Extrifit Vita-C 1000 Time Release 100 tablet

Vita C Time Release obsahuje vitamín C, ktorý má v tele viacero dôležitých funkcií. Pre športovcov je obzvlášť dôležité, že vitamín C prispieva k udržaniu ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Vita C Time Release obsahuje vitamín C, ktorý má v tele viacero dôležitých funkcií. Pre športovcov je obzvlášť dôležité, že vitamín C prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom. Pri dennej dávke najmenej 200 mg prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, ako aj k normálnemu energetickému metabolizmu a dobrému fungovaniu nervového systému. Má tiež pozitívny vplyv na psychologickú stránku osobnosti. Vitamín C sa uvoľňuje postupne z Vita C Time Release a je doplnený o výťažok zo šípok.

Tabuľka nutričných hodnôt:

100 g
energetická hodnota 123 kJ/516 kcal
proteín 0 g
sacharidy 29,5 g
tuky 0 g
1 tbl
vitamín C 1000 mg
výťažok zo šípok 50 mg

Zloženie:

kyselina askorbová (vitamín C), extrakt zo šípok, mikrokryštalická celulóza E460 (protihrudkujúca látka), sorbitol P E420 (stabilizátor), stearan horečnatý E572 (protihrudkujúca látka)

Odporúčané dávkovanie:

  • užívajte 1 tabletu Vita C Time Release denne
  • s dostatočným množstvom vody

Varovanie

Výživový doplnok uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok neuchovávajte v blízkosti detí. Pred použitím si pozorne prečítajte informácie a upozornenia na etikete výrobku. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku uvedenú na etikete výrobku

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty