Extrifit Actinox 620 g

Actinox Actinox® je určený pre všetkých, ktorí sa snažia zvýšiť svalovú hmotu. Hlavnou zložkou výrobku je ActiNOS® (CFM Nitro) - nitropeptidy obsiahnuté v špeciálnom srvátkovom ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Actinox

Actinox® je určený pre všetkých, ktorí sa snažia zvýšiť svalovú hmotu. Hlavnou zložkou výrobku je ActiNOS® (CFM Nitro) - nitropeptidy obsiahnuté v špeciálnom srvátkovom proteínovom izoláte vyrobenom metódou CFM. Actinox® pôsobí ako celodenný stimulátor produkcie oxidu dusnatého (NO). Je určený pre športovcov, ktorí chcú napumpovať a prekrviť svoje svaly a zároveň potrebujú zdroj vysoko stráviteľných bielkovín. Prečítajte si, ako Actinox® funguje a čo o ňom hovoria ľudia, ktorí ho používajú!

Actinox® - všetko pre rast svalov!

1) Zvýšený prietok krvi vo svaloch

S Actinoxom® využijete všetky živiny na rast svalov (anabolický efekt)!

Actinox® je jedinečný produkt určený pre všetkých, ktorí sa snažia o brutálne zväčšenie objemu svalov. Hlavná zložka tohto revolučného produktu - nitro peptidy ActiNOS® - umožňuje celodenné zvýšenie prietoku krvi do svalov vďaka svojej schopnosti stimulovať produkciu oxidu dusnatého (NO). Navyše vďaka extra dávkam BCAA, glutamínu a palatinózy, ktoré Actinox® obsahuje, dodáte svojim svalom všetko, čo po náročnom tréningu potrebujú na maximálny rast.

2) NO - produkcia oxidu dusnatého

ActiNOS® (označovaný aj ako CFM nitro) sú krátke bioaktívne srvátkové peptidy, ktoré sa prirodzene nachádzajú v nízkych koncentráciách v mlieku. V doplnku Actinox® sú však koncentrované! Tieto nitropeptidy dlhodobo zvyšujú prietok krvi a svalovú pumpu stimuláciou produkcie enzýmu syntázy oxidu dusnatého. Ich účinok na zníženie krvného tlaku, stimuláciu imunitného systému a zlepšenie sexuálnych funkcií u mužov sa skúma aj v klinickej oblasti! Vďaka Actinoxu® budete môcť konečne trénovať ako profesionál! Maximálny účinok pri náročnom tréningu! Počas tréningu sa vďaka zvýšenému prietoku krvi dostáva kyslík do pracujúcich svalov rýchlejšie a odvádza sa z nich laktát (kyselina mliečna) - Actinox® vám vždy umožní urobiť o niekoľko opakovaní viac v tréningu! Oddiali sa tak spaľovanie a zlyhávanie svalov a z každej série získate viac!

3) Regenerácia a rast - BCAA a glutamín

Vedeli ste, že z 20 existujúcich aminokyselín tvoria ľudské svaly 33 % BCAA (valín, leucín a izoleucín) a 60 % glutamín? Vytvorili sme exkluzívny produkt pre tvrdo trénujúcich športovcov, ktorý vám umožní zásobovať vaše svaly mega dávkami BCAA a glutamínu po celý deň! Tento produkt sa môže používať aj v netréningové dni na zabudovanie živín do rastúcich svalov vďaka účinku zvýšeného prietoku krvi do svalovej hmoty, alebo svaly rastú najviac pri odpočinku, nie priamo pri tréningu! Na druhej strane, v tréningové dni pred tréningom nepoužívajte žiadne produkty so stimulantmi, ako je E.nox®!

4) Palatinóza (IsomaltuloseTM)

Obsah revolučného sacharidu - palatinózy - spoľahlivo zabezpečuje prísun energie do svalov a rýchle doplnenie glykogénu počas celého dňa.

5) Neobsahuje kofeín ani iné stimulanty - dobre sa vám bude zaspávať!

Vďaka absencii stimulantov v tomto produkte sú vaše svaly prekrvené počas celého dňa bez nepríjemných účinkov na zaspávanie. Úplná revolúcia v oblasti n-drogov: produkt, ktorý funguje celý deň - Actinox®!

Zhrnutie:

Actinox® - naplňte svoje svaly všetkým, čo potrebujete! V jednej dávke je toho veľa! Do svalov dostávajte všetky potrebné látky 2 - 3-krát denne! Megadávky základných živín každý deň:

30 gramov revolučných nitro peptidov ActiNOS® na zvýšenie využiteľnosti všetkých jedál

12 gramov glutamínu

9 gramov BCAA

10,4 gramov palatinózy

Navyše, máte radi pocit napumpovaných svalov po tréningu, keď vám zrazu tesnia rukávy košele? A čo vysoký prívod krvi do svalov a vynikajúce čerpanie po celý deň? Chcete, aby vaše svaly boli počas dňa stále plné krvi a žily na bicepsoch pulzovali ako u profesionálov? Siahnite po Actinoxe® a udržujte svoje svaly napumpované a plné po celý deň!

Zloženie:

Čokoláda

actiNOS® nitro peptidy (CFM Nitro), palatinóza (izomaltulóza), L-glutamín, L-arginín alfa ketoglutarát, L-leucín, L-izoleucín, L-valín, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, aróma, sukralóza (sladidlo)

Citrón

actiNOS® nitro peptidy (CFM Nitro), palatinóza (izomaltulóza), L-glutamín, L-arginín alfa ketoglutarát, L-leucín, L-izoleucín, L-valín, kyselina citrónová, aróma, beta-karotén (farbivo), sukralóza (sladidlo)

Informácie:

potraviny určené na osobitné výživové účely, vhodné pre športovcov

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty