Extrifit Express Energy Gel 80 g

Express Energy Gel je jedinečný energizujúci produkt od spoločnosti Extrifit, ktorý športovci používajú na okamžité dodanie energie pred a počas tréningu. Idete na tréning unavení ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Express Energy Gel je jedinečný energizujúci produkt od spoločnosti Extrifit, ktorý športovci používajú na okamžité dodanie energie pred a počas tréningu. Idete na tréning unavení po dlhom dni v práci? Chýba vám energia počas dlhšej fyzickej aktivity? Express Energy Gel okamžite obnoví vašu energiu na športový a duševný výkon vďaka vyváženému pomeru troch druhov sacharidov, energizérov, stimulantov a vyváženého komplexu minerálov. Všetko v kompaktnom gélovom balení pripravenom na pitie.

Pre koho je Express Energy Gel určený?

Express Energy Gel je určený pre všetkých, ktorí potrebujú okamžite doplniť a obnoviť energiu pre fyzický alebo psychický výkon, a pre športovcov, ktorí sa snažia o maximálnu intenzitu tréningu. Je vhodný na použitie pred tréningom na rýchle dodanie všetkých látok a energie, ktoré vaše telo potrebuje na fyzickú aktivitu, ako aj na použitie počas tréningu, keď vám chýba energia. S týmto produktom okamžite doplníte vypotené minerály a získate ďalšiu energiu. Express Energy Gel je teda určený pre všetkých priaznivcov fitness a kulturistiky, pre hokejistov, zápasníkov, cyklistov, bežcov, silákov a všetkých ostatných silových, výkonnostných a vytrvalostných športovcov, ktorí potrebujú okamžite doplniť energiu a zvýšiť svoj fyzický a psychický výkon.

Aké sú výhody gélovej formy?

Chodíte cvičiť po dlhom dni v práci alebo v škole? Alebo máte dlhšie a rôzne rozvrhnuté tréningy či hry? Nie je pre vás gél v kompaktnom balení, ktorý obsahuje všetky potrebné látky a je pripravený na okamžitú spotrebu, tou najvhodnejšou formou rýchleho prísunu energie? Malý gélový balíček môžete mať pri sebe celý deň a vziať si ho so sebou na tréning, zápas, na cestu, beh, turistiku a cyklistiku. Nemusíte nosiť žiadne nádoby, ako sú šejkre, hľadať zdroj vody ani nič merať. Kompaktné balenie Express Energy Gel môžete mať kedykoľvek pri sebe a okamžite si dodať energiu a ďalšie dôležité živiny v jednej presne dávkovanej dávke.

Čo obsahuje Express Energy Gel?

Okamžitý účinok na rýchly prísun energie a obnovu je zabezpečený vyváženým pomerom troch druhov sacharidov (dextróza, malodextrín a izomaltulóza palatinóza - jedno vrecúško obsahuje spolu 36 g sacharidov), ktorý dodá vášmu telu dostatok energie na tréning, komplex stimulantov obsahujúci kofeín (100 mg), taurín (2000 mg) a tyrozín (750 mg), ktorý vás nabije energiou na tréning a vráti vám energiu vždy, keď vám dôjde. Vyvážený obsah minerálov (draslík 400 mg, horčík 75 mg, vápnik 160 mg, sodík 100 mg) vám okamžite dodá všetky potrebné látky, ktoré potrebujete na prácu svalov, ktoré ste stratili potením alebo únavou a ktoré sú nevyhnutné pre správnu funkciu svalov. Vďaka vyváženému zloženiu a kompaktnej forme gélu vás Express Energy Gel okamžite vráti do hry!

Odporúčané dávkovanie:

  • užite jedno vrecúško (80 g) Express Energy Gel 20 - 30 minút pred tréningom alebo aj počas tréningu
  • denná dávka je jedno vrecko (80 g)
  • obsah vrecka je určený na priamu spotrebu
  • možno riediť v 100 - 200 ml vody

Upozornenie: Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty