Extrifit Protein Pancake 20 % 50g 10x50g Jablko-skořice

Informácie výrobcu: bielkovinovo-sacharidová palacinka zo zdravých prírodných ingrediencií pohánka, ryža, ovos vláknina z koreňa čakanky + chia semienka srvátkový proteín 80% 10 g ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Informácie výrobcu:

bielkovinovo-sacharidová palacinka zo zdravých prírodných ingrediencií

pohánka, ryža, ovos

vláknina z koreňa čakanky + chia semienka

srvátkový proteín 80%

10 g bielkovín a 1900 mg BCAA v každej palacinke

24 - 27 g komplexných polysacharidov s nízkym glykemickým indexom

len 1-3 g jednoduchých cukrov!

Palacinky Extrifit® Pancake 20% Protein-Carbohydrate Pancakes sú skutočným proteínovým jedlom, ktoré vás zasýti a ľahko si ho pripravíte doma.

Proteínové koktaily sú fajn, o ich výhodách pre rast svalov netreba diskutovať, ale veľmi často ste hladní a hladní. Koniec koncov, nenaplnia váš žalúdok dostatočne, najmä počas diéty. Bielkovinovo-sacharidová palacinka Palacinka 20% to rieši. Budete naozaj variť. Žiadna náhrada jedla, ale skutočné a diétne jedlo a príjemné, ale nie náročné varenie. Vynikajúce výživové hodnoty a úžasná chuť palaciniek.

Naše proteínové a sacharidové palacinky sú ideálne v situáciách, keď potrebujete telu dodať kombináciu kvalitných bielkovín a kvalitných komplexných sacharidov. Majú úžasné komplexné zloženie a dokonalé zastúpenie živín. Kombinácia chia semienok, pohánky, ovsa, ryže a srvátkového 80% proteínového koncentrátu tvorí kompletné jedlo s ideálnym zastúpením bielkovín a sacharidov. Tieto zložky sú doplnené inulínom z koreňa čakanky, vlákninou s prebiotickým účinkom.

Použité prírodné zložky:

Pohánka je nutrične veľmi hodnotná potravina (nie je to obilnina, ako sa ľudia niekedy domnievajú). Je to jednoročná rastlina z čeľade rododendronovité. Je bezlepková, a preto sa v posledných rokoch stáva čoraz populárnejšou. Je vynikajúcim zdrojom komplexných sacharidov, obsahuje približne 10 % bielkovín a malé množstvo tuku, ako aj veľké množstvo vitamínov, minerálov a rutínu, látky, ktorá podporuje vstrebávanie vitamínu C a ovplyvňuje kvalitu ciev. Pohánka má tiež pozitívny vplyv na funkciu tráviaceho systému.

Chia semienka šalvie hispánskej sú v posledných rokoch veľkým hitom vo výžive vďaka svojej vynikajúcej výživovej hodnote. Sú zdrojom bielkovín, sacharidov, mastných kyselín, antioxidantov, vitamínov a minerálov. Majú hydrofilné vlastnosti - dokážu na seba viazať veľké množstvo vody, takže zlepšujú hydratáciu a tiež regulujú trávenie živín vrátane cukrov, čím pomáhajú predchádzať výkyvom hladiny cukru v krvi. Tuky v chia semienkach sú najmä omega-3 mastné kyseliny, ktoré majú množstvo známych pozitívnych účinkov na zdravie.

Inulín (vláknina) je zásobná látka, ktorá sa nachádza v mnohých rastlinách. Inulín sa najčastejšie získava z koreňa čakanky a používa sa vo forme jemného bieleho prášku. Patrí medzi tzv. nestráviteľné oligosacharidy, takže nemá žiadny energetický obsah. Počas trávenia prechádza do hrubého čreva, kde sa stáva zdrojom živín pre črevnú a bakteriálnu mikroflóru, ktorá je veľmi dôležitá nielen pre správne fungovanie čriev. V poslednom čase je inulín veľkým hitom vo výžive a je súčasťou mnohých funkčných potravín.

Ovos, najčastejšie vo forme ovsených vločiek, je vďaka svojim vynikajúcim nutričným vlastnostiam tradičnou zložkou funkčnej a športovej výživy. Má najvyšší obsah bielkovín zo všetkých obilnín, je zdrojom kvalitných polysacharidov a má tiež vysoký obsah vlákniny, vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Odporúča sa aj pri stavoch vyčerpania a únavy a vďaka vysokému obsahu vitamínov skupiny B, železa, zinku, horčíka a komplexu ďalších cenných látok podporuje regeneráciu a pozitívne pôsobí na funkciu nervového systému.

Ryža je popri ovse, pšenici a raži jednou z najdôležitejších obilnín. Obsahuje malé množstvo bielkovín (ale s veľmi kvalitným spektrom aminokyselín) a je zdrojom polysacharidov, ktoré sú obľúbené najmä v športe a kulturistike. Má výbornú stráviteľnosť, neobsahuje tuk ani lepok a vďaka obsahu slizov má údajne dobrý vplyv na činnosť čriev pri rôznych poruchách trávenia a črevných ochoreniach.

Zložky v palacinke 20 % v ich najprirodzenejšej forme zaručujú vysokú výživovú hodnotu výrobku. Každá dávka obsahuje plných 10 g bielkovín a viac ako 1900 mg BCAA! Ako vidíte, pre Pancake 20% sme nevybrali žiadne horšie zdroje bielkovín, ale najlepšie možné srvátkové bielkoviny WPC 80.

Výrobok vyniká lahodnou chuťou, ideálnymi výživovými hodnotami a veľmi jednoduchou prípravou. Okrem toho neobsahuje žiadne zbytočné prísady. Ako sladidlo sme zvolili sukralózu, a to v ideálnom množstve pre lahodnú sladkú, nie zbytočne presladenú chuť palaciniek.

Bielkovinovo-sacharidová palacinka s banánovou príchuťou a čokoládovými lupienkami obsahuje hoblinky pravej kvalitnej čokolády a sušené banány. Kokosová príchuť s čokoládovými lupienkami obsahuje pravé, vysokokvalitné čokoládové hobliny a 100 % prírodný kokos. Desí vás slovo čokoláda? Vôbec nie! Ide o naozaj kvalitnú čokoládu, takže celkový obsah pridaného cukru - sacharózy v jednom vrecku je len 1,7 g. Ak chcete výrobok úplne bez pridaného cukru, vyberte si príchuť jablko a škorica. Bielkovinovo-sacharidová palacinka s príchuťou jablka a škorice obsahuje lyofilizované jablká a prírodnú škoricu a neobsahuje pridaný cukor.

Lyofilizované ovocie obsiahnuté v palacinke 20% je trendom poslednej doby. Ide o vákuovo zmrazené ovocie. Táto technológia zaručuje zachovanie všetkých vitamínov, prirodzenej chuti a farby, preto je takto spracované ovocie nutrične veľmi hodnotné.

Palacinka Palacinka 20 %:

balené v jednotlivých vreckách!

jedno vrecko = 1 porcia

nie je potrebné nič vážiť ani merať, všetko sa meria v taške

žiadne hrubé nádoby s jednou príchuťou - každý deň si môžete dať palacinku s inou príchuťou

z každého vrecúška pripravíte 2-4 palacinky

vysypte vrecúško do 100 ml vody, premiešajte, vylejte na panvicu, opečte - hotovo!

poznáte presné nutričné hodnoty obsahu vrecka

Výrobok je vhodný pre všetkých športovcov a nielen pre nich, aj pre všetkých, ktorí sa chcú stravovať zdravo a funkčne!

Príprava palaciniek je jednoduchá a veľmi praktická. Na dosiahnutie ideálneho výsledku postupujte podľa pokynov na prípravu! Obsah vrecka dôkladne rozmiešajte v 100 ml vody a na rozpálenej teflónovej alebo titánovej panvici potretej tenkou vrstvou oleja (najlepšie olivového) vyprážajte po jednej (2 - 4 palacinky). Čas pečenia 3 - 4 minúty na jednej strane a približne 1 minútu na druhej strane. Obsah jedného vrecka je určený na prípravu 2 - 4 palaciniek.

Zloženie:

mletý ovos, ovsené vločky, srvátkový 80% proteínový koncentrát, sušený vaječný žĺtok, mletá pohánka, mletá ryža, sušený vaječný bielok, lyofilizované jablká, chia semienka, inulín, mletá škorica

prídavné látky: aróma, sukralóza (sladidlo)

Kokos s čokoládovými lupienkami

mletý ovos, ovsené vločky, srvátkový 80% proteínový koncentrát, čokoládové hobliny [sacharóza (1,7 g v 1 vrecku), kakaová hmota, kakaové maslo, sójový lecitín (emulgátor), aróma], strúhaný kokos, dehydrovaný vaječný žĺtok, mletá ryža, dehydrovaný vaječný bielok, mletá pohánka, chia semienka, inulín

prídavné látky: aróma, sukralóza (sladidlo)

Banán s čokoládovými lupienkami

mletý ovos, ovsené vločky, srvátkový 80% proteínový koncentrát, čokoládové hobliny [sacharóza (1,7 g v 1 vrecku), kakaová hmota, kakaové maslo, sójový lecitín (emulgátor), aróma], sušený vaječný žĺtok, mletá ryža, sušené banány, sušený vaječný bielok, mletá pohánka, chia semienka, inulín

prídavné látky: aróma, sukralóza (sladidlo)

Varovanie:

Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným svetlom. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Tento výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Upozornenie pre alergikov: výrobok obsahuje bielkoviny kravského mlieka vrátane laktózy, ovos, vajcia, sóju (bez sóje v príchuti jablko a škorica).

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty