Czech Virus Vitamin E 60 kapslí

Čo je vitamín E? Vitamín E pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Prispieva tiež k normálnej zrážanlivosti krvi. Vitamín E bol prvým z dvoch antioxidantov ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Čo je vitamín E?

Vitamín E pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Prispieva tiež k normálnej zrážanlivosti krvi. Vitamín E bol prvým z dvoch antioxidantov predávaných ako potravinové doplnky (druhým bol vitamín C).

Vitamín E v bodoch:

  • najsilnejšia koncentrácia E - 400 IU v kapsule
  • silný antioxidant proti oxidačnému stresu
  • 60 kapsúl, 60 dávok

Výživové hodnoty:

Obsah v 1 kapsule %RHP*
Vitamín E 400 IU 2500 %

Zloženie:

Vitamín E (DL-alfa-tokoferol), želatína, sójový olej, glycerín, čistená voda

Odporúčané dávkovanie:

  • Užívajte 1 kapsulu denne ráno s jedlom a zapite dostatočným množstvom vody.
  • Vzhľadom na vysokú dávku v jednej kapsule (400 IU) sa odporúča užívať denne - dlhodobé dávkovanie 400 IU/deň sa neodporúča!

Varovanie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok nie je určený pre deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Výrobok vyrobený v zariadení, ktoré spracováva mlieko, vajcia, sóju, mäkkýše, rybí olej, orechy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Spotrebujte do 60 dní od otvorenia. Tento výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty