Extrifit Omega 3 100 kapslí

Produkt Omega 3 od spoločnosti Extrifit obsahuje omega 3 mastné kyseliny (1000 mg v každej kapsule) obohatené o vitamín E (5 mg v každej kapsule). ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Produkt Omega 3 od spoločnosti Extrifit obsahuje omega 3 mastné kyseliny (1000 mg v každej kapsule) obohatené o vitamín E (5 mg v každej kapsule). Omega 3 - 1000 mg sú zdravé tuky, ktoré často nie sú prirodzene prítomné v dostatočnom množstve v strave, preto je veľmi dôležité dopĺňať príjem omega 3 mastných kyselín. Príjmu tukov v strave športovcov treba venovať veľkú pozornosť. Ak zo stravy úplne vylúčite tuk, ako sa to často deje v kulturistike alebo pri diétnych programoch, môže to byť pre vaše zdravie veľmi riskantné.

Zdravé tuky sú pre naše telo nevyhnutné, rovnako ako vitamíny, a to ešte viac počas intenzívneho tréningu. Preto zaraďte do svojho jedálnička zdravé formy tukov a doplňte ich naším produktom Omega 3 - 1000 mg. Pre športovcov je príjem omega 3 nevyhnutný, najmä pri diétnych programoch zameraných na redukciu tuku a formovanie svalovej hmoty. Zdrojom omega 3 mastných kyselín je rybí olej s obsahom EPA a DHA. EPA a DHA prispievajú k normálnej činnosti srdca a tento priaznivý účinok sa dosahuje pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA. DHA prispieva k normálnej funkcii zraku a podporuje normálnu funkciu mozgu. Tento priaznivý účinok sa dosahuje pri dennom príjme 250 mg DHA.

Výživové hodnoty

Výživové hodnoty 1 cps
rybí tuk 1000 mg
- z toho kyselina eikosapentaenová (EPA) 18 %
- z toho kyselina dokosahexaenová (DHA) 12 %
vitamín E 5 mg

Zloženie:

rybí olej (EPA 18 %, DHA 12 %), D-alfa-tokoferol (vitamín E) , prísady (v zostupnom poradí): mäkká gélová kapsula (želatína, zvlhčovadlo glycerín, čistená voda)

Odporúčané dávkovanie:

  • užívajte 3 až 4 kapsule denne v závislosti od telesnej hmotnosti a intenzity fyzickej aktivity
  • rozložte dennú dávku na celý deň, napríklad ráno, napoludnie a večer
  • užívať s jedlom

Varovanie:

Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 ºC, starostlivo uzavreté, chráňte pred priamym slnečným svetlom a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Výrobok obsahuje suroviny pochádzajúce z rýb.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty