Extrifit Amigo 150 tablet

Spoločnosť Extrifit ® vyvinula úplne jedinečný produkt. De facto ide o ľudský sval v kapsuliach! Ak chcete budovať svalovú hmotu, je absolútne nevyhnutné ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Spoločnosť Extrifit ® vyvinula úplne jedinečný produkt. De facto ide o ľudský sval v kapsuliach!

Ak chcete budovať svalovú hmotu, je absolútne nevyhnutné dodávať do svalov všetky aminokyseliny, z ktorých sa sval skladá. A to v rovnakom pomere, v akom sú zastúpené v svaloch. Svalové bielkoviny sa skladajú z 18 hlavných aminokyselín. Tieto aminokyseliny majú presný pomer. Niektoré sú v svaloch zastúpené viac, iné menej. Žiadna však nesmie chýbať! A žiadna nesmie byť vyššia ako fyziologický pomer. Bez zabezpečenia tejto jednoduchej podmienky vaše svaly jednoducho nebudú rásť.

Amigo ® je samozrejme úplne voľná forma (zložená výlučne z jednotlivých voľných aminokyselín). Nemá taký pomer aminokyselín ako mlieko (z ktorého sa vyrábajú proteínové nápoje), ani ako ryža či zemiaky, ani ako hovädzí steak. Amigo® má pomer aminokyselín, ktorý sa nachádza v ľudskom svale. Skrátka, kopírovanie svalov.

Maximálny účinok Amigo® je zabezpečený jeho zapuzdrenou formou. Kapsula je dokonale a rýchlo stráviteľná a neobsahuje ťažké spojivá (ako niektoré tabletové výrobky na trhu). Rýchla stráviteľnosť kapsúl je preto pre vstrebávanie aminokyselín DÔLEŽITÁ!

Amigo ® je určený na získanie svalovej hmoty bez tuku a na prevenciu katabolizmu počas tvrdého tréningu alebo objemovej diéty. Je vhodný pre tých, ktorí chcú získať svalovú hmotu, ako aj pre tých, ktorí chcú formovať svoju postavu a minimalizovať množstvo podkožného tuku. Amigo ® neobsahuje žiadny cukor ani tuk!

Dávkovanie:

  • užívajte 5 kapsúl Amigo ® denne v závislosti od vašej telesnej hmotnosti, fyzickej aktivity a stravovacieho režimu
  • rozdeľte si dennú dávku na tri časti a užívajte ju ráno, napoludnie a večer
  • v dňoch tréningu, potom užite jednu dávku približne 30 minút po tréningu

Balenie : 150 kapsúl

Veľkosť porcie: 5 kapsúl

Počet porcií v balení: 30

Minimálna trvanlivosť: pozri obal

Upozornenie: Výživový doplnok. Neodporúča sa. Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C. Nevystavujte ho priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za chyby spôsobené nesprávnym skladovaním a používaním.

Upozornenie na alergie.

Výživové hodnoty

 
1 kapsula
5 kapsúl
Energia
14 kJ/3 kcal
72 kJ/17 kcal
Tuky
0 g
0 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny
0 g
0 g
Sacharidy
0 g
0 g
- z toho cukry
0 g
0 g
Vlákno
0 g
0 g
Proteín
0,15 g
0,7 g
Soľ
0 g
0 g

Obsah účinných látok:

 
1 cps
5 cps
alanín
67 mg
334 mg
arginín
68 mg
340 mg
cysteín
15 mg
75 mg
glycín
52 mg
258 mg
histidín
29 mg
143 mg
kyselina asparágová
82 mg
409 mg
glutamín
149 mg
745 mg
lyzín
87 mg
435 mg
metionín
26 mg
130 mg
fenylalanín
46 mg
229 mg
izoleucín
49 mg
242 mg
leucín
82 mg
411 mg
valín
57 mg
283 mg
prolín
51 mg
254 mg
serín
52 mg
259 mg
treonín
48 mg
238 mg
tryptofán
12 mg
58 mg
tyrozín
32 mg
158 mg
celkový obsah aminokyselín
1000 mg
5000 mg

Zloženie

L-glutamín, L-lyzín HCl, L-leucín, kyselina asparágová, L-arginín, L-alanín, L-valín, L-serín, L-glycín, L-prolín, L-izoleucín, L-treonín, L-fenylalanín, L-tyrozín, L-histidín, L-metionín, L-cysteín, L-tryptofán Prísady: kapsule (želatína, prírodné farbivo oxid titaničitý, minerálne farbivo oxid železitý, prírodné leštiace činidlo šelak), protihrudkujúca látka stearan horečnatý

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty