Extrifit Protein Pancake 50 % 50g 10x50g Banán-čoko

Informácie výrobcu: obsah bielkovín 50 %! srvátkový proteín 80% - exkluzívny a najkvalitnejší zdroj bielkovín - vypĺňa polovicu každého vrecka 5200 mg BCAA ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Informácie výrobcu:

obsah bielkovín 50 %!

srvátkový proteín 80% - exkluzívny a najkvalitnejší zdroj bielkovín - vypĺňa polovicu každého vrecka

5200 mg BCAA v každom vrecku

iba 2 - 3 g jednoduchých sacharidov v celom vrecku

balené v jednotlivých vreckách

1 vrecko = 1 porcia = 25 g bielkovín

všetko odmerané v každom vrecúšku - žiadne váženie

skutočné sušené a lyofilizované ovocie a vysokokvalitná čokoláda s iba 1,2 g cukru v celom vrecku

veľmi chutné a diétne raňajky alebo desiata

sacharidová zložka z najlepších zdrojov: ovos + ryža + pohánka

úplne jednoduchá príprava vďaka vrecúšku na jedno podanie

už si nemusíte kupovať veľkú a drahú nádobu s jedinou príchuťou, na ktorú budete mať za chvíľu chuť

teraz môžete mať každý deň inú príchuť proteínovej palacinky doslova za pár drobných

Spoločnosť Extrifit ® prichádza s úplne novým radom výrobkov. Ide o špeciálne výrobky určené na prípravu dokonale chutných a zároveň nutrične superhodnotných jedál, ktorých receptúry sú určené aj pre tých najnáročnejších športovcov. Jedným z týchto nových výrobkov sú palacinky, ktoré ponúkame v dvoch variantoch, a to bielkovinovo-sacharidové palacinky s 20 % obsahom bielkovín a bielkovinové palacinky s 50 % obsahom bielkovín.

Proteínové palacinky s 50 % bielkovín sú produktom, ktorý sa používa na prípravu palaciniek ako ideálnych raňajok alebo občerstvenia s komplexným zložením a veľmi vysokým obsahom bielkovín prvotriednej kvality

každá porcia obsahuje plných 25 g bielkovín a viac ako 5000 mg BCAA

hlavným zdrojom bielkovín v palacinkách je srvátkový 80% proteínový koncentrát, ktorý je doplnený sušeným vaječným bielkom

sacharidová zložka je tvorená skvelou kombináciou ovsa, ryže a pohánky, čo je super zdroj komplexných polysacharidov

Použité prírodné zložky:

Ryža je popri pšenici a raži jednou z najdôležitejších obilnín. Obsahuje malé množstvo bielkovín (ale s veľmi kvalitným spektrom aminokyselín) a je predovšetkým zdrojom polysacharidov, ktoré sú obľúbené najmä v športe a kulturistike. Má výbornú stráviteľnosť, neobsahuje tuk ani lepok a vďaka obsahu slizov má údajne dobrý vplyv na činnosť čriev pri rôznych poruchách trávenia a črevných ochoreniach.

Ovos, najčastejšie vo forme ovsených vločiek, je vďaka svojim vynikajúcim nutričným vlastnostiam tradičnou surovinou vo funkčnej a športovej výžive. Má najvyšší obsah bielkovín zo všetkých obilnín, je zdrojom kvalitných polysacharidov a má tiež vysoký obsah vlákniny, vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Odporúča sa aj pri stavoch vyčerpania a únavy a vďaka vysokému obsahu vitamínov skupiny B, železa, zinku, horčíka a komplexu ďalších cenných látok podporuje regeneráciu a pozitívne ovplyvňuje činnosť nervového systému.

Pohánka je nutrične veľmi hodnotná potravina (nie je to obilnina, ako sa ľudia niekedy domnievajú). Je to jednoročná rastlina z čeľade rdesnovitých. Je bezlepková, a preto sa v posledných rokoch stáva čoraz populárnejšou. Je vynikajúcim zdrojom komplexných sacharidov, obsahuje viac ako 10 % bielkovín a malé množstvo tuku, ako aj veľké množstvo vitamínov, minerálov a rutínu, látky, ktorá podporuje vstrebávanie vitamínu C a ovplyvňuje kvalitu ciev. Pohánka má tiež pozitívny vplyv na funkciu tráviaceho systému.

Naše palacinky vám poskytnú skvelý gurmánsky zážitok. Ale pozor, nie na úkor vysokého obsahu prídavných látok, ktoré sú často prítomné v podobných výrobkoch a len znižujú ich výživovú hodnotu. Naše palacinky obsahujú suroviny v ich najprirodzenejšej podobe.

Proteínová palacinka s banánovou príchuťou a čokoládovými lupienkami obsahuje kúsky pravej kvalitnej čokolády a sušené banány. Kokosová príchuť s kúskami čokolády obsahuje kúsky pravej, kvalitnej čokolády a 100 % prírodný kokos. Desí vás slovo čokoláda? Úplne zbytočne! Ide o naozaj kvalitnú čokoládu, takže obsah pridaného cukru - sacharózy v jednom vrecku je len 1,2 g! Ak chcete výrobok úplne bez pridaného cukru, vyberte si príchuť jablko a škorica. Proteínová palacinka s príchuťou jablka a škorice obsahuje lyofilizované jablká a prírodnú škoricu a neobsahuje pridaný cukor.

Lyofilizované sušené ovocie je trendom poslednej doby, ide o vákuovo zmrazené ovocie. Táto technológia zaručuje zachovanie všetkých vitamínov, prirodzenej chuti a farby, preto je takto spracované ovocie nutrične veľmi hodnotné.

Ako sladidlo sme zvolili obľúbenú sukralózu v množstve, ktoré je ideálne zvolené pre lahodne sladkú, nie zbytočne presladenú chuť palaciniek.

Výrobok je vhodný pre všetkých športovcov a nielen pre nich, aj pre všetkých, ktorí sa chcú stravovať zdravo a funkčne!

Príprava palaciniek je jednoduchá a veľmi praktická. Na dosiahnutie ideálneho výsledku postupujte podľa pokynov na prípravu! Obsah vrecka dôkladne rozmiešajte v 100 ml vody a jednu po druhej (2 - 4 palacinky) vyprážajte na rozpálenej teflónovej alebo titánovej panvici, potretej tenkou vrstvou oleja (najlepšie olivového). Čas pečenia 3 - 4 minúty na jednej strane a približne 1 minútu na druhej strane. Obsah jedného vrecka je určený na prípravu 2 - 4 palaciniek.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty