EProtein Fat Hunter - 60 kapslí

EProtein Fat Hunter je produkt na urýchlenie procesu spaľovania tukov. Vďaka L-karnitínu, ktorý podporuje prenos tuku a jeho využitie ako zdroja energie, prinesie každý tréning ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

EProtein Fat Hunter je produkt na urýchlenie procesu spaľovania tukov. Vďaka L-karnitínu, ktorý podporuje prenos tuku a jeho využitie ako zdroja energie, prinesie každý tréning lepšie a hmatateľnejšie výsledky. Hlavnou funkciou L-karnitínu je, že sa podieľa na prenose mastných kyselín do mitochondrií, kde sa premieňajú na energiu. L-karnitín pomáha zbaviť sa prebytočného tuku v tele a využiť ho ako záložný zdroj energie. L-karnitín sa podieľa na oxidácii mastných kyselín a prispieva tak k zásobovaniu svalov energiou. Jeho nedostatok v tele môže spôsobiť zníženie svalovej sily. L-karnitín je navyše veľmi dôležitá zlúčenina ovplyvňujúca činnosť srdca. Jeho nedostatok môže viesť k mnohým ochoreniam alebo poruchám funkcie tohto orgánu.

Fat Hunter je veľmi prospešný pre ľudí trpiacich vysokým krvným tlakom a neznášanlivosťou kofeínu. Sama o sebe telesnú teplotu nezmení!

Výživové hodnoty:

Výživové hodnoty Na 100 g V 1 porcii (3 kapsule)
Energetická hodnota 1036 kJ / 216 kcal 19 kJ / 4 kcal
Tuky 0 g 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 33 g 0,6 g
z toho cukry 0 g 0 g
Proteín 28 g 0,5 g
Soľ 0,05 g 0 g
L-karnitín tartrát 40,52 g 750 mg
z toho: L-karnitín 27,23 g 504 mg
Acetyl L-karnitín 16,21 g 300 mg
Extrakt z listov zeleného čaju 16,21 g 300 mg
z toho: polyfenoly 15,89 g 294 mg
Extrakt zo semien zelenej kávy 8,10 g 150 mg

Zloženie:

  • L-karnitín tartrát, acetyl L-karnitín, extrakt z listov zeleného čaju, extrakt zo semien zelenej kávy, kapsula (želatína, farbivo: oxid titaničitý).

Môže obsahovať stopy: mlieka, lepku, sóje, vajec, mäkkýšov, sezamu, orechov.

Hlavné zložky z Nemecka.

Dávkovanie:

Užívajte 3 kapsuly denne. Odporúčajú sa 3 kapsuly 30 minút pred jedlom. Neodporúča sa prekročiť odporúčanú dennú dávku. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy.

Upozornenia:

Skladujte v tesne uzavretom pôvodnom obale, mimo dosahu detí, pri teplote od 15 °C do 24 °C a vlhkosti do 70 %. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním a skladovaním.

Doplnok stravy sa nemôže používať ako náhrada pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty