Grenade Stim Free 80 tablet

Grenade Stim Free je špeciálne vyvinutý spaľovač bez stimulačného účinku. Využíva patentovanú technológiu Dual Release®, ktorá vďaka kapsule zloženej z vonkajšej a vnútornej časti umožňuje ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Grenade Stim Free je špeciálne vyvinutý spaľovač bez stimulačného účinku. Využíva patentovanú technológiu Dual Release®, ktorá vďaka kapsule zloženej z vonkajšej a vnútornej časti umožňuje čo najefektívnejšie dávkovanie účinných látok.

Vďaka vysokému obsahu extraktu zo zeleného čaju PhytophareTM, dihydrokapsiátu CapsiAtraTM, acetyl-L-karnitínu vo forme hydrochloridu a konjugovanej kyseliny linolovej je špičkovým produktom v kategórii nestimulačných spaľovačov.

Hlavné výhody:

  • Patentovaná technológia Dual Release®
  • PhytophareTM extrakt zo zeleného čaju
  • CapsiAltraTM dihydrokapsiát
  • Acetyl-L-karnitín a konjugovaná kyselina linolová

Dual Release®

Technológia Dual Release® využíva dvojzložkovú kapsulu, ktorá zabezpečuje postupné uvoľňovanie zložiek, a tým ich účinné využitie v tele. Vonkajšia časť obsahuje vysoko bioaktívnu konjugovanú kyselinu linolovú, zatiaľ čo vnútorná časť obsahuje extrakt zo zeleného čaju, dihydrokapsát a acetyl.

PhytophareTM

PhytophareTM je patentovaný extrakt zo zeleného čaju koncentrovaný v pomere 10:1, ktorý obsahuje iba účinné látky a nie celulózu alebo vodu, ktoré sa nachádzajú v bežných extraktoch. 60 mg extraktu PhytophareTM zodpovedá 600 mg bežného čajového extraktu.

CapsiAtraTM

CapsiAtra®CH-19 Sweet obsahuje 3 % dihydrokapsiátu získaného z pálivej papriky. Účinky tejto látky boli popísané v mnohých vedeckých štúdiách, medzi prísadami používanými v horákoch je to absolútna špička.

Acetyl-L-karnitín

Acetyl-L-karnitín je telu vlastná látka, ktorá nemôže chýbať v žiadnom horáku. Stim Free obsahuje hydrochlorid fromu, ktorý je pre telo najužitočnejší.

Okrem iného sa Grenade Stim Free umiestnil na 7. mieste v našom rebríčku 10 najlepších spaľovačov tukov v súčasnosti.

Výživové hodnoty

Počet dávok v balení: 40 x 2 kapsule na jednu dávku* (2 kapsule)
VÄČŠIE KAPSULY 900 mg
Konjugovaná kyselina linolová (CLA) 80% vo forme triglyceridov 900 mg
VNÚTORNÉ KAPSULY 350 mg
Acetyl L - karnitín hydrochlorid (HCL) 270 mg
PhytofareTM extrakt zo zeleného čaju
(Camellia synensis - katechínový komplex)
60 mg
CapsiAtra® (3% dihydrokapsiát) 20 mg

*jedna dávka zodpovedá 2 kapsulám. Balenie obsahuje 40 porcií.

Zložky

Konjugovaná kyselina linolová (CLA) 80 % vo forme triglyceridov; acetyl L-karnitín hydrochlorid (HCL), extrakt zo zeleného čaju PhytofareTM (Camellia Sinensis - katechínový komplex), CapsiAtra® (3 % dihydrokapsiát). Licaps® želatínové kapsuly (čisto rybieho pôvodu). Emulgátor. Protispeklivé činidlo: oxid kremičitý. Farbivá: oxid titaničitý, žltý oxid železitý, čierny oxid železitý.

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly po prebudení na lačný žalúdok a zapite vodou. Ďalšie 2 kapsuly užite neskôr popoludní alebo 30 minút pred spaním, zapite vodou.

  • Medzi jednotlivými dávkami dodržiavajte minimálne 6 hodín.
  • Nezabudnite vypiť aspoň 8 pohárov vody denne.
  • Neužívajte viac ako 2 kapsuly naraz.
  • NIKDY NEPREKRAČUJTE DÁVKU 4 KAPSULY DENNE!

Varovanie:

Neužívajte, ak nemáte najmenej 18 rokov. Ak máte zdravotné ťažkosti/alergie, pred použitím sa poraďte so svojím lekárom. Ak sa po užití necítite dobre, znížte dávku alebo prestaňte prípravok užívať a vyhľadajte lekársku pomoc. Nie je náhradou pestrej stravy. Nevhodné pre vegetariánov. UPOZORNENIE PRE TESTOVANÝCH ATLETOV - pred použitím sa poraďte. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty