Extrifit Hellnox 620 g

Hellnox® je profesionálna predtréningovka z najvyššej kategórie stimulantov produkcie NO (oxidu dusnatého). Hellnox je navrhnutý tak, aby maximalizoval silový výkon, maximalizoval svalovú pumpu a stimuloval ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Hellnox® je profesionálna predtréningovka z najvyššej kategórie stimulantov produkcie NO (oxidu dusnatého). Hellnox je navrhnutý tak, aby maximalizoval silový výkon, maximalizoval svalovú pumpu a stimuloval vysoko intenzívny tréning. Hellnox® obsahuje účinnú kombináciu vysokých dávok stimulantov NO (oxidu dusnatého) doplnených o zdroje sacharidov - izomaltulózu (palatinózu), maltodextrín a dextrózu, voľné aminokyseliny (BCAA, L-glutamín), Creapure® (nemecký kreatín monohydrát najvyššej čistoty) a stimulanty - taurín, kofeín a extrakt zo zeleného čaju. Jedinečný je obsah patentovanej zložky ActiNOS® (selektívne nitropeptidy a frakcia modifikovaného, čiastočne hydrolyzovaného srvátkového izolátu). Teraz vám prinášame inováciu tohto produktu. Výrobca ActiNOS® vyvinul novú, oveľa koncentrovanejšiu formu nitro peptidov (označovanú aj ako CFM Nitro P), ktorú sme použili v prípravku Hellnox! Sladidlo z rastliny stévia, ktoré je prírodného pôvodu, bolo použité aj v inovatívnom produkte Hellnox®.

Bielkoviny sú potrebné na rast svalov. Tie sú jasné. Dávate Iso 90. Nie je sa čoho obávať. Len bielkoviny 3-krát denne. Potom sacharidy. 200 gramov pre ľahké váhy a až 1000 gramov denne pre ťažké váhy. Potom čo najefektívnejšie zabudujte bielkoviny a cukor do svalov a nechajte ich rásť. Opäť jednoduché: cvičte na maximum a vytvorte správny stimul tvrdým tréningom. Hotovo. Alebo áno? Koniec koncov, bielkoviny + cukor + tréning = rast svalov, však?

Lenže stále akosi nerastie. Alebo trochu áno, ale pomaly.

Ale chcete svaly rýchlo. Tak to urýchlime: nasaďte Hellnox!

Absolútna novinka od spoločnosti Extrifit je skutočne prelomová. Ešte nikdy ste nevideli nič tak zložité a desivo silné. V Hellnoxe je všetko, čo sval potrebuje na rýchly rast. A to všetko vo voľnej forme, a dokonca aj vo forme nitropeptidov - t. j. najmenších čiastočiek, ktoré sa v okamihu vrhnú do svalu, aby ho nakŕmili. Žiadne trávenie, nič. Priamo do svalu.

Čo teda Hellnox dokáže, čo robí a prečo vám ušetrí veľa peňazí:

 • 1. Kope - a to spôsobom, ktorý vám nespôsobí nevoľnosť (ako to robia zle zostavené nakopávače). Hellnox vás veľmi jemne prebudí, uvedie do pohotovostného režimu a rozprúdi vám krv. Tento pocit je doslova hmatateľný a veľmi príjemný. Zvýši to vaše sebavedomie. Chcete ísť rovno do práce! Hlásili to niektorí chlapci z tímu Extrifit: "Človeče, už som to mal a mal som chuť dať niekomu po papuli." Vtipné, trochu vulgárne, ale pravdivé. Je to naozaj taký zaujímavý stav, keď cítite, že sa niečo deje, a je to dobré. Dávajte si pozor! S tréningom príliš dlho nečakajte, do práce choďte do 20 minút. Ak vlnu energie, ktorú vám Hellnox dodá, nevyčerpáte hneď počas tréningu, môže vás táto vlna vyviesť z miery. Taká je silná! Vyskúšajte teda 1-2-3 odmerky a zistite svoju toleranciu. Akonáhle pocítite nástup účinku, začnite ihneď cvičiť.

 • 2. Čerpá - veľa! Prečo? Pretože v čerpacej zmesi Hellnox je naozaj bez preháňania najsofistikovanejšia zmes toho najlepšieho, čo existuje pre krvný obeh a čerpanie svalov! A v strašne veľkej dávke. Hellnox kombinuje absolútne TOP zložku ActiNOS® (alias CFM Nitro P) v dennej dávke (3 odmerky) 170 mg s L-citrulínom 4500 mg, beta alanínom 4500 mg a arginínom AKG (alfa-ketoglutarát) a arginínovou bázou (kryštalický arginín) v rekordnej dávke 7000 mg! Takže celkové zaťaženie čerpania a krvného zásobovania je 16170 mg! To je bezprecedentné, stačí sa pozrieť na etikety iných produktov v tejto kategórii - Hellnox sa nedá porovnať s ničím, čo ste doteraz videli.

  Na čo naozaj potrebujete prietok krvi a čerpanie?

  Po prvé, aby ste mali dobrý pocit z výborného tréningu. Cítiť sa skvele, že sa vám darí. Svaly plné krvi, bicepsy, ktoré sa nedajú ohnúť. Tento pocit je na nezaplatenie. S Hellnoxom to teraz zažijete pri každom tréningu.

  A po druhé - krv, ktorá pumpuje cez rozšírené žily a natlakované svalové bunky vďaka doplnku Hellnox - táto krv viaže všetko, čo do tela vnesiete s potravou. Ak ste nezjedli dostatok bielkovín a cukrov, o ktorých píšeme vyššie, čerpanie je na nič. Ak ste však vypili dostatok bielkovín, je to skvelé a tieto bielkoviny teraz vďaka Hellnoxu vyživujú vaše svaly. A správne napumpované a nakŕmené svaly RASTÚ! Hellnox sa tým rozhodne nezastaví! Naopak. Je to len začiatok produktu Hellnox

  ! To najzaujímavejšie ešte len príde.
 • 3. Anabolické a antikatabolické voľné aminokyseliny

  Ak máte dosť peňazí na proteíny, je to v poriadku, ak nie, nekupujte ich a kupujte len Hellnox. Ako to? Tu je návod, ako na to: Hellnox obsahuje obrovské dávky toho, po čom svaly najviac túžia a po čom aj najviac rastú. Sú to voľné aminokyseliny. Ale naozaj si tu dávajte pozor! V doplnku Hellnox sme použili doslova voľné aminokyseliny nielen na ozdobu, ale musíte vziať do úvahy, že Hellnox obsahuje doslova mega dávky. V 3 odmerkách (denná dávka pre pokročilých) je 10 gramov voľných aminokyselín, 5 gramov kryštalického glutamínu (aminokyselina, ktorá tvorí 70 % svalov) a 5 gramov kryštalických BCAA v správnom pomere 2:1:1 (dva diely leucínu, jeden diel izoleucínu a jeden diel valínu).

  Tieto aminokyseliny prúdia v rozšírených žilách napumpovaných svalov a dostávajú sa do svalov veľmi rýchlo. Je to ich jedlo. OKAMŽITE! Žiadne trávenie, nič! Hneď pri tréningu sa do vašich svalov dostane 10 gramov čistého glutamínu a aminokyselín BCAA. V tom spočíva kúzlo kombinácie čerpadla s vysokým obsahom voľných aminokyselín. Navyše regeneračná sila voľných aminokyselín znamená, že na druhý deň nebudete úplne zničení. Budete fit! Zostane len príjemná bolesť svalov.

 • 4. Energia zo sacharidovej matrice: pomalé + stredne rýchle + rýchle sacharidy sú obsiahnuté v Hellnoxe v pomere 3:2:1. Tieto tri časti zastupuje palatinóza (izomaltulóza), špičkový športový sacharid, ktorý má nízky glykemický index, uvoľňuje sa pomaly a napriek tomu vám dodá toľko energie ako jednoduchý cukor. Hellnox má 3111 - 3256 mg v jednej odmerke (v závislosti od príchute) a 9334 mg - 9768 mg v troch odmerkách. Dva diely maltodextrínu a jeden diel dextrózy spôsobia optimálne vyplavenie energie a zabezpečia ideálny nástup účinku doplnku Hellnox.

 • 5. Kreatín - Creapure® - sila, sila a ešte raz sila - nemecký 100% čistý kreatín monohydrát, chránený ochrannou známkou! V dennej dávke (3 odmerky) produktu Hellnox je ho 5 gramov. Lepší kreatín jednoducho neexistuje, preto je jedinou voľbou pre Hellnox.

Hellnox - Anabolizéry Extrifit

Absolútny kráľ všetkých "enos", ktorý nemá na celom trhu konkurenciu. Hellnox je profesionálny produkt, ktorý obsahuje úplne všetko, čo spôsobuje rast svalov, a to v neuveriteľných dávkach. Hellnox je NO produkt z kategórie All in One a je určený pre naozaj náročných používateľov, ktorí to s kulturistikou myslia vážne a chcú rýchlo vybudovať veľké, kvalitné a tvrdé svaly! Hellnox sa skladá z najsilnejších a najúčinnejších zložiek dostupných v roku 2013 na rast svalov. Doteraz nikto nespojil takéto dávky a takú kvalitu do jedného produktu! Hellnox je určený na užívanie minimálne 3 - 6 týždňov v kuse a za toto obdobie už boli zaznamenané prírastky 3 - 6 kg (!) novej svalovej hmoty, a to aj pri strate podkožného tuku!

 • Hlavnou zložkou je najmodernejšia pumpovacia látka ActiNOS® (nitropeptidy, ktoré sa dostávajú do svalových buniek okamžite po požití bez akéhokoľvek trávenia). Táto patentovaná látka spôsobuje najintenzívnejší prietok krvi vo svaloch a zároveň do svalových buniek v okamihu napumpuje najrýchlejšie stavebné bielkoviny vo forme peptidov, ktoré sú najvyužiteľnejšími stavebnými kameňmi pre rast svalov!
 • ActiNOS® v dennej dávke 170 miligramov! To je optimálne množstvo na okamžité naštartovanie svalového rastu!
 • Najsilnejšia zmes na čerpanie, aká sa kedy použila - 16170 mg na dávku! Množstvo citrulínu, kryštalického arginínu, beta alanínu, nitro peptidov ActiNOS® a arginínu AKG je až 25-krát vyššie ako v konkurenčných produktoch.
 • Najkvalitnejší kreatín vôbec - Creapure® chránený v dávke 5000 mg! Účinnosť na svalovú silu a rast svalov potvrdzujú mnohé štúdie.
 • 10 gramov voľných aminokyselín v jednej dávke! Toto množstvo je jedinečné a účinok voľných aminokyselín na rast svalov je jasne potvrdený. Hellnox obsahuje:
  • 5000 mg prorastových BCAA (voľná forma) na dávku v optimálnom pomere 2:1:1 = anabolický a antikatabolický účinok
  • 5000 mg glutamínu (voľná forma) v jednej dávke - voľná aminokyselina, z ktorej je svalová hmota tvorená až
   70%!
  • Povzbudzujúca fúzia, ktorú tvorí silná trojkombinácia kofeínu - extraktu zo zeleného čaju - taurínu
 • Sacharidová matrica zostavená v logickom pomere 3:2:1 z palatinózy, maltodextrínu a dextrózy - zabezpečuje plynulý nástup účinku všetkých zložiek a slúži aj ako spúšťač účinku Creapure®.

Hellnox = úspora peňazí!

 • nemusíte si kupovať glutamín (v doplnku Hellnox je ho 5000 mg v dennej dávke)
 • nemusíte kupovať BCAA (v doplnku Hellnox je ich 5000 mg v dennej dávke)
 • nemusíte kupovať posilňovače (v doplnku Hellnox je ich 2450 mg v dennej dávke)
 • nemusíte kupovať kreatín (v doplnku Hellnox - Creapure® je ho 5000 mg v dennej dávke)
 • a určite si nekupujte žiadne "podobné" produkty NO, keď je Hellnox nablízku

Hellnox nie je len pre pokročilých!

Postupujte podľa tabuľky na zadnej strane obalu. Vzhľadom na silu doplnku Hellnox sme rozdelili dávkovanie na:

 • začiatočníci (1 odmerka) - vystačí na 31 skvelých tréningov, čo je tri a pol mesiaca, ak trénujete 2-krát týždenne, alebo dva a pol mesiaca, ak trénujete 3-krát týždenne
 • advanced (2 odmerky) - dostatok na 15 skvelých tréningov
 • kulturisti (3 odmerky) - dostatok na 10 skvelých tréningov

  Zložky a obsah látok sú uvedené do najmenších detailov, takže každý presne vie, koľko ktorej účinnej látky obsahuje každá dávka. Žiadne zahmlievanie, žiadne záhadné zmesi. Hellnox = viete, čo jete!

Hellnox jednoducho musíte vyskúšať. My v spoločnosti Extrifit a tím Extrifit sme produktom Hellnox jednoducho nadšení. Máme najlepší produkt NO vôbec! Ak si nie ste istí, či by ste mali investovať do doplnku Hellnox, stretnite sa možno s tromi kamarátmi z posilňovne a kúpte si ho. Potom sa rozhodnite. Alebo nechajte v telocvični namiešať dávku, choďte si zacvičiť a potom si kúpte celé balenie. Účinok je skutočne PEKELNÝ.

Odporúčané dávkovanie:

 • Zmiešajte 1 - 3 odmerky (20 - 60 g) Hellnoxu v 100 - 300 ml vody
 • obsah pripraveného nápoja je určený na priamu konzumáciu
 • dávku užite 15 - 20 minút pred tréningom
 • začiatočníci: užite 1 odmerku Hellnoxu
 • kondiční športovci: užite 2 odmerky Hellnoxu
 • pokročilí a výkonnostní športovci: užite 3 odmerky Hellnoxu

Upozornenie: Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C, starostlivo uzatvorené, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Spotrebujte do 6 mesiacov po otvorení. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je vhodný pri metabolických poruchách so zvýšenou hladinou arginínu. Nevhodné pre diabetikov a osoby s ochorením dýchacích ciest (napr. astmou), srdca, ciev, pečene a obličiek a s poruchami krvného tlaku.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty