Extrifit Iontex Liquid 1000 ml

Iontex® Liquid je úplne nový produkt od spoločnosti Extrifit! Je to univerzálny športový nápoj s výnimočne lahodnou chuťou, ktorý môžete piť počas športových aktivít rôzneho ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Iontex® Liquid je úplne nový produkt od spoločnosti Extrifit! Je to univerzálny športový nápoj s výnimočne lahodnou chuťou, ktorý môžete piť počas športových aktivít rôzneho charakteru - počas cvičenia vo fitnescentre, vytrvalostného tréningu alebo akejkoľvek inej fyzickej aktivity. Je vhodný najmä pri dlhšie trvajúcich športoch alebo pri väčšej strate tekutín potením. Iontex® Liquid vám poskytne dostatočnú hydratáciu, energiu a potrebné vitamíny a minerály!

Iontex® Liquid obsahuje glukózovo-fruktózový sirup ako zdroj energie, doplnený o 1000 mg karnitínu, látky tradične používanej v športovej výžive, a vyvážený komplex 6 základných minerálov a 10 vitamínov, logicky zostavený podľa odporúčanej dennej dávky (RDA). Iontex® Liquid sa dodáva v desiatich lahodných príchutiach: pomarančový džús, ananásový džús, citrón s limetkou, kivi, ružový grapefruit, malinová limonáda, čerešňa a zelené jablko. Všetky chutia naozaj vynikajúco!

Iontex® Liquid neobsahuje žiadne chemické farbivá, iba prírodné!

Odporúčané dávkovanie:

  • užívajte Iontex® Liquid 20 minút pred a počas tréningu
  • Zrieďte 10 ml alebo 20 ml (podľa chuti) v 500 ml vody
  • nápoj je určený na priamu konzumáciu
  • počet dávok v 1 balení je 50 - 100 (slúži na prípravu až 50 litrov nápoja)
  • pred použitím dôkladne pretrepte!

Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C, starostlivo uzavreté. Chráňte pred priamym slnečným svetlom a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty