Extrifit BCAA 1800 300 tablet

BCAA 1800 mg Mega Tablety obsahujú vetvené aminokyseliny L-leucín, L-valín a L-izoleucín vo voľnej forme. Každá tableta obsahuje 1800 mg BCAA! Užívanie BCAA podporuje rast ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

BCAA 1800 mg Mega Tablety obsahujú vetvené aminokyseliny L-leucín, L-valín a L-izoleucín vo voľnej forme. Každá tableta obsahuje 1800 mg BCAA! Užívanie BCAA podporuje rast svalov a prispieva k ich udržaniu počas tvrdého tréningu alebo redukčnej diéty, keď im hrozí katabolizmus.

BCAA 1800 mg Mega Tablets - 1800 mg v jednej tablete! Žiadne cukry, žiadne tuky! Svetový unikát! BCAA za bezkonkurenčne najnižšiu cenu!

BCAA 1800 mg Mega Tablets sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom L-leucín, L-valín a L-izoleucín v najčistejšej forme dostupnej na trhu! Každá tableta obsahuje 1800 mg (!) BCAA, čo je svetový unikát! Navyše super bonus: žiadne cukry a žiadne tuky! Táto čistota sa dosahuje novou výrobou tabliet s úplnou minimalizáciou obsahu spojiva, a to 1,5 % (iní výrobcovia bežne používajú 20 až 40 % nestráviteľných spojív). Parametre BCAA 1800 mg Mega Tablets spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších športovcov! Je najčistejším zdrojom vetvených aminokyselín BCAA na maximálnu ochranu svalovej hmoty pred katabolizmom a na urýchlenie regenerácie!

Vedeli ste, že vetvené aminokyseliny BCAA (L-leucín, L-valín a L-izoleucín) tvoria 33 % zo všetkých 20 aminokyselín v ľudskom svale? BCAA sú nielen dôležitým zdrojom energie pre svalovú prácu, ktorý chráni svalovú hmotu pred katabolizmom, ale zároveň ich zvýšený príjem výrazne urýchľuje regeneráciu a obnovu svalov po náročnom tréningu, čím umožňuje zrýchlený rast novej svalovej hmoty!

Vhodný pomer rozvetvených aminokyselín je 2:1:1:

BCAA 1800 mg Mega Tablets obsahujú dvakrát viac leucínu (900 mg) ako izoleucínu (450 mg) a valínu (450 mg). Leucín sa považuje za najdôležitejší z BCAA pre procesy prebiehajúce vo svaloch počas tréningu a po ňom. Je však potrebné užívať všetky tri BCAA. Pomer 2:1:1 zodpovedá fyziologickej potrebe jednotlivých BCAA a ich zastúpeniu vo svalovom tkanive, čím sa zabezpečí ich najvyšší účinok. Pri vyšších dávkach leucínu nemusí dôjsť k väčšej utilizácii leucínu, pretože platí Rubnerov zákon limitujúcej aminokyseliny (utilizácia aminokyselín z prijatých bielkovín závisí od obsahu najmenej zastúpenej esenciálnej aminokyseliny) a Wolfov zákon nadbytku esenciálnych aminokyselín (príjem akejkoľvek esenciálnej aminokyseliny vo veľkom nadbytku narúša metabolizmus ostatných aminokyselín a zosilňuje prejavy limitujúcej aminokyseliny). Najvhodnejší je preto pomer 2:1:1.

Kedy užívať BCAA 1800 mg Mega tablety:

Pre všetkých športovcov, ktorí tvrdo trénujú a snažia sa o maximálny nárast svalovej hmoty alebo redukciu tuku. Počas intenzívneho tréningu BCAA chránia svalovú hmotu pred katabolizmom a "spaľovaním" a po ňom urýchľujú regeneráciu a urýchľujú rast nového svalového tkaniva! Preto sa BCAA používajú pred, počas aj po tréningu.

Odporúčané dávkovanie:

užívajte 2 - 4 tablety BCAA 1800 mg denne medzi jedlami

v tréningové dni užívajte dávku najlepšie pred a po tréningu

začiatočníci a mierne pokročilí športovci užívajú 2 tablety BCAA 1800 mg dvakrát denne medzi jedlami

pokročilí športovci nad 80 kg a kulturisti užívajú 4 tablety BCAA 1800 mg dvakrát denne medzi jedlami

balenie 150 tabliet účinne ochráni vašu svalovú hmotu a podporí anabolické procesy vo vašich svaloch počas 38 dní

300 tabliet na 2 až 4 mesiace

hmotnosť jednej tablety je 1841 mg

Zloženie:

L-leucín, L-valín, L-izoleucín, stearan horečnatý

Informácie:

doplnok stravy

pred použitím si pozorne prečítajte informácie a upozornenia na etikete výrobku

neprekračujte odporúčanú dennú dávku uvedenú na etikete výrobku

Tabuľka výživových údajov:

100 g

energetická hodnota

1643 kJ/391,2 kcal

proteín

97,8 g

sacharidy

0 g

tuky

0 g

Profil aminokyselín:

2 tbl

energetická hodnota

60,5 kJ/14,4 kcal

L-leucín

1800 mg

L-izoleucín

900 mg

L-Valín

900 mg

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty