Extrifit Palatinox 100 1500 g

Palatinóza je vynikajúcim zdrojom energie pre športovcov a ľudí vystavených zvýšenej fyzickej záťaži. Konzumácia potravín a nápojov s obsahom palatinózy vedie k nižšiemu nárastu hladiny ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Palatinóza je vynikajúcim zdrojom energie pre športovcov a ľudí vystavených zvýšenej fyzickej záťaži. Konzumácia potravín a nápojov s obsahom palatinózy vedie k nižšiemu nárastu hladiny glukózy v krvi po ich konzumácii v porovnaní s potravinami a nápojmi s obsahom cukru (cukor má vyššiu hodnotu glykemického indexu). Môže sa užívať pred, počas a po tréningu.

Odporúčané dávkovanie:

  • Užívajte Palatinox 100 v závislosti od telesnej hmotnosti, športovej aktivity a zloženia stravy
  • odporúčame rozdeliť dennú dávku na 2 - 3 porcie
  • Rozpustite Palatinox 100 vo vode, čaji alebo inom nápoji

Upozornenie: Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C, starostlivo uzatvorené, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Doplnok stravy.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty