Extrifit 100% Instant Whey Protein 80 2000 g

100% srvátkový proteín je úplne instantný, dokonale sa rozpúšťa, a preto je jeho príprava veľmi jednoduchá. Hotový nápoj má veľmi príjemnú konzistenciu. Príjem tohto kvalitného ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

100% srvátkový proteín je úplne instantný, dokonale sa rozpúšťa, a preto je jeho príprava veľmi jednoduchá. Hotový nápoj má veľmi príjemnú konzistenciu. Príjem tohto kvalitného zdroja bielkovín prispieva k rastu svalovej hmoty a jej udržaniu v situáciách, keď je ohrozená katabolizmom. 100% Whey Protein od Extrifit je vysoko stráviteľný proteín za skvelú cenu. Vytvorili sme proteínový nápoj pre všetkých, ktorí chcú zažiť kvalitu Extrifit a zároveň chcú ušetriť. 100% srvátkový proteín je čistý srvátkový proteín. A o to ide! Nie každý potrebuje superdrahé pravé jahody vo svojom proteíne... Proteín si kupujete, pretože ho chcete. A je to tu. Je kvalitný, dobre sa rozpúšťa a dobre chutí. V každej odmerke tohto proteínu je plných 23 gramov bielkovín najvyššej kvality. Hlavná bielkovinová zložka je európskeho pôvodu.

V bodoch:

  • dokonalá rozpustnosť
  • vynikajúci vkus
  • najvyššia kvalita, výlučne srvátkový proteín!
  • cenovo dostupné doslova pre každého
  • 4818 mg BCAA v každej odmerke
  • 23 g bielkovín v každej odmerke

Odporúčané dávkovanie:

  • rozmiešajte 30 g (1 odmerku) 100% srvátkového proteínu v 220 ml vody
  • denná dávka sú 2 odmerky

Upozornenie : Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C, starostlivo uzavreté. Po otvorení spotrebujte do šiestich mesiacov. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným svetlom. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty