Extrifit EGG 100% sušený bílek 1000 g

EGG 100 je 100% vaječný proteín úplne bez tuku a sacharidov. Pochádza zo skutočných ekologických fariem v Argentíne, kde sa hydina chová v čistom prostredí ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

EGG 100 je 100% vaječný proteín úplne bez tuku a sacharidov. Pochádza zo skutočných ekologických fariem v Argentíne, kde sa hydina chová v čistom prostredí a je kŕmená zdravo a len prirodzene, bez použitia chemických krmív.

EGG 100 je vaječný albumín s vysokým indexom biologickej využiteľnosti 100. EGG 100 je vhodný na doplnenie bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalov v situáciách, keď hrozí ich katabolizmus. EGG 100, sušený vaječný bielok, obsahuje vysoko kvalitné bielkoviny, optimálne využiteľné ľudským organizmom. Obsah bielkovín je 82 % (90 % v sušine). Vaječný albumín je jedným zo základných zdrojov živočíšnych bielkovín. Vaječný proteín EGG 100 je pomalšie stráviteľný druh živočíšneho proteínu, a preto je vhodný aj na použitie pred spaním. EGG 100 neobsahuje žiadne tuky ani sacharidy.

Odporúčané dávkovanie:

  • závisí od telesnej hmotnosti, športovej aktivity a zloženia stravy
  • odporúčame rozdeliť dennú dávku na 2 - 3 porcie
  • užívajte jednu odmerku 3 - 4 hodiny pred tréningom a jednu odmerku večer alebo pred spaním
  • počas voľných dní, jedna dávka ráno a jedna večer
  • rozmiešajte jednu plnú odmerku EGG 100 (29 g) v 200 ml mlieka alebo vody
  • vhodné na použitie v tvarohu, jogurte, ovsených vločkách atď.
Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty