Extrifit E.NOX Shock 690 g

E.nox® Shock je produkt určený na maximalizáciu silového výkonu, stimuláciu vysoko intenzívneho tréningu a maximalizáciu svalovej pumpy a prietoku krvi. Je stimulátorom produkcie NO (oxidu ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

E.nox® Shock je produkt určený na maximalizáciu silového výkonu, stimuláciu vysoko intenzívneho tréningu a maximalizáciu svalovej pumpy a prietoku krvi. Je stimulátorom produkcie NO (oxidu dusnatého). Pre účinnosť výrobku je dôležitá aj sacharidová zložka: sacharid izomaltulóza (palatinóza), oligosacharid maltodextrín a dextróza ako rýchly zdroj energie. E.nox® Shock je prášok, ktorý sa ľahko rozpúšťa vo vode, výborne chutí a dá sa okamžite konzumovať.

E.nox® Shock predstavuje najnovšiu generáciu produktov na báze NO. Obsahuje jedinečnú kombináciu účinných látok vo vysokom množstve: arginín AKG - alfa-ketoglutarát (10870 mg v 100 g výrobku), arginín base (4348 mg v 100 g výrobku), citrulín (6522 mg v 100 g výrobku) a beta-alanín (8696 mg v 100 g výrobku). Chcete zažiť nový rozmer tréningu, intenzitu, ktorú ste ešte nezažili? Túžite po maximálnom napumpovaní svalov? E.nox® Shock je populárny doplnok vo svojej kategórii, ktorý používajú naši kulturisti ako Petr Brezna alebo Slavoj Bednár.

Kreatín zdroj svalovej sily = 13 044 mg!

Okrem toho E.nox® Shock obsahuje vysokú dávku troch najlepších foriem kreatínu. Úplne novými druhmi kreatínu sú kreatín AKG - alfacetoglutarát (4348 mg v 100 g výrobku), ktorý je "hitom" novej éry medzi kreatínovými doplnkami, trikreatín malát (4348 mg v 100 g výrobku) a kreatín monohydrát (4348 mg v 100 g výrobku).

Tréningová dávka = 5217 mg!

E.nox® Shock obsahuje aj komplex stimulantov pre maximálnu intenzitu tréningu a koncentráciu: taurín (4348 mg v 100 g výrobku = 2000 mg v 1 dávke), kofeín (100 mg v 1 dávke výrobku) a prírodný stimulant extrakt zo zeleného čaju.

E.nox® Shock - Extrifit Anabolizers:

Základný a najlacnejší produkt NO v pomere cena/výkon.

  • Najúspornejší a najúčinnejší anabolický steroid s najvyššou cenou, najúspornejší a najúčinnejší "eno" so silným zastúpením tzv. Brnenie, pálenie a svrbenie pokožky pocítite už po niekoľkých minútach po požití.
  • E.nox® obsahuje veľmi silné zložky na stimuláciu NO (oxidu dusnatého), ktorý je zodpovedný za napumpovanie svalov (citrulín, arginín base, arginín AKG a beta alanín).
  • Kreatínový matrix sa skladá z vyváženého množstva troch špičkových kreatínov (kreatín AKG, kreatín monohydrát, trademarked a trikreatín malát).
  • Sacharidová zmes pozostáva z trojice dextróza - maltodextrín - palatinóza. Táto trojica má vynikajúci postupný účinok a nepretržitý prísun energie.

Upozornenie: E.nox® Shock je potrebné doplniť dostatočným množstvom bielkovín, BCAA a glutamínu, aby sa zabezpečil vysoký prívod krvi a požadovaný rast svalov!

Výhodou je nízka cena za naozaj veľmi pôsobivý efekt čerpania.

Silný stimulačný účinok, veľmi výrazný náraz a nakopnutie pri tréningu.

Kreatínová matrica poskytuje príval svalovej sily.

Sacharidový základ s palatinózou a postupným uvoľňovaním energie:

Sacharidová zložka E.nox® Shock je tiež dôležitá pre jeho účinok - pozostáva z revolučného sacharidu izomaltulózy (palatinózy). Palatinóza je vynikajúcim zdrojom energie pre športovcov a ľudí vystavených zvýšenej fyzickej záťaži. Konzumácia potravín a nápojov obsahujúcich palatinózu vedie k nižšiemu nárastu hladiny glukózy v krvi po konzumácii v porovnaní s potravinami a nápojmi obsahujúcimi cukor (cukor má vyššiu hodnotu glykemického indexu). Môže sa užívať pred, počas a po tréningu. Palatinózu dopĺňa známy oligosacharid maltodextrín a dextróza ako rýchly zdroj energie. Táto kombinácia sacharidov vám zabezpečí dostatok energie počas celého tréningu a je tiež dôležitá pre ideálny účinok kreatínovej zložky E.NOX Shock.

Odporúčané dávkovanie:

  • 1 odmerka = 15,3 g, 3 odmerky = 45,9 g
  • kondiční športovci: užite 1 - 2 odmerky E.nox® Shock 15 - 20 minút pred tréningom
  • pokročilí a výkonnostní športovci: užite 3 odmerky 15 - 20 minút pred tréningom
  • Zmiešajte 1 - 3 odmerky E.nox® Shock v 300 - 400 ml vody
  • obsah pripraveného nápoja je určený na priamu konzumáciu
  • E.nox® Shock je prášok, ktorý sa ľahko rozpúšťa vo vode, výborne chutí a dá sa okamžite konzumovať

Upozornenie: Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C, starostlivo uzatvorené, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Spotrebujte do 6 mesiacov po otvorení. Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nie je vhodný pri metabolických poruchách so zvýšenou hladinou arginínu. Nevhodné pre diabetikov a osoby s ochorením dýchacích ciest (napr. astmou), srdca, ciev, pečene a obličiek a s poruchami krvného tlaku.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty