ENZY 7! Digestive Enzymes - Extrifit 90 tbl

Vynikajúci pomocník pre dokonalé trávenie všetkých živín. Bielkoviny, sacharidy a tuky. Enzy 7! Digestive Enzymes je absolútne jedinečný a najúčinnejší produkt svojho druhu. Tento produkt ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Vynikajúci pomocník pre dokonalé trávenie všetkých živín. Bielkoviny, sacharidy a tuky. Enzy 7! Digestive Enzymes je absolútne jedinečný a najúčinnejší produkt svojho druhu. Tento produkt vás zbaví tráviacich problémov. Obsahuje komplex 7 tráviacich enzýmov na lepšie trávenie bielkovín, sacharidov a tukov. Obsahuje enzýmy papaín, alfa-amylázu (Aspergillus oryzae), bromelaín, laktázu (Aspergillus oryzae), celulázu (Trichoderma reesei), neutrálnu proteázu (Bacillus licheniformis) a lipázu (Aspergillus aryzae).

Je určený pre ľudí s poruchami trávenia spôsobenými nízkou produkciou enzýmov v tráviacom trakte. To potom môže za vznik nepríjemných tráviacich ťažkostí a v konečnom dôsledku aj za zlé využitie živín zo stravy. Príčiny nižšej produkcie enzýmov môžu byť rôzne, preto v každom prípade odporúčame konzultovať užívanie nášho produktu s odborníkom.

S Enzy 7! Tráviace enzýmy dokonale využijete každú živinu. A to nielen z bežných potravín, ale aj z doplnkov, ako sú obľúbené proteínové nápoje alebo rôzne instantné kaše (Break, Rice & Oat Mash atď.).

U športovcov má zhoršené trávenie v dôsledku nedostatočnej funkcie enzýmov negatívny vplyv na športový výkon a následnú regeneráciu. Športovci potrebujú naliehavo zabezpečiť telu dostatočný prísun požadovaných živín. Preto je pri nízkej produkcii enzýmov použitie nášho produktu Enzy 7! Tráviace enzýmy sú veľmi účinným riešením.

Prípravok by sa mal používať pred konzumáciou väčších porcií jedla s kombinovaným obsahom bielkovín, sacharidov a tukov. Pomôže vám stráviť aj veľmi zložité, kombinované jedlá, ako je občasná nedeľná kačica, steak so zemiakovým šalátom, chlieb s maslom atď. Takže nielen na diéte.

Enzy 7! Tráviace enzýmy sú balené v kapsulách, ktoré sa rýchlo a dobre trávia, čo je veľmi dôležité pre ich účinok. Enzýmy sú v našich originálnych kapsulách s logom Extrifit®. Logo je vytlačené prírodným farbivom.

Tabuľka výživy:

1 cps

Energetická hodnota

11 kJ/3 kcal

Proteín

0,1 g

Sacharidy

0,6 g

- z toho cukry

0,1 g

Tuky

0 g

- z ktorých sa nasýti

0 g

Vlákno

0 g

Soľ

0 g

Zmes tráviacich enzýmov

100 mg

Enzymatická aktivita vyjadrená na 1 g účinnej látky

Alfa amyláza

24000 U

Neutrálna proteáza

6000 U

Papain

200000 U

Bromelaín

600 U

Celuláza

200 U

Laktáza

4000 U

Lipáza

1000 U

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu Enzy 7! Tráviace enzýmy pred jedlom alebo počas jedla. Užívajte so 100 ml vodyMaximálna denná dávka sú 3 kapsuly

Zloženie:Papaín, alfa-amyláza (Aspergillus oryzae), bromelaín, laktáza (Aspergillus oryzae), celuláza (Trichoderma reesei), neutrálna proteáza (Bacillus licheniformis), lipáza (Aspergillus aryzae)Prísady: maltodextrínové plnidlo, kapsuly (želatína, prírodné farbivo oxid titaničitý, minerálne farbivo oxid železitý, prírodné leštiace činidlo šelak) Upozornenie:O použití sa poraďte s odborníkom. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 20 °C, starostlivo uzavreté, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok nie je určený na používanie deťmi. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty