Extrifit Protein Caffé Latte 80 31 g

Protein Caffé Latte 80 je mimoriadne chutná proteínová káva od spoločnosti Extrifit. Ak ste milovníkom lahodnej kávy a zároveň športovcom, potom je Protein Caffé Latte ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Protein Caffé Latte 80 je mimoriadne chutná proteínová káva od spoločnosti Extrifit. Ak ste milovníkom lahodnej kávy a zároveň športovcom, potom je Protein Caffé Latte 80 pre vás to pravé. Srvátkový proteín lahodnej chuti s 10 % pravej kávy a 100 mg kofeínu je dokonalý športový nápoj, ktorý vám v každej porcii dodá 20 g bielkovín a ešte si vychutnáte skutočne lahodnú napenenú kávu s povzbudzujúcim účinkom.

Protein Caffé Latte 80 obsahuje tieto 3 hlavné zložky:

  • 80% srvátkový proteín
  • pravá káva
  • kofeín

Protein Caffé Latte 80 je vynikajúcim pomocníkom na stimuláciu organizmu a budovanie svalovej hmoty. Nápoj je optimálnou rannou dávkou bielkovín a zároveň vás tento kokteil príjemne prebudí a osvieži. Skrátka ideálny začiatok dňa alebo chutné osvieženie kávou a proteínmi kedykoľvek počas dňa.

Ako bielkovinovú zložku sme vybrali mimoriadne kvalitný 80% srvátkový koncentrát s krémovou konzistenciou, veľmi vysokým obsahom BCAA a vynikajúcou stráviteľnosťou. Výberu vysokokvalitnej instantnej kávy s 2 % prírodného kofeínu a lahodnou chuťou sme venovali osobitnú pozornosť.

Káva obsahuje prírodný kofeín. Kofeín je látka, ktorá pôsobí ako energizér. Stimuluje centrálnu nervovú sústavu a umožňuje vám lepšie sa pripraviť na psychický aj fyzický výkon. Bežná káva však neobsahuje také množstvo kofeínu, ktoré je potrebné na skutočne výraznú stimuláciu u pokročilých športovcov alebo kulturistov. Preto sme do kávy v Protein Caffé Latte 80 pridali správne množstvo kofeínu, takže celkový obsah kofeínu vo výrobku je 100 mg v každej porcii.

Každá dávka prípravku obsahuje:

  • 20 g bielkovín
  • 100 mg kofeínu
  • 19773 mg aminokyselín
  • 4202 mg BCAA

Dávka Protein Caffé Latte 80 v každom vrecúšku obsahuje minimálne množstvo sacharidov a zanedbateľné množstvo tuku a je úplne bez pridaného cukru. Výrobok sme pripravili v jednoporciových vrecúškach na presné dávkovanie. Výhodou jednorazových vrecúšok je hygienické balenie a možnosť vziať si potrebný počet vrecúšok so sebou na cesty.

Príprava nápoja je veľmi jednoduchá. Obsah vrecka nasypete do 200 ml vody a pretrepete. Čím dlhšie budete nápojom trepať, tým hustejšia bude pena. Príprava trvá len niekoľko sekúnd. Ešte chutnejšie je Protein Caffé Latte 80 s pridaním niekoľkých kociek ľadu. Nápoj vyniká penovou konzistenciou a exkluzívnou chuťou pravej kávy latte. Každá dávka obsahuje plných 20 g bielkovín a 4202 mg BCAA!

V deň tréningu ho užite asi hodinu pred tréningom (ak ho pijete nalačno, tak asi 30 minút, pretože nástup účinku je rýchlejší). Počas tréningového obdobia sa môže užívať aj počas voľných dní, aby sa podporilo spaľovanie podkožného tuku a znížil pocit únavy. V tomto prípade užívajte Protein Caffé Latte 80 ráno alebo dopoludnia, prípadne skoro popoludní. Majte na pamäti, že ak sa kofeín konzumuje večer, jeho povzbudzujúci účinok by mohol narušiť váš spánok. Ak ste už pokročilý cvičenec alebo sa pripravujete na súťaž v kulturistike či fitness, odporúčame vám náš produkt Protein Caffé Isolate 90 na použitie počas objemovej diéty.

Odporúčané dávkovanie:

  • denná dávka je 1 vrecúško 60 minút pred cvičením alebo ráno nalačno (nikdy nie pred spaním)
  • obsah vrecúška rozpustite v 200 ml studenej vody, najlepšie s niekoľkými kockami ľadu
  • na okamžitú spotrebu

Upozornenie: Obsahuje kofeín - nevhodné pre deti a tehotné ženy - obsah kofeínu v jednej dávke 100 mg. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným svetlom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Pri používaní tohto výrobku dodržiavajte pitný režim. Nekombinujte s alkoholom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty