GymBeam Thor 210g

Thor je nový hardcore predtréningový stimulant založený na osvedčených a účinných zložkách, ako sú beta alanín, arginín, L-citrulín malát, taurín a ďalšie. Nielenže vás napumpuje, ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Thor je nový hardcore predtréningový stimulant založený na osvedčených a účinných zložkách, ako sú beta alanín, arginín, L-citrulín malát, taurín a ďalšie. Nielenže vás napumpuje, ale zvýši aj hladinu oxidu dusnatého, zvýši svalovú vytrvalosť a zlepší výkon. Pocítite silu, bojovnosť, bláznivý príval energie a túžbu posúvať svoje hranice.

Pozor! Thor je naozaj silný stimulant, na začiatok odporúčame užívať len jednu kopcovitú odmerku.

Predtréningový stimulant Thor v bodoch:

  • hardcore stimulant pred tréningom
  • obsahuje vysoko koncentrované zloženie
  • podporuje lepší výkon a športový výkon
  • zlepšuje svalovú vytrvalosť a odolnosť
  • zabraňuje únave a naštartuje vás na tréning
  • podporuje regeneráciu a zotavenie po tréningu
  • podporuje koncentráciu
  • neobsahuje sacharidy
  • bez kreatínu

Zloženie:

Príchuť melón: beta-alanín, L-citrulín DL-malát (1:1), A-AKG komplex (L-arginín, kalcium alfa-ketoglutarát), taurín, emulgátor (glycerol monostearát), extrakt z ovocia sevillského pomaranča (Citrus aurantium) 100% (štandardizovaný 5% synefrín a 35% hesperidín), kofeín bezvodý, Extrakt z koreňa sibírskeho ženšenu (Eleutherococcus senticosus) (štandardizované 1 % eleutherozidov), niacín (vitamín B3), kyselina citrónová, maltodextrín, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), sladidlo (sukralóza), protihrudkujúca látka (vápenatá soľ kyseliny fosforečnej), farbivo.

Tabuľka nutričných hodnôt:

Výživové hodnoty (príchuť melón) 2 odmerky (14 g)
Beta-alanín 4000 mg
L-citrulín DL-malát 1:1 2600 mg
L-arginín alfa ketoglutarát (AAKG) 1400 mg
Taurín 700 mg
Monostearát glycerolu 400 mg
Extrakt z plodov pomaranča horkého (Citrus aurantium) 300 mg
Bezvodý kofeín 300 mg
Prášok z koreňa sibírskeho ženšenu (Eleutherococcus senticosus) 200 mg
Niacín (ako nikotínamid) 70 mg

Dávkovanie:

Na posúdenie znášanlivosti najprv vyskúšajte 1 odmerku v 200 ml vody a užite 20 minút pred tréningom.

Po vyhodnotení tolerancie môžete dávku zvýšiť na 2 odmerky = 7 g prášku rozmiešaného v 200 ml studenej vody a užiť 20 minút pred tréningom. Nikdy neprekračujte odporúčanú dávku v priebehu 24 hodín. Keďže obsahuje kofeín, neodporúča sa užívať večer a 5 hodín pred spaním.

Varovanie:

Tento doplnok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Ak máte niektorý z nasledujúcich stavov: vysoký alebo nízky krvný tlak, srdcovú arytmiu, akékoľvek problémy so srdcom, poruchy alebo problémy s pečeňou, cukrovku, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním, poraďte sa o užívaní tohto doplnku so svojím lekárom.

V žiadnom prípade nekombinujte s alkoholom alebo drogami! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj atď.). Nenahrádza pestrú a rozmanitú stravu. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých detí. Pred použitím si prečítajte návod na použitie a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningu sa poraďte s trénerom.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty