EProtein Proflex 420g

EProtein Proflex je komplexná kĺbová výživa na podporu kĺbov a chrupaviek. Počas cvičenia sú kĺby preťažované do takej miery, že dochádza k mikropoškodeniu chrupavky. Proflex ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

EProtein Proflex je komplexná kĺbová výživa na podporu kĺbov a chrupaviek. Počas cvičenia sú kĺby preťažované do takej miery, že dochádza k mikropoškodeniu chrupavky. Proflex bol vytvorený na posilnenie kĺbov a ako prevencia proti ich poškodeniu. Komplexné zloženie prípravku PROFLEX pomáha pri prevencii a rekonštrukcii kĺbovej chrupavky.


Výživové hodnoty:

Výživové hodnoty V 100 g V 1 porcii (12 g)
Energetická hodnota 1292 kJ / 304 kcal 155 kJ / 36 kcal
Tuky 0 g 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 28,8 g 3,5 g
z toho cukry 0,2 g 0 g
Proteín 45,1 g 5,4 g
Soľ 0,63 g 0,08 g
Hydrolyzát kolagénu 50 g 6 g
Glukosamín sulfát 14,17 g 1,7 g
Vitamín C 1 g 120 mg

Zloženie:

  • hydrolyzát kolagénu, maltodextrín, glukosamín sulfát 2KCl (z mäkkýšov), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, aróma, vitamín C (kyselina L-askorbová), farbivo: prášok z koncentrátu repnej šťavy, sladidlo: sukralóza.
  • Môže obsahovať: mlieko, lepok, sóju, vajcia, sezam, orechy.

Hlavné zložky z Nemecka. Obsahuje sladidlo.

Dávka:

Odporúčanú dávku 12 g (1 odmerka 20 ml) rozmiešajte v 200 ml vody a postupne miešajte. 12 g (1 odmerka 20 ml) raz denne ráno nalačno. Pri väčšej záťaži spojivového tkaniva užívajte 24 g (2 odmerky 20 ml) 1-krát denne ráno nalačno. Odporúča sa užívať dlhšie obdobie (min. 3 mesiace). Neodporúča sa prekročiť odporúčanú dennú dávku. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy.

Varovanie:

  • Doplnok stravy sa nemôže užívať ako náhrada pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.
  • Počas intenzívneho miešania sa môže tvoriť pena, čo je prirodzený jav a nemá vplyv na kvalitu výrobku. Pred použitím počkajte, kým pena ustúpi. Prijateľné množstvo zrazeniny a tvorba usadeniny vo vode po miešaní nemá vplyv na kvalitu výrobku.
  • Skladovanie. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním a skladovaním.
Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty