Extrifit BCAA GT+ 80 g

BCAA GT+ je jedinečný produkt od spoločnosti Extrifit, ktorý vám prináša veľmi silnú dávku vetvených aminokyselín (BCAA) a glutamínu v novej gélovej forme, ktorá zabezpečuje ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

BCAA GT+ je jedinečný produkt od spoločnosti Extrifit, ktorý vám prináša veľmi silnú dávku vetvených aminokyselín (BCAA) a glutamínu v novej gélovej forme, ktorá zabezpečuje rýchlu stráviteľnosť a ideálnu vstrebateľnosť, čo je nevyhnutné pre anabolický, antikatabolický a regeneračný účinok voľných aminokyselín. Jedno balenie BCAA GT+ obsahuje plných 5000 mg glutamínu a 5000 mg voľných vetvených aminokyselín (BCAA) a je dostupné v 7 skvelých príchutiach. Ako prví sme priniesli na trh obľúbený produkt Hellgel® vo forme gélu a vďaka tomu sme zistili, že gél je forma prípravkov, ktorú naši zákazníci najviac preferujú. Je veľmi praktická - tašku si môžete vziať kamkoľvek so sebou, do školy či práce, na večerné cvičenie alebo na cesty a dovolenku. Nemusíte nič merať, vylievať, hľadať zdroj vody a prenášať objemné nádoby a krabice. Vždy máte k dispozícii jednu presne dávkovanú porciu BCAA a glutamínu v kompaktnom balení!

Pre koho je BCAA GT+ určený?

Vďaka vysokému obsahu aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA) a glutamínu je BCAA GT+ určený pre každého, kto sa snaží o rast svalovej hmoty a sily, ako aj pre športovcov, ktorí chcú chrániť svalovú hmotu počas redukcie tuku alebo intenzívneho tréningového programu. BCAA GT+ používajú aj siloví a vytrvalostní športovci na rýchlu regeneráciu a ochranu svalovej hmoty počas dlhotrvajúcej fyzickej aktivity, napríklad počas bežeckých alebo cyklistických pretekov. BCAA GT+ je k dispozícii v siedmich lahodných ovocných príchutiach, pričom sa používajú len prírodné farbivá.

Aké sú výhody gélovej formy aminokyselín?

Gélová forma aminokyselín zabezpečuje rýchlu a ideálnu stráviteľnosť a vstrebávanie, čo je nevyhnutné pre anabolický, regeneračný a antikatabolický účinok voľných aminokyselín. Žiadne spojivá ako v tabletách s aminokyselinami, žiadne poťahové vrstvy - len voľné aminokyseliny vo veľmi silnej dávke 5000 mg BCAA a 5000 mg glutamínu.

Gélová forma je tiež veľmi praktická. Nosíte so sebou celý deň sušené tablety BCAA a glutamínový prášok na doplnenie počas dňa a tréningu? Nie je pre vás vhodnejšia kompaktná gélová forma produktu, ktorá obsahuje BCAA a glutamín v jednom balení vo veľmi silnej dávke? Balenie BCAA GT+ môžete mať pri sebe celý deň, vziať si ho na tréning, na športovisko, na súťaže, zápasy, ale aj na cesty a dovolenky. Nemusíte nosiť žiadne veľké batohy, hľadať zdroj pitnej vody ani nič merať. S BCAA GT+ máte pri sebe vždy presne odmeranú porciu vetvených aminokyselín BCAA a glutamínu!

Odporúčané dávkovanie:

  • na dodanie energie na tréning a pre antikatabolický účinok - užite jedno vrecúško (80 g) BCAA GT+ 20 minút pred tréningom
  • na regeneráciu sily a rast svalovej hmoty - jedno vrecúško (80 g) po tréningu
  • pre začiatočníkov dôrazne odporúčame rozložiť obsah jedného vrecúška na niekoľko (2 - 4) dávok počas dňa (kvôli vysokému obsahu účinných látok)!
  • obsah vrecka je určený na priamu konzumáciu
  • možno riediť v 100 - 200 ml vody

Upozornenie: Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Akékoľvek zhluky aminokyselín v gélovej hmote nie sú škodlivé, je to prirodzené správanie gélu.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty