Extrifit EXXE Protein Bar 65g

Jedno balenie obsahuje 20 kusov tyčiniek. Verte či nie, 3 zdroje, a to proteínová srvátka 90 % izolát, proteínové mlieko 90 % izolát a proteínová ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Jedno balenie obsahuje 20 kusov tyčiniek.

Verte či nie, 3 zdroje, a to proteínová srvátka 90 % izolát, proteínové mlieko 90 % izolát a proteínová srvátka 80 % koncentrát, sú exkluzívnymi (jedinými!) bielkovinovými zložkami v nových luxusných a skutočne proteínových tyčinkách Extrifit EXXE®. Každá proteínová tyčinka EXXE® obsahuje 20 gramov najlepších bielkovín! A koľko tuku? Dokonca menej ako diétny proteínový kokteil - len 5 - 7 gramov! Obsah sacharidov (a najmä cukru) sme udržali na takej nízkej úrovni, že tyčinky EXXE® sú použiteľné aj pri prísnej diéte. Cukry obsahujú len 2,1 - 4 gramy na tyčinku!

Príchute:

  • dvojitá čokoláda - s veľkými kúskami čokolády
  • sušienky so škoricou a jablkami
  • mandle vo vanilkovom kréme
  • arašidy v karamelovom zálive

Proteínové tyčinky EXXE® sú bez akéhokoľvek preháňania špičkou medzi všetkými proteínovými tyčinkami. EXXE ® obsahuje až 20-krát menej cukrov ako tyčinky iných výrobcov. EXXE ® si skutočne zaslúži názov PROTEÍNOVÉ tyčinky, pretože sú takmer jediné na trhu, ktoré obsahujú skutočné, plnohodnotné bielkoviny - srvátkový a mliečny izolát 90 % a srvátkový koncentrát 80 %. Áno, presne tie proteíny, ktoré nájdete v skutočných proteínových doplnkoch, ako je High Whey 80!

A tá chuť! Chuť je taká fantastická, že neuveríte, že každá tyčinka obsahuje len proteínové izoláty a koncentráty a žiadne pridané nezdravé a nevhodné zložky. Žiadne prebytočné cukry, žiadne éterické lepidlá a chemické príchute. Nič také! Len najlepšie stráviteľné bielkoviny pre zákazníkov, ktorí rozumejú výžive, a preto uznávajú, že EXXE® je absolútna TOP medzi všetkými PROTEÍNOVÝMI tyčinkami.

Keď napíšeme arašidový, nejde o chemickú arómu arašidový. Sú to pravé arašidy! Keď napíšeme jablko, v každom kúsku nájdete kúsky jablka, mandle sú s pravými mandľami, škorica je so škoricou a dvojitá čokoláda je s kúskami hustej čokolády - hoci - nie sú to kúsky, sú to obrovské kusy tej najjemnejšej a pravej čokolády. A keď napíšeme mandle, napíšeme aj to, koľko mandlí je v bare. Áno, celých 10 %! Obsahuje tiež 10 % arašidov a takmer 12 % kakaovej hmoty!

Chuť vás ohromí a sme si tým takí istí, že naozaj vyhlasujeme, že tyčinku EXXE® si zamiluje úplne každý. Chuť tyčiniek EXXE® sme ladili celý rok. Žiadna pachuť, žiadne umelé príchute, len ovocie, čokoláda, arašidy, mandle... A fantastické výživové hodnoty.

Naším cieľom nebolo vytvoriť bar ako ostatní a ako je trh zaplavený. Chceli sme proteínovú tyčinku, ktorú si naša Sabina Pleváková alebo Vojta Koritenský môžu dať pár dní pred súťažou! Svoju prácu robíme zodpovedne. Nechceme len sladkú pochúťku, ktorá má výživové hodnoty "Tatranky", chceme skutočný proteínový doplnok stravy, ktorý môže používať vrcholový športovec s najprísnejšou diétou a žena alebo muž, ktorý chce schudnúť alebo vybudovať svalovú hmotu a zároveň si dopriať príjemnú desiatu. Preto sú EXXE ® také, aké sú: nutrične a chuťovo neprekonateľné!

Superpotravinové tyčinky EXXE ® sú určené pre najnáročnejších užívateľov, ktorí chcú nekompromisné zloženie, najkvalitnejšie ingrediencie a skutočnú diétnu pochúťku. Každá 65g tyčinka obsahuje 20 g vysokokvalitných bielkovín, ktoré pochádzajú z 90% srvátkového proteínu, 90% mliečneho proteínu a 80% mliečneho proteínového koncentrátu - veľmi kvalitných, rýchlo stráviteľných a hodnotných zdrojov bielkovín.

Tyčinky EXXE® majú tiež príjemne sladkú chuť vďaka sladidlu z rastliny stévia prírodného pôvodu. Obsahujú len minimálne množstvo tuku a úplne zanedbateľné množstvo cukru. Sú preto vhodné aj počas obdobia prísnej diéty a budovania svalov. Môžete si ich dať ako skvelú desiatu pred tréningom, po tréningu alebo kedykoľvek počas dňa či na cestách.

EXXE® majú veľmi vysoký obsah zdravej prebiotickej vlákniny, čo je ďalšia veľká výhoda. Pre ešte lepšiu stráviteľnosť a starostlivosť o tráviaci trakt sú tyčinky obohatené o dva druhy prebiotickej vlákniny: izomalto-oligosacharidy a oligofruktózu.

  • vanilková tyčinka s mandľami obsahuje 24 g vlákniny
  • tyčinka s príchuťou dvojitej čokolády s pravými čokoládovými kúskami obsahuje 26 g vlákniny
  • škoricová tyčinka s kúskami sušeného jablka obsahuje 25 g vlákniny
  • karamelová tyčinka s arašidmi obsahuje 24 g vlákniny

Proteínové tyčinky EXXE® sa dodávajú v lahodných príchutiach: karamel s arašidmi, dvojitá čokoláda s kúskami čokolády, vanilkový krém s mandľami a pre tých, ktorí uprednostňujú ovocné príchute, jablková sušienka so škoricou obsahujúca sušené bio jablká. Všetky príchute majú veľmi príjemnú a hladkú konzistenciu.

Vďaka tyčinkám EXXE® máte kedykoľvek po ruke zdroj superkvalitných bielkovín na rast a ochranu svalov, a to ako počas objemového tréningu, tak aj v období naberania objemu.

Výživové hodnoty:

65 g dvojitá čokoláda mandľovo-vanilkový jablko-škorica arašidy-karamel
energetická hodnota 808 kJ/195 kcal 887 kJ/214 kcal 819 kJ/197 kcal 877 kJ/211 kcal
proteín 20 g 20 g 20 g 20 g
sacharidy 3 g 2,6 g 4 g 5,2 g
- z toho cukry 2,1 g 2,4 g 3,5 g 4 g
tuky 5,7 g 8,3 g 5,7 g 7 g
- z ktorých sa nasýti 3,6 g 0,9 g 0,7 g 1,3 g
vlákno 26 g 24 g 25 g 24 g
soľ 0,33 g 0,31 g 0,32 g 0,3 g

Zloženie

Dvojitá čokoláda srvátkový proteínový izolát, mliečny proteínový izolát, mliečny proteínový koncentrát, izomaltooligosacharidy (prebiotikum), polydextróza (zvlhčovadlo), kakaová hmota 11,8 %, oligofruktóza (prebiotikum), nízkotučné kakao 3,3 %, drvené kakaové bôby 3,1 %, aróma, chlorid sodný, sukralóza (sladidlo), glykozidy steviolu (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu) Výrobok obsahuje bielkoviny kravského mlieka vrátane laktózy a vyrába sa v závode, kde sa spracovávajú rôzne suroviny, ako je pšenica, mlieko, sója, orechy, arašidy a sezam

Mandľovo-vanilkový srvátkový proteínový izolát, mliečny proteínový izolát, mliečny proteínový koncentrát, izomaltooligosacharidy (prebiotikum), polydextróza (zvlhčovadlo), mandle 10%, oligofruktóza (prebiotikum), slnečnicový olej, aróma, chlorid sodný, sukralóza (sladidlo), glykozidy steviolu (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu) Výrobok obsahuje bielkoviny kravského mlieka vrátane laktózy, mandle, vyrába sa v závode, kde sa spracovávajú rôzne suroviny, ako je pšenica, mlieko, sója, orechy, arašidy a sezam

Jablkovo-škoricový srvátkový proteínový izolát, mliečny proteínový izolát, mliečny proteínový koncentrát, izomaltooligosacharidy (prebiotikum), polydextróza (zvlhčovadlo), oligofruktóza (prebiotikum), slnečnicový olej, mandle 5,4 %, organické jablká 3,3 %, škorica 0,3 %, chlorid sodný, aróma, sukralóza (sladidlo), steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu), beta-karotén (farbivo) Výrobok obsahuje bielkoviny kravského mlieka vrátane laktózy, mandle, vyrába sa v závode, kde sa spracovávajú rôzne suroviny, ako je pšenica, mlieko, sója, orechy, arašidy a sezam

Arašidovo-karamelový srvátkový proteínový izolát, mliečny proteínový izolát, mliečny proteínový koncentrát, izomaltooligosacharidy (prebiotikum), polydextróza (zvlhčovadlo), arašidy 9,9 %, oligofruktóza (prebiotikum), slnečnicový olej, karamelové kúsky (cukor, glukózový sirup, sladené kondenzované mlieko, solené maslo) 3,1 %, aróma, glykozidy steviolu (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu), sukralóza (sladidlo) Výrobok obsahuje bielkoviny kravského mlieka vrátane laktózy, arašidy, vyrába sa v závode, kde sa spracovávajú rôzne suroviny, ako je pšenica, mlieko, sója, orechy, arašidy a sezam

Upozornenie : Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladujte a prepravujte pri teplote 15 až 22 °C. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Obsahuje izomaltooligosacharidy - nevhodné pre diabetikov. Obal sa môže na tyčinku prilepiť - odporúčame odlepiť obal ako šupku od banánu

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty