Grenade Black Ops 100 tablet

Veľmi silný spaľovač tukov na trhu = Grenade Black Ops! Zažite neuveriteľnú silu tohto spaľovača tukov. Grenade Black Ops™ je nová evolučná verzia "hardcore" termogénnych ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Veľmi silný spaľovač tukov na trhu = Grenade Black Ops! Zažite neuveriteľnú silu tohto spaľovača tukov.

Grenade Black Ops™ je nová evolučná verzia "hardcore" termogénnych stimulátorov, ktorá nadväzuje na základnú verziu Grenade. Táto vylepšená verzia má rýchlejší nástup účinku a silnejší stimulačný účinok v porovnaní so základnou verziou Grenade. Vďaka svojmu "zosilnenému" zloženiu je Grenade Black Ops™ vhodný najmä pre mužov.

Okrem iného sa Grenade Black Ops umiestnil na prvom mieste v našom rebríčku 10 najlepších spaľovačov tukov pre ženy a mužov.

Zameranie produktu:

Výrobok je vhodný pre všetkých aktívnych ľudí a športovcov zameraných na odbúravanie a spaľovanie tukov. Grenade Black Ops™ je ideálnou voľbou pre intenzívny intervalový tréning, ako je HIIT (High Intensity Interval Training), tréning v neskorých nočných hodinách atď.

NUTRIČNÉ INFORMÁCIE

Počet porcií v balení: 25 až 50 2 kapsuly obsahujú
Niacín 15 mg (94%DDD*)
B6 (pyridoxín) 5 mg (357%DDD*)
Chróm 20mcg (50%DDD*)
Kofeín 295 mg
Taurín 275 mg
Kajenské korenie 250 mg
Cholín 220 mg
Zelený čaj 100 mg
Theobroma cacao (50 % flavonoidov) 100 mg
Sinice (Aphanizomenon flos-aquae) 20 mg
N metyltyramín 20 mg
Bioperine 5 mg

Ďalšie zložky:

Plnidlo (mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý), želatínová kapsula (čistená voda, farbivá (brilantná modrá, prášok z červenej repy, oxid titaničitý)).

dávkovanie

Na otestovanie znášanlivosti začnite užívať 1 kapsulu dvakrát denne počas prvých 7 dní. Potom užite 2 kapsuly ráno po prebudení na lačný žalúdok a zapite ich vodou. Ďalšie 2 kapsuly užite 30 minút pred obedom, zapite vodou. Pri výbušnom cvičení užite 2 kapsule pred tréningom. Nezabudnite vypiť aspoň 8 pohárov vody denne. NIKDY neprekračujte dávku 4 kapsuly denne!

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty