GreenFood Vitamín D3 60 kapslí

Vitamín D3 prispieva k normálnej funkcii svalov a normálnej funkcii imunitného systému. Je to vitamín rozpustný v tukoch. Za normálnych okolností sa vitamín D tvorí ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Vitamín D3 prispieva k normálnej funkcii svalov a normálnej funkcii imunitného systému. Je to vitamín rozpustný v tukoch. Za normálnych okolností sa vitamín D tvorí v koži pôsobením slnečného žiarenia.

Je to vitamín rozpustný v tukoch, ktorý sa syntetizuje slnečným žiarením.

Cholekalciferol (D3) je prirodzene sa vyskytujúca forma vitamínu D. Štruktúrou je podobný steroidom, ako je testosterón, cholesterol alebo kortizol.

Dávkovanie

užívajte 1 kapsulu denne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Výživové hodnoty:

Obsah látok v dennej dávke
1 kapsula
Vitamín D3
25 ug (1000 IU) 500% RHP*

Varovanie

Doplnok stravy. Tento výrobok nie je určený na nahradenie pestrej stravy. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. V prípade dojčenia alebo tehotenstva sa poraďte s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Minimálna doba skladovania uvedená na obale.

Balenie: 60 kapsúl (hmotnosť balenia bez dávkovania: 44 g)

Počet denných dávok: 60

Minimálna trvanlivosť : pozri obal

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty