Ekolife Natura Ekolife Natura Algae Chlorella Organic 240 Tablet

BIO Chlorella Obsahuje chlorofyl, minerály a vitamíny Veľmi silná detoxikácia ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

  • BIO Chlorella

  • Obsahuje chlorofyl, minerály a vitamíny

  • Veľmi silná detoxikácia

  • Reštart organizmu

Chlorella je najlepším zdrojom chlorofylu, aký existuje. Ďalej obsahuje mnoho vitamínov - B, C, E a beta karoténu, ktorý je jednou z najsilnejších prírodných látok v oblasti detoxikácie, a všetky hlavné minerály - vápnik, draslík, železo, horčík a ďalšie, ktoré je v tomto množstve len veľmi ťažké získať z bežnej stravy.

Rozdiel medzi chlorellou a spirulinou

Spirulina je superbohatý zdroj vitamínov a minerálov, má však malý detoxikačný efekt. Chlorella obahuje minerály a vitamíny taktiež, len v menšom množstve než spirulina, avšak je extrémne silným detoxikantom. Je to vďaka tomu, že sa v tele dokáže na všetky jedy (ťažké kovy, toxíny, ...) nadviazať a postarať sa o ich odstránenie.

Chlorella = veľmi silná detoxikácia + obsahuje minerály a vitamíny

Spirulina = najlepší prírodný multivitamín a multiminerál

Pre čo najlepší účinok je vhodné užívať ich spoločne.

Produkt je vhodný pre všetkých jedincov zameraných na:

  • Silnú detoxikáciu

  • Vitamíny a minerály

  • Reštart organizmu

O ZNAČKE EKOLIFE NATURA

Ekolife Natura je veľmi dynamická a úspešná spoločnosť zo Slovinska, špecializujúca sa na prémiové lipozomálne vitamíny, lipozomálne chelátované minerály a lipozomálne formulácie nutrientov preverené klinickými štúdiami. Spoločnosť založili v roku 2007 výživové špecialistky, sestry Tjaša a Tajča Pavček. Obrovskou motiváciou je im záujem o zdravý životný štýl, vzdelávanie sa, zdieľanie informácií a predovšetkým to, že sú obe mamičky troch detí. Pred tvorbou každého nového produktu sa preto pýtajú - dali by sme ho aj svojim deťom? Lepšie záruku kvality by sme nenašli. Lipozomálne vitamíny od Ekolife Natura sú úplnou špičkou z hľadiska vstrebateľnosti a využiteľnosti telom. Unikátna technológia lipozómov umožňuje transportovať účinné látky priamo k bunkám, takže vitamíny dosahujú v tele maximálneho možného účinku.

Odporúčané dávkovanie:

  • 3x denne 2 tablety pred alebo počas jedla. Dostatočne zapite vodou.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Deti staršie ako 3 roky, tehotné a dojčiace konzultujte užívanie s lekárom. Po otvorení uchovávajte v suchu a chlade, mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhrada pestrej stravy. Vhodné pre vegánov. Doplnok stravy.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty