Extrifit Imun Vita Shock! 5 g

Veľmi silný komplex 11 vitamínov a 3 minerálov špeciálne vyvinutý na podporu normálnej funkcie imunitného systému s kyselinou listovou, vitamínmi A, C, B6 a B12, ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Veľmi silný komplex 11 vitamínov a 3 minerálov špeciálne vyvinutý na podporu normálnej funkcie imunitného systému s kyselinou listovou, vitamínmi A, C, B6 a B12, selénom, zinkom a meďou. Jednotlivé zložky Imun Vita Shock! sú zastúpené vo vyváženom pomere s dôrazom na tie, ktoré podporujú normálnu funkciu imunitného systému. Osobitný dôraz sa kladie na vysoký obsah vitamínu C, ktorého vplyv na funkciu imunitného systému je už dlho známy. Jedno vrecúško (= denná dávka) obsahuje 800 mg vitamínu C, čo predstavuje 1000 % referenčnej hodnoty príjmu (RHP, DDD) tohto vitamínu. Výrobok je určený pre všetkých, ktorí potrebujú zabezpečiť zvýšený prísun vitamínov a minerálov.

Jedno vrecko obsahuje dennú dávku prípravku. Vrecúško si môžete vziať kamkoľvek so sebou a mať tak svoju dennú dávku vždy po ruke. Účinné látky v prípravku Imun Vita Shock! sú správne upravené od 100 % do 350 % podľa normy dlhodobo testovaných odporúčaných denných dávok (RDA, predtým DDD).

V bodoch:

 • každá dávka lieku Imun Vita Shock! sa nachádza v jednorazovom vrecúšku
 • z každého vrecúška pripravíte osviežujúci nápoj jednoduchým rozmiešaním v 200 ml vody
 • vitamíny a minerály v prípravku Imun Vita Shock! sú v najčistejšej možnej SYMFETICKEJ forme
 • účinné zložky výrobku nie sú tabletované, zahrievané ani ničím iným, čo by mohlo znížiť ich kvalitu a účinnosť
 • neobsahuje pridaný cukor
 • je vhodný aj pre športovcov so špeciálnymi výživovými programami alebo pre všetkých, ktorí sledujú príjem živín a chcú sa vyhnúť sacharóze alebo iným pridaným cukrom
 • farbivá a arómy obsiahnuté v nápoji sú prírodného pôvodu, žiadne chemické "éčka"

Použite kedykoľvek:

 • máte zvýšené nároky na fyzickú výkonnosť
 • máte zvýšené nároky na duševnú výkonnosť
 • máte vyššie nároky na funkciu imunitného systému
 • hrozí vám chrípka alebo iná epidémia

Obsiahnuté vitamíny:

Tiamín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, normálnej činnosti nervového systému a normálnej duševnej činnosti a prispieva k normálnej činnosti srdca. Riboflavín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej funkcii nervového systému, k udržaniu normálneho stavu slizníc a kože, k udržaniu normálneho stavu červených krviniek a normálneho metabolizmu železa, k udržaniu normálneho stavu zraku a k ochrane buniek pred oxidačným stresom a k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Niacín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, normálnej činnosti nervového systému a normálnej duševnej činnosti, pomáha udržiavať normálny stav slizníc a pokožky a znižuje mieru únavy a vyčerpania. Biotín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, normálnej funkcii nervového systému a normálnej psychickej činnosti, prispieva k normálnemu metabolizmu makroživín, udržaniu normálneho stavu slizníc a udržaniu normálneho stavu pokožky. Kyselina pantoténová prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej syntéze a metabolizmu steroidných hormónov, vitamínu D a niektorých neurotransmiterov, prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania a k normálnej duševnej činnosti. Pyridoxín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, normálnej činnosti nervového systému a normálnej duševnej činnosti, prispieva k normálnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu, prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek, k normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu únavy a vyčerpania a k regulácii hormonálnej činnosti. Kyselina listová prispieva k normálnej syntéze aminokyselín, normálnej tvorbe krvi a normálnemu metabolizmu homocysteínu, prispieva k normálnej duševnej činnosti, normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu únavy a vyčerpania a podieľa sa na procese delenia buniek. Kobalamín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, normálnej činnosti nervového systému a normálnej duševnej činnosti, prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek a normálnej činnosti imunitného systému, prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania a prispieva k deleniu buniek. Vitamín C prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom, k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu ciev, k normálnej funkcii kostí a chrupaviek a k normálnej funkcii ďasien, zubov a kože, prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, normálnej funkcii nervového systému a normálnej psychickej činnosti, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, chráni bunky pred oxidačným stresom, znižuje únavu a vyčerpanie a zvyšuje vstrebávanie železa. Vitamín A prispieva k normálnemu metabolizmu železa, k udržaniu normálneho stavu slizníc, kože a zraku, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a podieľa sa na procese špecializácie buniek. Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Obsiahnuté minerály:

Selén prispieva k udržaniu normálneho stavu vlasov a nechtov, normálnej funkcii imunitného systému, normálnej funkcii štítnej žľazy a prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Zinok prispieva k normálnemu metabolizmu kyselín a zásad, normálnemu metabolizmu sacharidov, mastných kyselín a makroživín, prispieva k normálnej syntéze bielkovín a normálnemu metabolizmu vitamínu A, prispieva k normálnym kognitívnym funkciám, prispieva k normálnej syntéze DNA a normálnej plodnosti a reprodukcii, prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí, vlasov, nechtov a kože, prispieva k udržaniu normálneho stavu zraku, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom a zúčastňuje sa na procese delenia buniek. Meď prispieva k udržaniu normálneho stavu spojivových tkanív, normálneho energetického metabolizmu, normálnej funkcie nervového systému, normálnej pigmentácie vlasov a kože, normálneho transportu železa v tele, normálnej funkcie imunitného systému a pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom

Odporúčané dávkovanie:

 • užívajte jedno vrecúško Imun Vita Shock! denne, najlepšie ráno a pred jedlom
 • obsah vrecka (5 g) rozpustite v 200 ml vody
 • na okamžitú spotrebu

Upozornenie: Skladujte v suchu pri teplote do 25 oC, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Doplnok stravy.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty