Frankys Bakery Candy Splash

Frankys Bakery Candy Splash - sladiace kvapky bez cukru a nechcených kalórií Máte radi sladké, ale váš životný štýl vám nedovoľuje dopriať si v strave ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Frankys Bakery Candy Splash - sladiace kvapky bez cukru a nechcených kalórií

Máte radi sladké, ale váš životný štýl vám nedovoľuje dopriať si v strave toľko sacharidov alebo jednoduchých cukrov? Potom si vyhrňte rukávy a siahnite po Frankys Bakery Candy Splash - stačí pár kvapiek a z vášho pečiva, nápoja, proteínového nápoja alebo jogurtu je v okamihu sladká pochúťka. Nula kalórií v každej kvapke, ale aj tak poriadna dávka chuti. Skutočnosť, že tieto sladké kvapky môžete použiť na sladenie čohokoľvek, na čo si spomeniete, je jednoducho lepšia ako to, že máte k dispozícii toľko nezvyčajných príchutí. Takže každý deň môže mať inú príchuť!

Body:

  • kvapky na sladenie nápojov a jedál
  • 0 kalórií na porciu
  • bez cukru
  • veľa skvelých chutí

Odporúčané dávkovanie:

  • Primiešajte 5 - 10 kvapiek podľa chuti do smoothies, zmrzliny, jogurtu alebo iných ingrediencií na varenie.

Upozornenie: Potravina so sladidlami.Skladujte na chladnom a suchom mieste.Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.Uchovávajte mimo dosahu detí.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty