Czech Virus Vitamin D3 180 kapslí

Vitamín D3 prispieva k normálnej funkcii svalov a normálnej funkcii imunitného systému. Je to vitamín rozpustný v tukoch, ktorý sa syntetizuje slnečným žiarením. Cholekalciferol (D3) ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Vitamín D3 prispieva k normálnej funkcii svalov a normálnej funkcii imunitného systému. Je to vitamín rozpustný v tukoch, ktorý sa syntetizuje slnečným žiarením.

Cholekalciferol (D3) je prirodzene sa vyskytujúca forma vitamínu D. Štruktúrou je podobný steroidom, ako je testosterón, cholesterol alebo kortizol.

Vitamín D3 v bodkách:

  • najsilnejšia koncentrácia D3 - 5000 IU v kapsule
  • obohatený o olivový olej pre lepšie využitie D3
  • 180 kapsúl, 180 dávok

Výživové hodnoty

Obsah v 1 kapsule %RHP*
Vitamín D3 5000 IU 2500%
Olivový olej 145 mg -

Zloženie:

Vitamín D3 (cholekalciferol), olivový olej, želatína, glycerín, čistená voda

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu denne pred spaním s dostatočným množstvom vody.

Upozornenia:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok nie je určený pre deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Výrobok vyrobený v zariadení, ktoré spracováva mlieko, vajcia, sóju, mäkkýše, rybí olej, orechy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Spotrebujte do 180 dní od otvorenia. Tento výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty