GymBeam Protein Soy Isolate 1000g

Protein Soy Isolate je sójový proteínový izolát, ktorý je veľmi prospešný pre ľudí s intoleranciou laktózy a vegetariánov. Keďže ide o rastlinnú bielkovinu s nízkym ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Protein Soy Isolate je sójový proteínový izolát, ktorý je veľmi prospešný pre ľudí s intoleranciou laktózy a vegetariánov. Keďže ide o rastlinnú bielkovinu s nízkym obsahom tuku, konzumácia sójovej bielkoviny pomáha znižovať pomer cholesterolu v strave, čím sa znižuje riziko srdcových ochorení. Sójový proteín nemá rovnaký vplyv na priberanie na váhe ako srvátkový proteín.

Ako hodnotíme sójový proteín GymBeam? (Recenzia)

Tento proteín má vysoký obsah bielkovín - až 86 %, BCAA, glutamínu a arginínu. Zdrojom sójových bielkovín sú sójové bôby, ktoré sa melú na múku. Táto múka je však stále bohatá na tuky a sacharidy spolu s bielkovinami, preto sa zo sójových bôbov koncentrovaním a následnou špeciálnou technikou izolujú len bielkoviny. Stupeň izolácie proteínu a použitá technika predurčujú proteín na ďalšie použitie.

Pri výrobe sa sója lúhuje, čím sa odstránia sacharidy a zvýši sa pomer glutamínu a arginínu. Je vhodný pre vegetariánov alebo tých, ktorí jednoducho nechcú prijímať živočíšne produkty ako súčasť nárastu svalovej hmoty. Ideálne použitie sójových bielkovín je pri nízkokalorických redukčných diétach - vďaka takmer nulovému obsahu tukov a sacharidov.

Proteínový sójový izolát a jeho výhody

  • obsahuje až 86 % bielkovín
  • vysoký obsah glutamínu, arginínu a BCAA
  • nízky obsah tuku a sacharidov
  • vhodné pre vegetariánov a ľudí s intoleranciou laktózy
  • ideálne aj na použitie pri redukčných diétach
  • proti rakovine
  • strava bohatá na sóju znižuje riziko infarktu
  • zrýchľuje metabolizmus

Zloženie:

Sójový proteínový izolát, kakaový prášok, čokoládová aróma, sladidlá: sukralóza (E955), acesulfam K (E950).

Dávkovanie:

Do jedného z našich šejkrov pridajte 250-350 ml vody alebo mlieka (čím menej tekutiny použijete, tým hustejší bude nápoj). Pridajte 1 odmerku (30 g) proteínu, pretrepte a spotrebujte. Užívajte 2-3-krát denne.

Tabuľka výživy:

Výživové hodnoty na 100 g
Energetická hodnota na 100 gramov 1632 kJ / 384 kcal
Tuky 1,5 g
Nasýtené mastné kyseliny 0,3 g
Sacharidy 6,1 g
Cukry 0,2 g
Proteín 86 g

Varovanie:

Výživový doplnok. Tento výrobok nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným svetlom. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Minimálna doba skladovania uvedená na obale.

Alergény:

Obsahuje sóju

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty