčnosť potvrdená štúdiami.

ZLOŽENIE LÁTOK

Pri formulovaní výrobku sme dbali na to, aby sme použili látky, ktoré poskytujú čo najviac výhod. O termogénnu časť sa stará kombinácia kofeínu (zo 4 zdrojov - guarany, zeleného a bieleho čaju a čistého kofeínu), synefrínu, kajenského korenia (obsahuje kapsaicinoidy) a dvoch čajov - zeleného a bieleho, ktorých účinnosť je spôsobená obsahom EGCG. Na zvýšenie vytrvalosti pri aktivite, a tým aj vyššie prirodzené chudnutie, je tu opäť kombinácia kofeínu, teobromínu z kakaových bôbov (má vplyv aj na náladu) a rodioly (adaptogén, znižuje únavu a zlepšuje kognitívne funkcie). Ďalšími zložkami sú ForsLean® (podrobne opísaný tu), cejlónska škorica (minimálne množstvo kumarínu v porovnaní s tradičnou škoricou, zlepšuje využitie glukózy v bunkách), chelátovaný chróm (v kombinácii so škoricou udržuje normálnu hladinu glukózy v krvi, prispieva k metabolizmu makroživín) a BioPerine® (zlepšuje využitie všetkých ostatných látok).

ŠTANDARDIZOVANÉ EXTRAKTY

Pri každom výrobku dbáme na kvalitu dodávateľov a látok - preto používame značkové a štandardizované extrakty, len tak môžeme zaručiť funkčnosť surovín a rovnaké dávky v každej výrobnej dávke. Preto je v zložení vidieť, že Rhodiola Rosea obsahuje 3 % rosavínov, kajenské korenie 90 % kapsaicinoidov, kakaové bôby 7 % teobromínu alebo ForsLean® 10 % forskolínu. Chceme sa uistiť, že v každom zakúpenom balení dostanete to najlepšie.

DRCAPS®

DRcaps® je pokročilé riešenie od spoločnosti Capsugel®, ktoré posúva Thermo Virus na vyššiu úroveň. Používaním kapsúl sa u väčšiny ľudí eliminujú nepríjemnosti, ktoré poznáte zo štandardných spaľovačov - grganie, pálenie žalúdka alebo pálenie záhy. DRcaps® je vegánska kapsula, ktorá odoláva žalúdočným šťavám a umožňuje následné uvoľnenie účinných látok pre dosiahnutie čo najlepšieho účinku. DRcaps® sa začína rozpúšťať približne za 45 minút, takže je dôležité plánujte užívať Thermo Virus skôr, ako ste zvyknutí pri bežných kapsulách.

Odporúčané dávkovanie

Užívajte jednu dávku (2 kapsule) pred jedlom (netréningový deň) alebo pred tréningom (približne 45 minút). Užívajte s dostatočným množstvom vody (45 minút alebo 45 minút na tréning). Neprekračujte dennú dávku 2 kapsuly denne.

Výživové hodnoty:

Účinná látka
Na dávku (2 kapsuly)
Výťažok z pomarančovej kôry (4 % synefrínu)
250 mg
z toho synefrín
10 mg
Výťažok z guarany
200 mg
z toho guarana
75 mg
z toho kofeín
44 mg
Kofeín
140 mg
Extrakt z cejlónskej škorice 8:1
100 mg
Rhodiola Rosea extrakt (3 % rosavínov)
100 mg
Extrakt zo zeleného čaju
100 mg
z toho EGCG
15 mg
z toho kofeín
10 mg
Výťažok z kajenského korenia 10:1 (90% kapsaicinoidov)
100 mg
Extrakt z kakaových bôbov (7 % teobromínu)
100 mg
ForsLean® (10% Forskolin)
50 mg
Extrakt z bieleho čaju
50 mg
z toho kofeín
4 mg
z toho EGCG
2,5 mg
BioPerine®
5 mg
Pikolinát chrómu
100 mcg (250 % RHP*)
Celkové množstvo kofeínu
198 mg

Zloženie:

Účinné látky (v zostupnom poradí ): extrakt z horkého pomaranča (Citrus Aurantium, štandardizovaný na 4 % synefrínu), guarana (Paullinia cupana, extrakt zo semien), kofeín bezvodý, škorica cejlónska (Cinnamonum ceyloni, extrakt 8:1), Rhodiola Rosea (extrakt z koreňa, min. 3 % rosavínov), zelený čaj (Camellia sinensis, extrakt z listov 8:1):1), kajenské korenie (Capsicum frutescens, extrakt z plodov 10:1, 90 % kapsaicinoidov), kakaové bôby (extrakt zo semien, 7 % teobromínu), ForsLean® (Coleus forskohlii, extrakt z koreňa, 10 % forskolínu), biely čaj (Camellia sinensis, extrakt z listov 5:1), BioPerine® (Piper nigrum, extrakt z čierneho korenia, 95 % piperínu), pikolinát chrómu

Prísady (v zostupnom poradí )

Varovanie

Výživový doplnok so sladidlami, vhodný najmä pre športovcov s vysokým obsahom kofeínu (198 mg v jednej dávke). Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Alergény sú v zložení výrobku uvedené tučným písmom .

Balenie: 60 kapsúl (30 dávok)

Minimálna trvanlivosť: pozri obal

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty