Extrifit Protein Pancake 20 % 50 g

Extrifit® prichádza s úplne novým radom produktov! Ide o špeciálne výrobky určené na prípravu dokonale chutných a nutrične mimoriadne hodnotných jedál, ktorých receptúry sú určené ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Extrifit® prichádza s úplne novým radom produktov! Ide o špeciálne výrobky určené na prípravu dokonale chutných a nutrične mimoriadne hodnotných jedál, ktorých receptúry sú určené pre najnáročnejších športovcov. Jedným z týchto nových výrobkov sú palacinky, ktoré ponúkame v dvoch variantoch, a to bielkovinovo-sacharidové palacinky s 20 % obsahom bielkovín a bielkovinové palacinky s 50 % obsahom bielkovín.

V bodoch:

 • bielkovinovo-sacharidová palacinka zo zdravých prírodných ingrediencií
 • pohánka, ryža, ovos
 • vláknina z koreňa čakanky
 • srvátkový proteín 80%
 • 10 g bielkovín a 1900 mg BCAA v každej palacinke
 • 24 - 27 g komplexných polysacharidov s nízkym glykemickým indexom
 • len 1-3 g jednoduchých cukrov!

Palacinky Extrifit® Pancake 20% Protein-Carbohydrate Pancakes sú skutočným proteínovým jedlom, ktoré vás zasýti a ľahko si ho pripravíte doma.

Proteínové koktaily sú fajn, o ich prínosoch pre rast svalovej hmoty netreba diskutovať, ale veľmi často sa stáva, že krátko po nich dostanete hlad a chuť na jedlo. Koniec koncov, nenaplnia váš žalúdok dostatočne, najmä počas diéty. Bielkovinovo-sacharidová palacinka Palacinka 20% to rieši. Budete naozaj variť. Žiadna náhrada jedla, ale skutočné a diétne jedlo a príjemné, ale nie náročné varenie. Vynikajúce výživové hodnoty a úžasná chuť palaciniek.

Naše proteínové a sacharidové palacinky sú ideálne v situáciách, keď potrebujete telu dodať kombináciu kvalitných bielkovín a kvalitných komplexných sacharidov. Majú úžasné komplexné zloženie a dokonalé zastúpenie živín. Kombinácia pohánky, ovsa, ryže a srvátkového 80% proteínového koncentrátu vytvára kompletné jedlo s ideálnym zastúpením bielkovín a sacharidov. Tieto zložky sú doplnené inulínom z koreňa čakanky, vlákninou s prebiotickým účinkom.

Použité prírodné zložky:

 • Pohánka je nutrične veľmi hodnotná potravina (nie je to obilnina, ako sa ľudia niekedy domnievajú). Je to jednoročná rastlina z čeľade rododendronovité. Je bezlepková, a preto sa v posledných rokoch stáva čoraz populárnejšou. Je vynikajúcim zdrojom komplexných sacharidov, obsahuje približne 10 % bielkovín a malé množstvo tuku, ako aj veľké množstvo vitamínov, minerálov a rutínu, látky, ktorá podporuje vstrebávanie vitamínu C a ovplyvňuje kvalitu ciev. Pohánka má tiež pozitívny vplyv na funkciu tráviaceho systému.
 • Inulín (vláknina) je zásobná látka, ktorá sa nachádza v mnohých rastlinách. Inulín sa najčastejšie získava z koreňa čakanky a používa sa vo forme jemného bieleho prášku. Patrí medzi tzv. nestráviteľné oligosacharidy, takže nemá žiadny energetický obsah. Počas trávenia prechádza do hrubého čreva, kde sa stáva zdrojom živín pre črevnú a bakteriálnu mikroflóru, ktorá je veľmi dôležitá nielen pre správne fungovanie čriev. V poslednom čase je inulín veľkým hitom vo výžive a je súčasťou mnohých funkčných potravín.
 • Ovos, najčastejšie vo forme ovsených vločiek, je vďaka svojim vynikajúcim nutričným vlastnostiam tradičnou zložkou funkčnej a športovej výživy. Má najvyšší obsah bielkovín zo všetkých obilnín, je zdrojom kvalitných polysacharidov a má tiež vysoký obsah vlákniny, vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Odporúča sa aj pri stavoch vyčerpania a únavy a vďaka vysokému obsahu vitamínov skupiny B, železa, zinku, horčíka a komplexu ďalších cenných látok podporuje regeneráciu a pozitívne pôsobí na funkciu nervového systému.
 • Ryža je popri ovse, pšenici a raži jednou z najdôležitejších obilnín. Obsahuje malé množstvo bielkovín (ale s veľmi kvalitným spektrom aminokyselín) a je zdrojom polysacharidov, ktoré sú obľúbené najmä v športe a kulturistike. Má výbornú stráviteľnosť, neobsahuje tuk ani lepok a vďaka obsahu slizov má údajne dobrý vplyv na činnosť čriev pri rôznych poruchách trávenia a črevných ochoreniach.

Zložky v palacinke 20 % v ich najprirodzenejšej forme zaručujú vysokú výživovú hodnotu výrobku. Každá dávka obsahuje plných 10 g bielkovín a viac ako 1900 mg BCAA! Ako vidíte, pre Pancake 20% sme nevybrali žiadne horšie zdroje bielkovín, ale najlepšie možné srvátkové bielkoviny WPC 80.

Výrobok vyniká lahodnou chuťou, ideálnymi výživovými hodnotami a veľmi jednoduchou prípravou. Okrem toho neobsahuje žiadne zbytočné prísady. Ako sladidlo sme zvolili sukralózu, a to v ideálnom množstve pre lahodnú sladkú, nie zbytočne presladenú chuť palaciniek.

Bielkovinovo-sacharidová palacinka s banánovou príchuťou a čokoládovými lupienkami obsahuje hoblinky pravej kvalitnej čokolády a sušené banány. Kokosová príchuť s čokoládovými lupienkami obsahuje pravé, vysokokvalitné čokoládové hobliny a 100 % prírodný kokos. Desí vás slovo čokoláda? Vôbec nie! Ide o naozaj kvalitnú čokoládu, takže celkový obsah pridaného cukru - sacharózy v jednom vrecku je len 1,7 g. Ak chcete výrobok úplne bez pridaného cukru, vyberte si príchuť jablko a škorica. Bielkovinovo-sacharidová palacinka s príchuťou jablka a škorice obsahuje lyofilizované jablká a prírodnú škoricu a neobsahuje pridaný cukor.

Lyofilizované ovocie obsiahnuté v palacinke 20% je trendom poslednej doby. Ide o vákuovo zmrazené ovocie. Táto technológia zaručuje zachovanie všetkých vitamínov, prirodzenej chuti a farby, preto je takto spracované ovocie nutrične veľmi hodnotné.

Palacinka Palacinka 20 %:

 • balené v jednotlivých vreckách!
 • jedno vrecko = 1 porcia
 • nie je potrebné nič vážiť ani merať, všetko sa meria v taške
 • žiadne hrubé nádoby s jednou príchuťou - každý deň si môžete dať palacinku s inou príchuťou
 • z každého vrecúška pripravíte 2-4 palacinky
 • vysypte vrecúško do 100 ml vody, premiešajte, vylejte na panvicu, opečte - hotovo!
 • poznáte presné nutričné hodnoty obsahu vrecka

Výrobok je vhodný pre všetkých športovcov a nielen pre nich, aj pre všetkých, ktorí sa chcú stravovať zdravo a funkčne!

Príprava palaciniek je jednoduchá a veľmi praktická. Na dosiahnutie ideálneho výsledku postupujte podľa pokynov na prípravu! Obsah vrecka dôkladne rozmiešajte v 100 ml vody a na rozpálenej teflónovej alebo titánovej panvici potretej tenkou vrstvou oleja (najlepšie olivového) vyprážajte po jednej (2 - 4 palacinky). Čas pečenia 3 - 4 minúty na jednej strane a približne 1 minútu na druhej strane. Obsah jedného vrecka je určený na prípravu 2 - 4 palaciniek.

Upozornenie : Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným svetlom. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Tento výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Upozornenie pre alergikov: výrobok obsahuje bielkoviny kravského mlieka vrátane laktózy, ovos, vajcia, sóju (bez sóje v príchuti jablko a škorica).

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty