Nutrend Deluxe Protein Bar 60g

Revolučná proteínová tyčinka DELUXE je doslova zlatou tehlou medzi tradičnými proteínovými tyčinkami. Nie je to len bar, je to chuťový zážitok Výhody produktu: vysoký ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Revolučná proteínová tyčinka DELUXE je doslova zlatou tehlou medzi tradičnými proteínovými tyčinkami. Nie je to len bar, je to chuťový zážitok

Výhody produktu:

  • vysoký obsah bielkovín
  • nízky obsah cukrov
  • vysoký obsah vlákniny
  • bezlepkové
  • obsahuje chrumky s vysokým obsahom srvátkového izolátu

DELUXE, horúca novinka od spoločnosti NUTREND, je vlajkovou loďou novej generácie proteínových tyčiniek. Dlhé mesiace intenzívneho vývoja, najkvalitnejšie ingrediencie, špičková technológia a jedinečná chuť z neho urobili doslova majstrovské dielo na súčasnom trhu, kde neexistuje žiadny iný podobný. Tyčinka DELUXE, ako už názov napovedá, symbolizuje luxus, ktorý je skutočne bezkonkurenčný - obsahuje vysoký podiel bielkovín (30 %) a zároveň minimum cukrov - je sladená glykozidmi steviolu z prírodného sladidla stévia. Okrem toho obsahuje vysoký podiel vlákniny a neobsahuje lepok, takže je vhodný aj pre alergikov a najnáročnejších gurmánov. DELUXE je zdravšia alternatíva s najjemnejšou chuťou.

Každý, kto to s budovaním svalovej hmoty myslí vážne, vie, že bielkoviny je potrebné priebežne dopĺňať počas celého dňa. Všadeprítomné pravidelné občerstvenie medzi hlavnými jedlami prezradí kulturistu rovnako spoľahlivo ako svalová hmota. Nie vždy však chcete na ďalší deň pracne pripravovať ďalšiu dávku neaktuálnych pochutín. Každý cvičenec by si mal dopriať luxus zdravého a chutného občerstvenia. Hoďte starosti s prípravou za hlavu, pretože sa o to postarali iní - konkrétne výživoví vedci, ktorí do špičkovej proteínovej tyčinky vložili tie najlepšie ingrediencie. Tyčinka DELUXE dokonale narúša chuťový stereotyp a jednoducho vás neomrzí.

V ponuke je celý rad lahodných a neobvyklých príchutí: čokoládové koláčiky, čokoládový sacher, pomarančovo-kokosový koláč, panna cotta, škoricový slimák, jahodový cheesecake, banánovo-mandľový koláč a citrónový cheesecake. Každý z nich chutí rovnako dobre ako pocit, ktorý máte z vlastného tela, keď ste mu dali zabrať a posunuli ho ďalej. Tyčinka DELUXE od spoločnosti NUTREND predstavuje najvyššiu úroveň zdravej a výdatnej výživy. Vychutnajte si chuťový a výživový luxus, ktorý sa vám zmestí do vrecka.

Výživové hodnoty:

100 g
energetická hodnota 1503 kJ/360 kcal
proteín 29,9 g
sacharidy 32,8 g
- z toho cukry 5 g
- z toho polyoly 21,3 g
tuky 13,1 g
- z ktorých sa nasýti 10,7 g
vlákno 12,8 g
soľ* 0,6 g

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty