GreenFood Nutrition GreenFood Carnitin Arginin Maca 90 Kapslí

GreenFood Carnitin Arginín Maca je kombináciou Karnitínu, Arginínu a Maca. Arginín je vyhľadávaný najmä pre syntézu oxidu dusnatého (NO) a s tým spojenému lepšiemu rozšíreniu ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

GreenFood Carnitin Arginín Maca je kombináciou Karnitínu, Arginínu a Maca. Arginín je vyhľadávaný najmä pre syntézu oxidu dusnatého (NO) a s tým spojenému lepšiemu rozšíreniu ciev, vďaka ktorému dôjde k zvýšeniu krvného prietoku a Maca pre dostatok vitality a sily. Karnitín je vyhľadávaný najmä pri redukčných diétach, ale aj vo chvíľach únavy a psychického vyčerpania.

Aminokyselina L-arginín má najvyššie zastúpenie dusíka z celého aminokyselinového spektra a je významnou súčasťou komplexnej bielkoviny. Vhodným príjmom bielkoviny sa zaistí obnova a rast kostrového svalstva za predpokladu udržania dusíkovej rovnováhy. Je vyhľadávaný najmä pre syntézu oxidu dusnatého (NO) a s tým spojeného lepšieho rozšírenia ciev, vďaka ktorému dôjde k zvýšeniu krvného prietoku.

Koreň Macy peruánskej sa užíva už tisíce rokov. Už starí Inkovia ju používali pre zlepšenie svojej sexuálnej kondície. Maca im zaručovala vždy dostatok vitality a sily na prežitie a zachovanie rodu. Maca sa vyrába z hľúz rovnomennej rastliny, ktoré sa podobajú reďkvičkám.

Karnitín je vyhľadávaný pre užívanie pri redukčných diétach. Karnitín je telu vlastná látka, ktorú si telo dokáže syntetizovať z aminokyselín L-lyzínu, L-metionínu a L-glycínu za prítomnosti vitamínu C, vitamínu B6 a železa. Stačí nízka hladina niektorej z uvedených látok a vlastné syntéza karnitínu môže byť nedostatočná. Vďaka uvedenému je karnitín vyhľadávaný najmä pri redukčných diétach, ale aj vo chvíľach únavy a psychického vyčerpania.

 Odporúčané dávkovanie:

  • užite 1x denne 2 kapsule 30 minút pred záťažou. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Upozornenie: Doplnok stravy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty