Extrifit Amino Gel 80 g Meruňka 80g

Aminogel ® je svetovou novinkou na trhu s aminokyselinami od spoločnosti Extrifit. Ide o jedinečný aminokyselinový produkt, ktorý obsahuje veľmi silnú dávku 11 030 mg ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Aminogel ® je svetovou novinkou na trhu s aminokyselinami od spoločnosti Extrifit. Ide o jedinečný aminokyselinový produkt, ktorý obsahuje veľmi silnú dávku 11 030 mg výlučne voľných aminokyselín v jednom balení chutného gélu. Gélová forma zabezpečuje ideálnu stráviteľnosť a vstrebávanie a starostlivo vyvážený pomer voľných aminokyselín pre maximálny anabolický, regeneračný a antikatabolický účinok. Žiadne spojivá ako v tabletách, žiadne stlačené proteíny, tento produkt obsahuje len najkvalitnejšie voľné aminokyseliny vo forme gélu, v štyroch skvelých príchutiach.

Pre koho je Aminogel ® určený?

Vďaka unikátnemu obsahu 11 030 mg voľných aminokyselín je Aminogel® určený predovšetkým pre všetkých silových športovcov, ktorí sa snažia o nárast svalovej hmoty a sily (anabolický účinok), a tiež pre všetkých silových a vytrvalostných športovcov, ktorí chcú chrániť svalovú hmotu počas náročného tréningu alebo redukovať podkožný tuk (antikatabolický účinok). Tento produkt uprednostňujú športovci, ktorí chcú doplniť všetky voľné aminokyseliny potrebné na rýchlu regeneráciu v rýchlo vstrebateľnej, chutnej a kompaktnej forme.

Aké sú výhody gélovej formy aminokyselín?

Gélová forma aminokyselín zabezpečuje rýchlu a maximálnu stráviteľnosť a vstrebávanie, čo je nevyhnutné pre anabolický a antikatabolický účinok aminokyselín. Žiadne spojivá ako v tabletách s aminokyselinami, žiadny stlačený proteínový prášok - len voľné aminokyseliny vo veľmi silnej dávke 11 030 mg na balenie.

V neposlednom rade je gélová forma aj veľmi praktická. Nosíte so sebou celý deň tablety komplexných aminokyselín, BCAA a glutamín v prášku na doplnenie počas dňa a tréningu? Nie je pre vás vhodnejšia kompaktná gélová forma produktu, ktorá obsahuje všetky potrebné aminokyseliny v jednom balení? Tašku môžete mať pri sebe celý deň, vziať si ju na tréning, do posilňovne, na výlety a dovolenky, na súťaže a zápasy. Nemusíte nosiť žiadne veľké batohy, hľadať zdroj pitnej vody ani nič merať. S Aminogelom ® máte vždy presne odmeranú porciu všetkých voľných aminokyselín v dokonale vyváženom pomere.

Odporúčané dávkovanie:

pre energizujúci tréning a antikatabolický účinok - jedno vrecúško (80 g) Aminogelu® 15 - 20 minút pred tréningom

na rast svalov - jedno vrecúško (80 g) po tréningu

pre začiatočníkov dôrazne odporúčame rozložiť obsah jedného vrecúška do niekoľkých (2 - 4) dávok počas dňa (kvôli vysokému obsahu účinných látok)!

obsah vrecka je určený na priamu konzumáciu

možno riediť v 100 - 200 ml vody

Zloženie:

L-glutamín, L-leucín, L-fenylalanín, L-alanín, L-glycín, L-izoleucín, L-valín, L-tyrozín, L-treonín, L-lyzín, L-arginín, L-tryptofán, L-metionín, L-histidín, L-ornitín HCl

Prídavné látky:

v zostupnom poradí: čistená voda, glukózovo-fruktózový sirup, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), guarová guma a xantánová guma (stabilizátor, zahusťovadlo), aróma, sukralóza (sladidlo), sorban draselný a benzoan sodný (konzervačné látky), farbivo beta-karotén (pre ananásovú, marhuľovú a pomarančovú príchuť), farbivo karmín (pre višňovú príchuť)

Varovanie:

Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Akékoľvek zhluky aminokyselín v gélovej hmote nie sú škodlivé, je to prirodzené správanie gélu.

Informácie:

doplnok stravy

pred použitím si pozorne prečítajte informácie a upozornenia na etikete výrobku

neprekračujte odporúčanú dennú dávku uvedenú na etikete výrobku

Tabuľka výživových údajov:

80 g

energetická hodnota

272 kJ/65 kcal

proteín

0 g

sacharidy

6,5 g

- z toho cukry

5 g

tuky

0 g

- z ktorých sa nasýti

0 g

vlákno

0,8 g

soľ

0,02 g

Profil aminokyselín:

80 g

L-Valín

750 mg

L-izoleucín

750 mg

L-leucín

1500 mg

L-Lyzín

400 mg

L-metionín

100 mg

L-tryptofán

100 mg

L-treonín

500 mg

L-fenylalanín

1000 mg

L-alanín

1000 mg

glycín

1000 mg

L-glutamín

3000 mg

L-histidín

100 mg

L-tyrozín

500 mg

L-arginín

250 mg

L-ornitín HCl

80 mg

celkové BCAA

3000 mg

celkový obsah aminokyselín

11 030 mg

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty