Extrifit HMB Power 180 tablet

HMB Power obsahuje účinnú látku beta-hydroxy-beta-metylbutyrát vo forme vápenatého beta-hydroxy-beta-metylbutyrátu obohateného o vitamín B6. V kulturistike sú legendárne antikatabolické a zároveň anabolické účinky HMB, ktoré ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

HMB Power obsahuje účinnú látku beta-hydroxy-beta-metylbutyrát vo forme vápenatého beta-hydroxy-beta-metylbutyrátu obohateného o vitamín B6. V kulturistike sú legendárne antikatabolické a zároveň anabolické účinky HMB, ktoré ocenia všetci, ktorí chcú budovať kvalitnú svalovú hmotu bez tuku alebo sú práve v rytme tréningu. Kvôli spomínaným antikatabolickým účinkom je HMB ako doplnok obľúbený aj medzi športovcami vytrvalostných disciplín. HMB sa považuje za doplnok bez vedľajších účinkov. 500 mg čistého HMB v každej kapsule.

 • anabolický účinok
 • antikatabolický účinok
 • sila
 • rast svalovej hmoty
 • uvádzame obsah čistého HMB!
 • beta-hydroxy-beta-metylbutyrát vápenatý - 592,4 mg v každej kapsule
 • z toho čistý HMB - 500 mg v každej kapsule

Produkt HMB Power je určený na získanie svalovej hmoty bez tuku a na prevenciu katabolizmu počas tvrdého tréningu alebo objemovej diéty.

HMB je látka, ktorá sa už dlho používa v kulturistike. Je to metabolit aminokyseliny leucín, jednej z troch aminokyselín s rozvetveným reťazcom známych ako BCAA. Malá časť leucínu v ľudskom tele sa prirodzene mení na HMB. HMB získavame v malých množstvách z niektorých potravín, napríklad z niektorých druhov rýb alebo citrusových plodov. Účinným spôsobom, ako zvýšiť množstvo HMB v tele, a tým aj syntézu leucínu z neho, je jeho užívanie vo forme výživového doplnku.

Účinok užívania HMB je samozrejme podmienený nielen správne navrhnutým tréningom, ale aj dobrým stravovacím režimom. Tento doplnok odporúčame tým, ktorí už majú skúsenosti s tréningom, majú vyladený výživový program a hľadajú ďalšie možnosti zlepšenia, práve pre nich HMB vykazuje požadovaný účinok.

Do nášho produktu sme k HMB pridali vitamín B6 (pyridoxín). Ten má pre ľudský organizmus viacero dôležitých funkcií, ktoré môžu ešte viac posilniť účinok hlavnej účinnej látky HMB Power: prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, normálnej funkcii nervového systému a normálnej psychickej činnosti, prispieva k normálnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu, prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek, normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu únavy a vyčerpania a k regulácii hormonálnej činnosti.

Jedna kapsula obsahuje 500 mg čistého HMB pre veľmi presné dávkovanie, takže si môžete efektívne rozdeliť príjem HMB na tréningové aj odpočinkové dni. Kapsulovaná forma HMB je skvelá na zabezpečenie jeho maximálneho účinku. Kapsula je výborne a rýchlo stráviteľná a neobsahuje žiadne ťažké spojivá, ako je to niekedy v prípade tabletových produktov. Rýchla stráviteľnosť kapsulovej formy HMB znamená rýchlejší nástup účinku po jeho užití.

HMB Power sa vyrába pomocou vlastných technológií v našich výrobných závodoch v Českej republike. Naša kapsula je potlačená logom Extrifit ® a farbivo na potlač je prírodné.

Odporúčané dávkovanie:

 • užívajte 6 kapsúl HMB Power denne
 • v deň tréningu užite 3 kapsule 60 minút pred tréningom a 3 kapsule po tréningu
 • v deň voľna si rozdeľte dennú dávku na tri časti a rozložte si príjem na celý deň
 • užívajte s dostatočným množstvom tekutiny

Upozornenie: Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C, starostlivo uzatvorené, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok nie je určený pre deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty