Czech Virus Vitality Booster 90 kapslí

Komplexná zmes rastlinných extraktov a prírodných foriem vitamínov na podporu prirodzenej imunity a vitality. Obsahuje prírodný B-komplex Lalmin®, extrakt z aceroly s vitamínom C, echinaceu, ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Komplexná zmes rastlinných extraktov a prírodných foriem vitamínov na podporu prirodzenej imunity a vitality. Obsahuje prírodný B-komplex Lalmin®, extrakt z aceroly s vitamínom C, echinaceu, kyselinu alfa-lipoovú, ženšen, resveratrol a železo vo forme bisglycinátu (chelátu). Všetko je navyše v rastlinnej kapsule. Vytvorené v spolupráci s Filipom Grznárom.

  • Komplexné prírodné zloženie na podporu vitality
  • B-komplex Lalmin®, Acerola, Bisglycinát železa, Echinacea a ďalšie

LALMIN® B-KOMPLEX

Kvasinky Saccharomyces cerevisiae sú známe ako prirodzený a bohatý zdroj vitamínov B-komplexu. Je však ťažké zaručiť obsah vitamínov B-komplexu vo vedľajších pivovarských produktoch a dokonca aj v pekárskych kvasniciach. Náš výrobok obsahuje inaktivované sušené celobunkové kvasinky (S. cerevisiae), ktoré obsahujú zvýšené a štandardizované hladiny vitamínov B-komplexu. Počas procesu fermentácie sa do kvasiniek pridávajú špecifické množstvá vitamínov skupiny B, ktoré umožňujú interakciu vitamínov skupiny B so zložkami kvasinkových buniek. Šetrné podmienky spracovania zachovávajú prirodzené prospešné živiny kvasníc, ako sú minerály, ß-glukány, peptidy, nukleotidy atď.

CHELÁTOVÉ ŽELEZO A ACEROLA

Železo prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu. Prispieva tiež k normálnemu prenosu kyslíka v tele a k normálnej funkcii imunitného systému. Samozrejme, používa sa chelátová forma bisglycinátu, aby sa zabezpečila vysoká absorpcia pri 100 % DDD. Extrakt z aceroly ponúka prírodný zdroj vitamínu C. Vitamín C pomáha udržiavať normálnu funkciu imunitného systému počas intenzívneho fyzického cvičenia a po ňom. V dennej dávke opäť 100 % DDD.

ECHINACEA

Echinacea je jednou z najobľúbenejších liečivých bylín. Echinacea má priaznivý vplyv na funkciu dýchacieho systému, podporuje normálnu funkciu močových ciest a prirodzenú imunitu. Obsahuje extrakt z koreňa echinacey (Echinacea purpurea). Pochádza zo Severnej Ameriky a domorodí obyvatelia ho používajú na liečbu už niekoľko storočí.

KYSELINA ALFA-LIPOOVÁ (ALA)

Kyselina alfa-lipoová (ALA) je mitochondriálna zlúčenina, ktorá sa významne podieľa na energetickom metabolizme. Syntetizuje sa v tele a do určitej miery sa môže prijímať z mäsa. ALA je silná antioxidačná zlúčenina. Spolupracuje s mitochondriami a prirodzenou antioxidačnou obranou tela. Vo forme doplnku sa ukázal ako prospešný pri rôznych formách oxidácie a zápalu. Nemôžeme uviesť ďalšie účinky (hoci sú potvrdené štúdiami), ale odporúčame vždy sledovať látky.

KOREAN GINSENG

Kórejský ženšen prispieva k normálnej hladine glukózy v krvi. Podporuje fyzickú výkonnosť, pomáha udržiavať fyzické a duševné schopnosti a dobré sexuálne zdravie. Ženšen prispieva k prirodzenej imunite a správnej funkcii imunitného systému.

RESVERATROL (JAPONSKÝ RUMANČEK)

Resveratrol sa získava zo šupiek hrozna alebo z bylín japonského chrasty. Resveratrol je veľmi silný antioxidant. Podporuje normálnu funkciu srdca a ciev. Pozitívne ovplyvňuje metabolizmus tukov.

ITALITY BOOSTER X FILIP GRZNÁR

Vitality Booster sme vytvorili v spolupráci s Filipom Grznárom, ktorý chcel podobný produkt uviesť na trh už dlhšie. Základom malo byť vysoko využiteľné železo, b-komplex s céčkom a prírodné extrakty (ženšen atď.). Po niekoľkých mesiacoch sme zostavili konečnú receptúru, ktorá je naozaj šikovná, obsahuje funkčné látky z vynikajúcich zdrojov a to všetko v rastlinnej kapsule. Kombinácia "b" z obohatených kvasníc s "c" z aceroly dáva výrobku vynikajúcu vitamínovú základňu z prírodných zdrojov. Železo vo forme chelátov ponúka úplne vynikajúcu dostupnosť. Zostávajúca kombinácia rastlinných extraktov (echinacea, ženšen, vilín) a kyseliny alfa-lipoovej ponúka vynikajúce výhody na mnohé účely, ktoré naozaj odporúčame vyhľadať v literatúre alebo v štúdiách.

Odporúčané dávkovanie:

  • Užívajte 3 kapsuly raz denne kedykoľvek počas dňa a zapite dostatočným množstvom vody. Neprekračujte dennú dávku 3 kapsuly.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok vyrobený v zariadení, ktoré spracováva mlieko, vajcia, sóju, mäkkýše, rybí olej, orechy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Spotrebujte do 60 dní od otvorenia. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty